2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

normalde 37 haftalık olması lazım kafa ölçüsüne göre 1 hafta geride görünüyor 36 haftalık yani. kilosu 2900 gr. daha önce hiç böyle birşey dememişti.ayrıntılı ultrason ikili dörtlü testler hepsi normal çıktı.dün ilk defa kafası biraz küçük bıngıldağının erken kapanmaması lazım kapanırsa mikrosefali olabilir dedi.ama beyni diğer organları kemikleri herşey normal görünüyor dedi.bende ne olduğunu bilmediğim için tamam dedim önemsiz birşey zannettim.internetten bakınca şok oldum neler var neler.akşam eşim tekrar doktorumuzu aradı kötü birşey yok internete bakmayın diğer çocuklarınız da zayıf dedi.bu 3. çocuğum.bugün başka dr a daha görünelim dedik o da herşey normal 1 hafta gerilik normal olur minyon bir bebek olacak dedi.inşaallah ölçümlerden yanlış çıkmıştır.sitresten gece uyuyamadım.allahım kimsenin başına vermesin hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin.
1 haftalık gerilik için ne kadar kötü konuşmuş doktor çoğu doktor 1 haftalık geriliği söylemeye gerek bile duymuyor

Doktor ne dedi ne zamana kadar bekleyeceksiniz
41 e kadar bekleyelim dedi canım inşallah o kadar bekletmez gelir kendiliğinden ama şu aşağı inme meselesi hiç yok hala midem yanlarım dolu dolu geliyo merdiven inip çıkıyorum yürüyüş yapıyorum hurma yiyorum ise yarayacak mı bakalım 🤷‍♀️

41 e kadar bekleyelim dedi canım inşallah o kadar bekletmez gelir kendiliğinden ama şu aşağı inme meselesi hiç yok hala midem yanlarım dolu dolu geliyo merdiven inip çıkıyorum yürüyüş yapıyorum hurma yiyorum ise yarayacak mı bakalım 🤷‍♀️
Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla kavusalim hepimiz 💓

Bana 18 marta gün verdi ama bu ara yalancı sancılarım biraz arttı doktora danıştım belki 18i göremeyebiliriz dedi bekliyorum bakalım..
Benim geçen hafta nst de 50 lerde çıktı bir kaç defa ama doktor önemsemedi . Yarın kontrolüm var merak ediyorum nasıl çıkacak . 50 aslında bildiğim kadarıyla yüksek bi değer ama kaç tane çıktığı da önemli sanırım sancının o sürede

Benim geçen hafta nst de 50 lerde çıktı bir kaç defa ama doktor önemsemedi . Yarın kontrolüm var merak ediyorum nasıl çıkacak . 50 aslında bildiğim kadarıyla yüksek bi değer ama kaç tane çıktığı da önemli sanırım sancının o sürede
Benimde 50 çıkmıştı 9 tane gözükmüştü sıklığına baktılar ara ara değil sıklıkla artıyor sabaha doğuma alabiliriz demişlerdi yatışım testlerim yapılmıştı sancı sabaha karşı geçince taburcu edilmiştim sıklığına bakmışlardır ama siz yine dikkat edin inşallah sağlıkla gelsin bebeğiniz

X