2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydınlar. Havaların güzelliği inansın içini ısıtıyor Nasılsınz Kramp yaşayan varmı Son haftalardayz . @KURKMANTOLUSERO valla artık Bu banlanmalar bu konular can sıkmaya başladı Yani görmezden gelin Boşverin herkesn ne hali varsa görsün onların yüznden şu sayfada Doğru dürüst gebeliğe dair bişey konuşalamadı inşallah canını çok sıkmamşlardr

Kızlar benim 1 aydır falan sağ elim uyuşuyordu, özellikle geceleri. Uzatıp bekleyince geçiyordu. Doktor gebelikte oluyor normal demişti. Dün gece yine oldu, ama ne yaptıysam uyuşma geçmedi, hala uyuşuk ve biraz ağrı var. Böyle olan var mı?

Kızlar benim 1 aydır falan sağ elim uyuşuyordu, özellikle geceleri. Uzatıp bekleyince geçiyordu. Doktor gebelikte oluyor normal demişti. Dün gece yine oldu, ama ne yaptıysam uyuşma geçmedi, hala uyuşuk ve biraz ağrı var. Böyle olan var mı?
Şeker kontrolün varmı?? Bazı Gebelk şekerlerinden dolayı olyor diye biliyorm

Şeker kontrolün varmı?? Bazı Gebelk şekerlerinden dolayı olyor diye biliyorm
Aralık son hafta tokluk bakılmıştı, normal çıkmıştı, birdaha bakılmadı. Doktoruma uyuşmayı söylediğimde istemedi benden tahlil. Normal demişti. Ama geçmeyince kafama takıldı 🤷‍♀️

Günaydın herkese 😊 canım güzel haberlerle gel inşallah 🙏🏻
Sero başka bir konuşma yapmamış baktım, niye banlanıyorki.. sadece sorduğu için gitmemiştir umarım..
Günaydınn Amiin kuzucum inşallah.❤
Sadece sordu diye ban yemez sanırım sonuçta site kurallarına aykırı birşey yok
Şuan o kadar şaşırdım ki tam şimdi annemle konuşuyorduk telefonda ona anlattım ellerim çok uyuşuyor 2 gündür acıyor geçmiyor diyordum.. bugün doktora gidince soracağım ben de.

Aralık son hafta tokluk bakılmıştı, normal çıkmıştı, birdaha bakılmadı. Doktoruma uyuşmayı söylediğimde istemedi benden tahlil. Normal demişti. Ama geçmeyince kafama takıldı 🤷‍♀️
Tekrar gttgin zman kuzmm istersnn açlık toklugu inşallah geçer cnm

Günaydınn Amiin kuzucum inşallah.❤
Sadece sordu diye ban yemez sanırım sonuçta site kurallarına aykırı birşey yok

Şuan o kadar şaşırdım ki tam şimdi annemle konuşuyorduk telefonda ona anlattım ellerim çok uyuşuyor 2 gündür acıyor geçmiyor diyordum.. bugün doktora gidince soracağım ben de.
Bence de sadece sorduğu için olmaması gerekir.
Yaa bende alışmıştım 1 aydır, dinlendirince geçiyordu, bugün geçmedi. Sor bakalım kuzum ne diyecek doktorun, haber verirsin banada

Kızlar yüksek tansiyon sorunu yaşayan var mı? Benim normalde şikayetim yok ama her doktora gittiğimde yüksek çıkıyor tansiyonum😥

X