2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar size bir şey sormak istiyorum:Ağda isini ne yapacaksınız? Bazı kişilerde erken doğumu tetikliyormus diye duydum karar veremiyorum
Canım ben gittim 1 hafta önce ne olur ne olmaz diye. Çok şükür sıkıntı da yaşamadım. Önceden de hep kuaförde aldırıyordum alan kıza alışkınım. Sadece pozisyon zorladı biraz koca bir göbüş 🙈🙈🙈

Kızlar biz eve geldik kızımla çok şükür .kızımda bende iyiyiz Spinal sezeryan oldum dün sabah . Dün baya yürüdüm gazı zor çıkardım ,sonra rahatladım bugün daha iyiyim . Kızım sürekli ağlıyor maalesef . Hastanede annem ve eşimde kaldı benimle . Üçümüzde bitmiş durumdayız . Yapmayacağım herşeyi yaptım . Emzik verdim . Süt sağıp biberonla verdim.mama verdim .sırf o ağlamasın diye göğüsüm ağzında yattığı için krem süremedim meme uçlarım bitmiş durumda 1 günde .altını değiştirirken ağlamaktan mosmor kesiliyor 😢 napıcam hep böyle mi olacak acaba
Canım gözün aydın 💞 💞 💞
Gazını çıkaramayınca bebekler genelde mosmor kesilene kadar ağlıyor. Bir çok yöntemle süt vermeyi deneyince gazı da daha çok oluyor 🥴🥴🥴 ilk çocuğundan biliyorum. O gazı çıkarmayı öğrenmek laxım korkma, üzülme birkaç güne daha sa iyi olur 😁 💕🧿🧿

Anladım canım 🤗😍 sağlıklı doğumlar nasip olsun 🤲🏻
amin canim hepimize inşallah 🤲🤲
Kizlar size bir şey sormak istiyorum:Ağda isini ne yapacaksınız? Bazı kişilerde erken doğumu tetikliyormus diye duydum karar veremiyorum
ben gebeliğin basindan beri gidiyorum canim hic doktoruma sormadım ama bir sıkıntı da yaşamadım ve gördüğün gibi 39. Haftayı bitirdim hala bekliyorum 😂😂
Eğilerek yer silmek ise yararmis canim ama bebeği yorarsan bilemedim.
evet canim öyleymiş bir kaç kez denedim dizlerim cok ağrıdı yaa sanirim ödemlerim arttığı için zorlanıyorum artik oyle hareketlerde o yüzden devam edemedim maalesef 😔😔

amin canim hepimize inşallah 🤲🤲

ben gebeliğin basindan beri gidiyorum canim hic doktoruma sormadım ama bir sıkıntı da yaşamadım ve gördüğün gibi 39. Haftayı bitirdim hala bekliyorum 😂😂

evet canim öyleymiş bir kaç kez denedim dizlerim cok ağrıdı yaa sanirim ödemlerim arttığı için zorlanıyorum artik oyle hareketlerde o yüzden devam edemedim maalesef 😔😔
Sen elinden geleni yapıyorsun canim takdir Allah in. Hangi sekilde gelmesi hayırliysa oyle gelecek.

Aynen canımcim şırınga tek bebek neyse de iki bebeğe iki defada her öğünde verince çok zahmetli oluyor soğuması , çekmesi , sıkarken aman aman çok gitmesin diye kasılması inşallah meme reddi yaşamazlar ne yapayım meme de ihmal etmiyorum zaten hem çoğalsın hem alissinlar diye Allah hepimize kolaylıkla versin bana bı tık daha 😄❣️
Memeleri tek tek mi paylaştirdin canim😀arkadaş ilk zamanlar devrelerim yandı demişti. Birini emziriyorum sonra digeri uyaniyor tam uyuyorum ilk emzirdigim.uyaniyor diyordu😊.Allah bol.sut ve kolaylık versin

Yine doguramadm ben
Devlet hastanesi ben anlamiyorm illa suyum mu patlasin sanci cikiyor 3 gundr cekiyorm bekletmenin alemi ne anlamis degilim yemn ederim tukendim
Merhaba ben de sezeryan olacağım ve bebeğim aşağıya iniyormus ,doktoruma dedim ki daha haftamız var ama olur da kanala girerse ne yapacağız.Acil sezeryan yapacağız dedi..Sizi bekletmeleri gerçekten garip sonuçta riske atmış oluyor..

