2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senin de mi normal olasılığı var canım? Valla bende hatlar karıştı kim sezeryan kim normal bekliyo bilmiyorum 😂 aslinda kişiden kişiye değişir bak burda sezeryan olup da hemen ayaklananlar oldu hiç belli olmuyo sağlıkla olsun da gerisi mühim değil 🥰
Şuan herşey normali gösterio canım.Ama tabi önümüzdeki günler ne gösterir bilmiom. İlk bebek. 🥰😘 Aynen canım kişiden kişiye değişir. Bebeğim ve benim için hangisi hayırlısıysa onu yaparım. Diretmem yani illa normal yada illa sezaryen die.

Bugün bizde de temizlik var 😁 2 kadın bir kayınvalide çalışıyorlar 🤪
Ev çok dağınık ve toz içinde diye çarşambaya erteleyecektim önden biraz yapayım ayıp olur diye 🙈 sonra korktum yarın kontrol var 😅 ne olur ne olmaz 🤭🤭🤭
Hem hamileyim ben ne ayıbı canım 😘
Ben de o moddaydım ama eşim gaza getirdi beni, sağda solda lafımızı eder rezil eder bizi dedi😄 ben de en azından tozları alayım yerleri süpüreyim dedim. Dün de mutfağı temizledim. Kadına da camları, koltukları sildircem, perdeleri falan yıkatcam, ev biraz büyük 2 gün gelcek zaten dip köşe temizler artık 🙂

Rüyamda nişanım geldi apar topar hastaneye gittik yatışım yapıldı ameliyata alıncağım sıra eşim ortada yoktu durun bi dk almayın beni çocuklar odada tek kalır eşim gelsin dedim sonra kimse almadı beni eve döndük ertesi güne kaldı sonra yine gittik ameliyat önlüğümle sıraya girdim 😂 sonra yine bir sıkıntı çıktı bir türlü doğuramak nasip olmadı 😁😁

Bende yattım hastaneye
Aaa neden yattın sancı mı tuttu. Günümüz da aynıymış.
Ben de o moddaydım ama eşim gaza getirdi beni, sağda solda lafımızı eder rezil eder bizi dedi😄 ben de en azından tozları alayım yerleri süpüreyim dedim. Dün de mutfağı temizledim. Kadına da camları, koltukları sildircem, perdeleri falan yıkatcam, ev biraz büyük 2 gün gelcek zaten dip köşe temizler artık 🙂
Valla bana gelenleri kayınvalidem getirdi birde beni düşün 🤭🤭🤭

Doğum yapan arkadaşlar Allah evlatlarınızı size bağışlasın inşallah, ben de hayal edemiyorum doğum anını, hala hamile olduğumu düşününce bile tuhaf oluyor, baya içimde bebek var kolu, bacağı var filan, çok tuhaf hissediyorum 😌

Ben de dünden beri evi temizliyorum, yarın temizlik için bi yardımcı çağırdım ama ev çok kötü vaziyetteydi, kadına ayıp olmasın diye önden bi temizliyim dedim 😄
Tipik Türk kadını 🤣

Herkese merhaba☺️
Çok fazla yazmasamda her sayfayı tektek okuyorum ve sizlerle birlikte cok heyecanlanıyorum mutlu oluyorum.
Benimde yarın kontrolüm var ve eğer bir sıkıntı yoksa gün alacağız. Normalde geçtiğimiz hafta sonuna gün verecekti ama nedense hep gününde giderken bir anda on gün geride kaldı kiscem. Çok üzüldüm zor bir hafta geçirdim.
Artık kavuşmayı çok istiyorum. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah..

