2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

O giderken de bu son diyordu tatlım 😀😀daha da yazmam vs kaç defa dedi kaç hayır olay sanki kanaması olan luli ye yazmaması bunu idrak edemiyor bu bir patlama noktası ya daha neyi tartışıyor
Bence bu son olur. Kaç kişi burda tepki gösterdi. Amacım kötü değil hayırlı doğumlar herkese diye tekrar gelecek deği ya 🙄

Ya kilo ile ilgili birşey geçmişti sanırım sütlaçtan konu açılmış, ben de o aralar başka hamile sayfalarında sütlaç, kaşar kilo aldırır bol bol sütlaç yiyin diye bebeğe kilo aldırma çabasında olanları görüyordum, burada da ikizleri olacak olan arkadaşlardan biri ben en iyisi şu kadar kase yiyeyim filan demişti ben de o ara yeni yeni mesaj yazmaya başlamıştım buraya bebeğe kilo aldırmak için sütlaç ve kaşarın bu kadar abartılmasını doğru bulmuyorum tarzında şeyler yazmıştım 🙈😂 ondan dolayı arkadaşlar bana tepki göstermişti, daha yeni bir beladan kurtulduk yine ortalık karışmasın filan dediler. 😂🙈
İşte o arkadaş ara sıra geliyor böyle birkaç kişiyi banlatıp gidiyor ama niyeti asla kötü değil ha hiç kötü niyeti olmaz

Ama beni açık açık yazmışsın mavi hanım 😀tek burada sevilmedim dedin ya ee sen Nisan grubunda olan arkadaşların yazısını görmedin o zaman polyanacılık oynamanın bir mantığı yok diğer topiklerde de tek derdin kilo kilo kilo
Ay doğru bunu nasıl unutmuşum 🙈 kimleri bıktırmadı ki 🙈🙈🤣🤣

Aylardır yazışıyoruz adım aklına gelmedi sanırım kanaması olan kız yazmışsın 😂😂 neyse kanaması olan erkek yazmamışsın ona da şükür. Bence mevzuyu sen hala anlamamışsın mevzu ben değilim. Kimse bana geçmiş olsun demedin diye kızmadı sana. Ayrıca ben iim umrumda bile olmaz isteyen yazar isteyen yazmaz. Aynı şeyleri anlatamicam çok üşeniyorum ama mevzuyu bana bağlamazsan sevinirim sen defalarca okumuşsun ama yine anlayamamışsın🤷‍♀️ hayırlı doğumlar hayırlı kandiller hayatında başarılar.. 💐
Benimkini beynine kazımış 😂benden nefret eden diye hayır nefret bir duygudur ben niye bu duyguyu maviye karşı taşıyayım banane yani grupta tek beni görüyor galiba 😀

Benimkini beynine kazımış 😂benden nefret eden diye hayır nefret bir duygudur ben niye bu duyguyu maviye karşı taşıyayım banane yani grupta tek beni görüyor galiba 😀
Aman canım ya boşver neyin ne olduğu ortada hatasını kabul edemeyen insan asla düzelmez farkına varamıyo kaç kişi anlattı anlamadı hala o kışkırttı bu köpürttü bu beni kötü gösterdi diyerek kendini aklıyo zaten biraz farkına varsa bunların hiç biri olmazdı o hala insanları birileri etkilediği için kötü görüldüğünü sansın :halay:

Aman canım ya boşver neyin ne olduğu ortada hatasını kabul edemeyen insan asla düzelmez farkına varamıyo kaç kişi anlattı anlamadı hala o kışkırttı bu köpürttü bu beni kötü gösterdi diyerek kendini aklıyo zaten biraz farkına varsa bunların hiç biri olmazdı o hala insanları birileri etkilediği için kötü görüldüğünü sansın :halay:
Birdilimkek mi gitti sadece başka giden var mı

Yaa 😍 malum mu oldu acaba
Ay bilmiom ki canım 😊eşimde dio senın canın tatlı kesin sezaryen der Dr dio 😊😊
Ya kilo ile ilgili birşey geçmişti sanırım sütlaçtan konu açılmış, ben de o aralar başka hamile sayfalarında sütlaç, kaşar kilo aldırır bol bol sütlaç yiyin diye bebeğe kilo aldırma çabasında olanları görüyordum, burada da ikizleri olacak olan arkadaşlardan biri ben en iyisi şu kadar kase yiyeyim filan demişti ben de o ara yeni yeni mesaj yazmaya başlamıştım buraya bebeğe kilo aldırmak için sütlaç ve kaşarın bu kadar abartılmasını doğru bulmuyorum tarzında şeyler yazmıştım 🙈😂 ondan dolayı arkadaşlar bana tepki göstermişti, daha yeni bir beladan kurtulduk yine ortalık karışmasın filan dediler. 😂🙈
Tepki gösterenlerden biri de bendim 😊
Valla bende evinin metrekaresini kaçırmışım burada şimdi söylenince çok merak ettim sayfayı bilsem üşenmeyip taa eskilere gidip okuycam 😃😃😃
Sanırım özel msj grubunda yazmıstı kaçırmış olman doğal cnm 😊
Nst kaç dakika sürüyor ve aç mı gideyim tok mu?
Canım bnm 10 15 dk sürdü tok karna gitmen gerek.
85 metre kare canım 😀
80 mi ydi 85 miydi cano 😊
Doğum yapan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.
Gözünüz aydın hanımlar 🥰

Ben artık çok zorlanıyorum. Daha 1 ay var ama gerçekten hiç gücüm kalmadı. 2. Hamilelik daha zormuş, kendim için söylüyorum tabi herkesin aynı olmayabilir. Bir de şu pandemi eklendi tüy diktik üstüne resmen.
En azından kreş vardı 🙈
İlk bebeğini kucağına alacaklar için tavsiyem, ya arayı çok açmadan 2.yi yapın ya da arayı açın 😂 Benim oğlum şuan 4.5 yaşında ve dur durak bilmiyor o yüzden çok zorlanıyorum. Ya da en azından kreşe falan gittiği dönemde düşünün 2.yi :)))
Koronadan dolayı çalışamadım da, bunaldım resmen... Ayy bugün çok bunalımım gerçekten. Kusura bakmayın artık 🙈
Bende Allah nasip kısmet ederse arayı açmayı düşünmüom. Zaten yaş olmus 35🙄

X