Kızlar ben de yarın muayeneye gidiyorum doktorumdan sezeryan günü belirlemesini isteyeceğim çok heyecanlandim🙈 bakalım ne diyecek Bir de sezeryana gitmeden eve yemek yapıp koydunuz mu hazırlık olarak neler yaptiniz anneler gelecek ama onlar da yorulursa bazi seyler hazir mi olsa acaba diyorum bana kalsa hep disardan istetecegim de bilemedim yoksa cok mu pipirikliyim🤦‍♀️🤣

Kızlar ben de yarın muayeneye gidiyorum doktorumdan sezeryan günü belirlemesini isteyeceğim çok heyecanlandim🙈 bakalım ne diyecek Bir de sezeryana gitmeden eve yemek yapıp koydunuz mu hazırlık olarak neler yaptiniz anneler gelecek ama onlar da yorulursa bazi seyler hazir mi olsa acaba diyorum bana kalsa hep disardan istetecegim de bilemedim yoksa cok mu pipirikliyim🤦‍♀️🤣
Benim evde 1de çocuğum. Ben hazırda sadece hoşaf kaynatmayı düşünüyorum pazar günü, nasipse pazartesi sezaryen olacak 😁 yemek olarak da yazdan koyduklarım var anneler pişirir bi de alışveriş yapıcaz yarın. Bişiy pişirip koymayı düşünmüyorum. Doğumdan sonra hazır yemek istemezsin 😅

Hadi hayırlısı benimde komşumla 1 hafta vardı doğum yapmış gece 3 te acil gidip heyecanlandim bende duyunca
Bende yarın son is günüm biraz hafta ici tatlı tuzlu yapıp buzluga atayım diyorum yemek işi belki 2 3 tencere son günlerde konulabilir yarın kısmetse mesai sonrası bir iki çeşit yemek yapıp komşum vermek niyetim var acil olduğu için küçük kızı da var

Kızlar önceden normal.dogum yapanlara bir sorum var doğumunuzu ne tetikledi 🙄hurma günde 3 tane yiyorum squat plates topu haraket sıcak su adaçayı uyguluyorum 😅birde ahududu yaprağı deniycem size etki eden başka birşey olmuştur tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Benim normal oldu dogumum ama hicbisi tetiklemedi karnim cok gerilmisti son iki gun ve zorlaniyordum artik. Hissetmistm ben kesin dogururm bikac gune diye. Onlar nezaman isterse ozaman geliyorlar kuzum💕

Merhaba ben de sezeryan olacağım ve bebeğim aşağıya iniyormus ,doktoruma dedim ki daha haftamız var ama olur da kanala girerse ne yapacağız.Acil sezeryan yapacağız dedi..Sizi bekletmeleri gerçekten garip sonuçta riske atmış oluyor..
Sezaryen sizin tercihiniz mi özel bir durumunuz mu var doktor oyle birşey dedi.

Benim normal oldu dogumum ama hicbisi tetiklemedi karnim cok gerilmisti son iki gun ve zorlaniyordum artik. Hissetmistm ben kesin dogururm bikac gune diye. Onlar nezaman isterse ozaman geliyorlar kuzum💕
Bebek geliyorum dedikten sonra 😁normal doğumu ilkinde de cok bekledim.ikincide de doktorum 40 a kadar bekletti ama normal doguma yanaşmıyor benim minikler. Vücudum müsait degil sanirim.

X