Eğer bir değişiklik olmazsa ben senden önce doğum yapacağım anlatırım ne olup ne bitiyor diye 😂🙈
Tamam kuzum hayırlısıyla inşallah 😁🤗 kontrolün nasıl geçti gün verdimi doktorrr 😍😍
Bende yattım hastaneye
Sağlıkla kucağına al canım 🤗
Aa ben de perşembe sabahtan gidicem canım hem nstye giricem hem kontrol belki karşılaşırız 😍 ben mama almadım canım orda verirler diye düşünüyorum gerek olursa inşallah gerek kalmaz kalsa bile çok az vermeyi düşünüyorum alışmasını istemiyorum
Ben de mama almadım canım dediğin gibi. Eğer mecbur kalırsak eczaneden temin ederiz diye düşündüm 🤗
Herkese merhaba☺️
Çok fazla yazmasamda her sayfayı tektek okuyorum ve sizlerle birlikte cok heyecanlanıyorum mutlu oluyorum.
Benimde yarın kontrolüm var ve eğer bir sıkıntı yoksa gün alacağız. Normalde geçtiğimiz hafta sonuna gün verecekti ama nedense hep gününde giderken bir anda on gün geride kaldı kiscem. Çok üzüldüm zor bir hafta geçirdim.
Artık kavuşmayı çok istiyorum. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah..
Son zamanlarda bebeklerde kilo alımı ve büyüme yavaşlayabiliyormuş. Üzülme hiç bi sıkıntı yoktur inşallah 🤗 bi sıkıntı olsa doktorun bekletmezdi. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim

Tamam kuzum hayırlısıyla inşallah 😁🤗 kontrolün nasıl geçti gün verdimi doktorrr 😍😍

Sağlıkla kucağına al canım 🤗

Ben de mama almadım canım dediğin gibi. Eğer mecbur kalırsak eczaneden temin ederiz diye düşündüm 🤗

Son zamanlarda bebeklerde kilo alımı ve büyüme yavaşlayabiliyormuş. Üzülme hiç bi sıkıntı yoktur inşallah 🤗 bi sıkıntı olsa doktorun bekletmezdi. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim
Bence de en mantıklısı canım 😊👍🏻

Merhaba kızlaar.
Doğum yapan arkadaşlar sağlıkla büyütsünler inşallah.
Burda plesantayı besleyen damarlarda dirençle karşılaşan hamiş arkadaşlar vardı. Kimler hatırlamıyorum şuan ne durumdasınız merak ettim. Benimde her iki tarafta direnç vardı şuana kdr bir sıkıntı yaşamadım çok şükür sizler nasılsınız

Merhaba kızlaar.
Burda plesantayı besleyen damarlarda dirençle karşılaşan hamiş arkadaşlar vardı. Kimler hatırlamıyorum şuan ne durumdasınız merak ettim. Benimde her iki tarafta direnç vardı şuana kdr bir sıkıntı yaşamadım çok şükür sizler nasılsınız
Benim de vardı canım 32.haftada aspirini kestik doktor 36 dan sonra belli olur gelişme geriliği dedi bu hafta kontrolüm var bakalım ne dicek

Merhaba kızlaar.
33. haftada bıraktım bende aspirini. Tek taraflıydı. Doktorum sorun yok demişti. Boy ve kilo olarak gayet iyi. Bu haftasonu ctsi randevu bakalım ne diyecek😍

Benim de vardı canım 32.haftada aspirini kestik doktor 36 dan sonra belli olur gelişme geriliği dedi bu hafta kontrolüm var bakalım ne dicek

33. haftada bıraktım bende aspirini. Tek taraflıydı. Doktorum sorun yok demişti. Boy ve kilo olarak gayet iyi. Bu haftasonu ctsi randevu bakalım ne diyecek😍

Benim iki tarafrada vardı daha bir hafta oldu 36.haftada kesti dr asprini. Aynı zamanda kan sulandırıcı iğnede kullanıyorum daha önce düşüklerim olduğu için ona devam ediyorum. Bende yarın dr a gideceğim merak ediyorum asprini kesince bi farklılık oldumu acaba diye. Bu zaman kdr herşey normal gitti bakalım

X