2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

r
Canım benim doktorum hiç öyle bişey söylemedi ya. boy kilo olarak nasıldı senin bebiş şimdiye kadar geri kaldı mı hiç
Şimdiye kadar normaldi canım ama geçen kontrolde öyle dedi 36 dan sonra belli olur dedi beni de bi korku almadı değil cuma randevum var öne çektim çarşambaya

Aynen canım dert deil. Saglıkla gelsinler de inşallah 🤲 🤲 🤲 🤲

Eşimin arkadsının eşi sezaryen oldu bnm gittiğim Dr da. 2 ay oluo doğum olalı. içten kanama olmus sanırım. İyileşmemiş hala. Ama 2.doğumu belki ondan dır.. Geçen eşime diyormuş valla normal olsun dua et die. 🤪
Kız melek şunu yazmasaydın iyiydi korkutun beni benimde 2. Sezeryan
Bebegi kanala sokup acilmayi farkinda olmadan yapmis biri olarak hergun temizlik yapinnn supurun silin egilin kalkin
😂😂 ben oglumda da dogum temizligi yaptim ertesi gun sanciyla gttim acilma vardi ama sezeryan oldum mecburi bunda da bu hafta dogum temizligi yaptm bebek 1 haftada kanala girmis acilma var ama sezeryan olucam malesef
Benim bu harekete şimdiye 10 kere dogurmam lazimdi😂😂 demekki olmayınca olmuyo
Bende yattım hastaneye
Doğum için mı haber et bizede
Merhaba kızlar benm randevun rutın geçti bebikonun keyfı yerınde cok sukur :) haftaya yenı kontrol sonra zaten 1 hafta kalıo ıns 😍
Gözün aydın jelicim ilk mete senden gelcek sanirim🤩
Benim göbek gidecek popo kalacak artık onu da çocuğun peşinden koşarken eritirim inşallah 🤣
Hahaha 😂😂 eritirsin canim merak etme

Eve simdi geldim ama kendimde degilim cok cok ani oldu 3 tane 100 e vuran agri cikti ben 1 tanesini hissettim 2 sni hissetmedim doktorun yanina gttm alttan muayene etti aksam sancilanirsan mutlaka hemen gel dedi carsamba sabahh 8 de ac karnina gel once nst sonra sezeryana alalim dedi sancilarn baslamia istemedigimz bisey bu dedi allahm nasl oldm anlatamam size icimde bi telas bi korku bi sevinc degisil duygular icindeyim suan

Hayatimda ilk defa sanci gordum😂😂😂 suan gulsem mi aglasam mi bilemedm carsamba gunu kavusuyoruz insaah kizima 🤲

Eklentiler

• IMG-20210222-WA0005.jpeg
    IMG-20210222-WA0005.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 44
Muhtemelen vücudla ilgili benim de sadece top gibi göbüşüm var 😁 zaten kalçam genişti ordan çok kilo almadım neyseki 🙃🤭🤭

Bugün bizde de temizlik var 😁 2 kadın bir kayınvalide çalışıyorlar 🤪
Ev çok dağınık ve toz içinde diye çarşambaya erteleyecektim önden biraz yapayım ayıp olur diye 🙈 sonra korktum yarın kontrol var 😅 ne olur ne olmaz 🤭🤭🤭
Hem hamileyim ben ne ayıbı canım 😘
Bende normalde de kalça yoktu, hala dümdüz. Bende olsun diye bekliyordum ama olmadı 🤭🤭
Bende yattım hastaneye
Sancın mı oldu canım? Hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏🏻🙏🏻
Merhaba kızlaar.
Doğum yapan arkadaşlar sağlıkla büyütsünler inşallah.
Burda plesantayı besleyen damarlarda dirençle karşılaşan hamiş arkadaşlar vardı. Kimler hatırlamıyorum şuan ne durumdasınız merak ettim. Benimde her iki tarafta direnç vardı şuana kdr bir sıkıntı yaşamadım çok şükür sizler nasılsınız
Bende vardı tek taraflı canım. 36.haftada aspirini kesti. Oksapar doğumdan 1gün önceye kadar devam. Çarşamba kontrolüm var. Bakalım nasıl bebiş, merak ediyorum.
Eve simdi geldim ama kendimde degilim cok cok ani oldu 3 tane 100 e vuran agri cikti ben 1 tanesini hissettim 2 sni hissetmedim doktorun yanina gttm alttan muayene etti aksam sancilanirsan mutlaka hemen gel dedi carsamba sabahh 8 de ac karnina gel once nst sonra sezeryana alalim dedi sancilarn baslamia istemedigimz bisey bu dedi allahm nasl oldm anlatamam size icimde bi telas bi korku bi sevinc degisil duygular icindeyim suan
100e vursa bile hissetmedin mi canım? Çarşamba geliyor yani bebiş 🥰 gelişimini tamamladı zaten şükür, sağlıkla kucağına al canım 🙏🏻🙏🏻

