2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydınlar kızlar burnm akıntm ve hapşırığım var inşallah fazla ilerlemeden biter elim rahatszdı kapmadm ondan köye gttik cumartesi pazar soğuktan orda olduu İnşaAllahh fazla ilerlemez 😪😪

Günaydınlar kızlar burnm akıntm ve hapşırığım var inşallah fazla ilerlemeden biter elim rahatszdı kapmadm ondan köye gttik cumartesi pazar soğuktan orda olduu İnşaAllahh fazla ilerlemez 😪😪
Geçmiş olsun canım dikkat et. Ayaklarını sıcak tut sırtını sıcak tut. Valla biz 1 haftadır hastayız. Burun akıntım boğaz acımam derken ishalim var şuan. Allah hayırlısını versin saglık sıhhat versin hepimize de inşallah 🤲 🤲 🤲

Geçmiş olsun canım dikkat et. Ayaklarını sıcak tut sırtını sıcak tut. Valla biz 1 haftadır hastayız. Burun akıntım boğaz acımam derken ishalim var şuan. Allah hayırlısını versin saglık sıhhat versin hepimize de inşallah 🤲 🤲 🤲
Aminnnnnnnnn aminnnnn Aminn Aminn kuzmm Cok saol dikkat etmeme ragmen bu sekildeym Allah sonumzuu hayr etsnn hepmzn

Uykumu alıp uyanıyorum önce bir süt içiyorum bir kaç saat sonra da kahvaltı yapıyorum tam acıkınca 😊 sanırım sen acıkınca uyanıyorsun o ışığı gördüm sende 😂😂
Evet yaa sırf acıktığım için açıyorum gözlerimi. Ama kahvaltım hazır değilllll😩😩😩😩

Geçmiş olsun canım. Üşümüşsunuz büyük ihtimalle eşimle bende 3 gündür burun akıntısı hapşırık gözlerde yanma vardı dun test yaptırdı eşim negatif çıkti şükur grip olmuşuz yani ıhlamur içiyorum bende hapsirmaktan içim çıktı artık.

X