2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kizlar dünkü sancılar gaz savcısıydı sanirim üşüttüm.ayaklarımdan ne yapacagimi bilemedim senaryolar kurdum.aklımdan. arkamda bırakacağım.kizim.olmasa sorun degil. Annemi götürsem.kizima kim bakacak annemi bıraksam bebeğe kim.yardim.edecek. kv gelene kadar.

Olcak okadar bnm bebe de gündüzleri tepinio görsen maşallah 360 derece dönüo sanki. 😂😍Geceleri uslu. Gece uyur gündüz uyumazsa babayı sever derler. Bakalım doğunca da mı öyle olcak😂
Benim oğlan gündüz uyur gece uyumazdı buda abisine mi çekçek gorcez gerçi 1 buçuk 2 aylıkken düzene girdi çok güzel uyuyodu çeksin hıc sıkıntı değil 😂😂

Günaydın kizlar dünkü sancılar gaz savcısıydı sanirim üşüttüm.ayaklarımdan ne yapacagimi bilemedim senaryolar kurdum.aklımdan. arkamda bırakacağım.kizim.olmasa sorun degil. Annemi götürsem.kizima kim bakacak annemi bıraksam bebeğe kim.yardim.edecek. kv gelene kadar.
Canım geçmiş olsun. valla insan ayaklarından aldgı kadar Baska yerinden almıo soğuğu. Dikkat et. annem hep der emzirirken bebekte anneden sütten alırmış soğuğu. Ozamn daha dikkatli olmamız gerek.

Evet biz de eşimin işten çıkış saatine göre ayarlıyoruz canım randevuları 😅😂 o zaman çantayla filan gitmiyim bari 😆😆
Eğer arabayla gitmiyorsanız taşımak zor olabilir. Ev yakınsa çantaları eşin alıp gelir arkadan gerekirse.😂😂
Seninki bütün karnını ele geçirmiş durumda şuan 😂
Çünkü tam sıpa 😂😂
Gorcez akıllı mı değil mi dogunca 😂😂 dün gece tepinip duruyodu çıkarın beni der gibi😂
Bebekler son günlerinde hareketi azaltmaz mıydı yaa? Bu hareketli oluşları neye işaret acaba 😂 dün eşim o kadar hareketi görünce içimden bir ses kızımızı 1 2 güne gelecek gibi dedi de ben emin olamadım 😂
Bugun ylne gidicem canim holter takildi muhtemelen tansiyon ilaci baslanacak .
Nasıl çıkıyor tansiyonun hâlâ yüksek mi devam ediyor canım 😔

Eğer arabayla gitmiyorsanız taşımak zor olabilir. Ev yakınsa çantaları eşin alıp gelir arkadan gerekirse.😂😂

Çünkü tam sıpa 😂😂

Bebekler son günlerinde hareketi azaltmaz mıydı yaa? Bu hareketli oluşları neye işaret acaba 😂 dün eşim o kadar hareketi görünce içimden bir ses kızımızı 1 2 güne gelecek gibi dedi de ben emin olamadım 😂

Nasıl çıkıyor tansiyonun hâlâ yüksek mi devam ediyor canım 😔
Valla benimkide aşırı hareketli anlamadim eşimde çocuk içerde iki büklüm duruyodur yazık diyo bide rahat.olsa neler yapacak acaba
Ağdayı erteleme herşeyi ertele onu erteleme😁
Ay ertelemicem de en son jiletle aldım cikmayacagi tuttu sınır oldum yoksa hemen gitcem gidemiyorum son çare su felan gelirse yine jilete talim😂😂

Canım geçmiş olsun. valla insan ayaklarından aldgı kadar Baska yerinden almıo soğuğu. Dikkat et. annem hep der emzirirken bebekte anneden sütten alırmış soğuğu. Ozamn daha dikkatli olmamız gerek.
Ben dikkatliyimdir genelde ama dün mutfakta yemek yaparken üşüttüm sanirim . Annen hakli emzirirken ekstra dikkat etmek.lazim.bebelrr burnumuzdan getirir annemizden emdigimiz.sutu

Benim oğlan gündüz uyur gece uyumazdı buda abisine mi çekçek gorcez gerçi 1 buçuk 2 aylıkken düzene girdi çok güzel uyuyodu çeksin hıc sıkıntı değil 😂😂
1.5 /2 ay ne kiz masallah oyle çekmeye ne var .2 yaşına kadar uykusuzluk çektik.. 2 yaşından once de bez bıraktık.gece gündüz aynı anda gece cis nöbetleri tutuyordum.sabajh ise ayyy ne yorucuydu.

1.5 /2 ay ne kiz masallah oyle çekmeye ne var .2 yaşına kadar uykusuzluk çektik.. 2 yaşından once de bez bıraktık.gece gündüz aynı anda gece cis nöbetleri tutuyordum.sabajh ise ayyy ne yorucuydu.
Ya illaki dış çıkarırken uyumadigi zaman oldu bebekliği için dedim bunu 2 aylıktan 6 aya kadar rahattım 😂😂 2 yaşına doğru sürekli gece emmeye kalkiyodu emmede değil alışkanlık ağzında uyuyodu yatırınca kalkiyodu bende kestim memeden😂

Ben hayatimda bu kadar sacma bisey gormedim bakin sancilarim 2 gundr begeriyorm acliktan 37+2 yim serum yedim sancilar icin cumaya kdr bekliyelim dedi doktor eve gonderdiler cuma sabahtan yine gidicem nst cekilicek sancilar yine ayniysa sezeryan olcm yok efendim sanci cikmazsa pazartesi gebelik sonlandiricakmis kilosu3.500 mus ama cigerleri gelmismemis olablr risk almayalim 2 3 gun dha bekliyelim dedi bu kdr stresi bosuna yasadim

Eklentiler

• 20210224_111120.jpg
    20210224_111120.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 54
X