Hadi.gozun aydın sağlıkla kavusun

Hadı gozun aydınnn :) bı subat anası daha
Ahah aynen subat anasi olucam bu gidisle mart annelerin hepsi subat sonuna kdr dogurucak 🤭
Bende normalde de kalça yoktu, hala dümdüz. Bende olsun diye bekliyordum ama olmadı 🤭🤭

Sancın mı oldu canım? Hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏🏻🙏🏻
Genel kontrola gittim nstde sanci cikti dun cok sancilandim ama evde beklemistim kac saat tahmin edemedm hic

Bende vardı tek taraflı canım. 36.haftada aspirini kesti. Oksapar doğumdan 1gün önceye kadar devam. Çarşamba kontrolüm var. Bakalım nasıl bebiş, merak ediyorum.

100e vursa bile hissetmedin mi canım? Çarşamba geliyor yani bebiş 🥰 gelişimini tamamladı zaten şükür, sağlıkla kucağına al canım 🙏🏻🙏🏻
Amin insallah, sadece 1 tanesni hissettim diger 2 taneyi hic hissetmedim

Hadi.gozun aydın sağlıkla kavusun
Sagol canim insallahh 🤲

Hakkında hayırlısı olsun canım 😍😍😍
Bizleri habersiz bırakma 💞💞🧿

Suyumuz selimiz iyi nts de normal herşey yolunda bundan sonrası paşamın keyfinin gelmesi 😍 normal doğum olmaması için için hiçbir engel yok şuanlık bizden böyle 2700 dedi kilosu çok almamış ama hafta ile de uyumlu gözüküyo çok takmadım haftaya salı yine gidicem tam yüzünü görecekken kafasını geri itti bildiğin bilerek yüzünü saklıyo bu çocuk dünde karnım oyunuydu videoya çekmek istedim durdu deli ediyo beni 😬😬

Kız melek şunu yazmasaydın iyiydi korkutun beni benimde 2. Sezeryan

Benim bu harekete şimdiye 10 kere dogurmam lazimdi😂😂 demekki olmayınca olmuyo

Doğum için mı haber et bizede

Gözün aydın jelicim ilk mete senden gelcek sanirim🤩

Hahaha 😂😂 eritirsin canim merak etme
Yavrum herkesin aynı olacak die bşy yok ki. Korkma. Bak burda herkes sezaryen olmus ve de herkesin güzel geçti sıkıntı yok maşallah hepsine de.

Benimde yine inceden belimde sızılar oluyor sanki adet olacam gibi akşam gidicem yakın bir hastanede nst çektircem. Doktor 3-4 günde bir gir demişti bakalım bu sefer yine bir hastane serüvenim olacak mı 😅

Benimde yine inceden belimde sızılar oluyor sanki adet olacam gibi akşam gidicem yakın bir hastanede nst çektircem. Doktor 3-4 günde bir gir demişti bakalım bu sefer yine bir hastane serüvenim olacak mı 😅
Belden girip karnina dogru yayilan sanciysa aksami beklme benimde dun okdr sanci cektm kac saat belki bgun sezeryan olmustum gtseydim ac misin diye sordu doktorum bana belkide yatis vericekti gece sancin olr hemen gel dedi belden girip karnin kenarina yayilan agri dogm sancisiymia karnin altinda baslayan sanci yalanci sanciyms ebe soyledi bgun 😂 2 dogm olck ama blmedgmz seyler oluyor illaki cekmeyince

X