2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar,
Bugün kontrolüm vardı. Bebeğim en başından beri satla uyumsuz gidiyordu. Normalde 35+4 olması gerekirken 33+5 çıkıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Suyu vs. her şeyi yerinde fakst doktor biraz minyon ve küçük gibi ve kilo alımı ve boy uzaması yavaşladı gibi dedi.
Nst de sonucumda iyi çıkmış.
Kan değerlerime de baktırmıştık, onlarda çok iyiymiş kanım düşük değilmiş.

Bu geriden gelme ve kilo alımının yavaşlama durumu biraz canımı sıktı açıkçası. Moralim bozuldu.
Saglıklı olsun da mınyon olsun nozma moralini usg de yanıltıcı olabılıo 👍

Günaydın kızlar,
Bugün kontrolüm vardı. Bebeğim en başından beri satla uyumsuz gidiyordu. Normalde 35+4 olması gerekirken 33+5 çıkıyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Suyu vs. her şeyi yerinde fakst doktor biraz minyon ve küçük gibi ve kilo alımı ve boy uzaması yavaşladı gibi dedi.
Nst de sonucumda iyi çıkmış.
Kan değerlerime de baktırmıştık, onlarda çok iyiymiş kanım düşük değilmiş.

Bu geriden gelme ve kilo alımının yavaşlama durumu biraz canımı sıktı açıkçası. Moralim bozuldu.
sağlığı yerindeymiş çok şükür. Genetik faktörler etkili. Yanıltıcı olabilir ölçümler. Instagram Furkan kayabaşoğlu var çok iyi bir doktor. Bebeği az ölçmüş yanılmış bir tosuncuk doğmuş sabah görmüştüm. Yerleri daraldığı için tam ölçüm zor artık.

Umarım ölçüdekiler gibi çıkmaz. Neyse daha 5 6 haftamız var o zamana kadar büyür. Yediğim tahin pekmezler sadece benim kanıma gitmiş yaa, bebişe gitseydi keşke🙈😂
bebiş baş pozisyonundaymış başı aşağıda.
Benimkide baş aşağıda hıc hoş bi durum değil yukarda da olsa olurdu😂😂

sağlığı yerindeymiş çok şükür. Genetik faktörler etkili. Yanıltıcı olabilir ölçümler. Instagram Furkan kayabaşoğlu var çok iyi bir doktor. Bebeği az ölçmüş yanılmış bir tosuncuk doğmuş sabah görmüştüm. Yerleri daraldığı için tam ölçüm zor artık.
Ölçümlerde yazıyor zaten kilo 200 300 gram oynayabilir diye, belki minik minik daha kolay doğar 🙈😂

İnşallah usg yanıltır. 😔 Eşime çektiğini düşünüyorum minnoşumun. Eşimde çok zayıfmış doğduğunda. Ben 3800 gram doğmuşum 😂 tombikmişim yani.
Bızımkının de kafa olcumlerı ılerde cıkıo cunku esıme cekmıs bazı seyler genetık :) sağlıklı olsun da cok şükür

arkadaşım bu tulumdan göndermiş 3-6 ay. kalıpları nasıl bu markanın olmayacak bebeğime diye üzüldüm pek güzel yumuşacık. Çok şey gönderdi sağolsun mevsimler uymuyor çıldırciimmm🤣🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20210219-110402_Chrome.jpg
    Screenshot_20210219-110402_Chrome.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 37
arkadaşım bu tulumdan göndermiş 3-6 ay. kalıpları nasıl bu markanın olmayacak bebeğime diye üzüldüm pek güzel yumuşacık. Çok şey gönderdi sağolsun mevsimler uymuyor çıldırciimmm🤣🤣🤣
Böyle tulum deıl de normal tulumlarından aldım 6-9 ay M&S suan cok kucuk gozukmuo ama 3-6 da giyemeyelibr 6-9 daha iyi olmaz mı acaba?

Böyle tulum deıl de normal tulumlarından aldım 6-9 ay M&S suan cok kucuk gozukmuo ama 3-6 da giyemeyelibr 6-9 daha iyi olmaz mı acaba?
Canım kızına aldığını gönderdi. Değiştirme imkanı yok. Çok büyük duruyor ama bilemedim. Sonbahara olur mu acaba dedim benim kızıma😊 Olmazsa bizde başka birine veririz artık napalım😅

X