2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Son haftalarda bende öyleyim nefesimi ağzımla.mi alıyorum başka yerlerimle mi.bilemiyorum :-) Allah in kudreti gebeligin basindan yasasak nr kadar zor.olacakti aldigimiz nefes bile ne kadar değerli cok.sukur
Aynen canim bebek büyüdükçe diyafram sıkışıyormus ondan olurmuş aslinda. Bide dışarıya çıkınca hastaneye falan giderken eşim cift maske tak diyor mümkün değil hic nefes alamıyorum.

Selamın aleyküm kızlar 2 gündür yazamadım mesajlarınız okudum ama alıntı nasıl yapılır hala bulamadım o yüzden etiket yapamadım hiç birinizi şuan iyiyim o gün benimle hamileliğim boyunca ilgilenen ebeyle konuştum yalancı sancılar olduğunu söyledi bana açıkçası birşey de yapamadım yatmak dışında magnezyum içmedim bebeğimin hareketleri kesiliyor diye 2 gün geçti ama ağrılarım düzensiz olarak devam ediyor ya gün içinde 3 4 saat sürüyor yada 1 saat şiddetli geliyor ama düzensiz kanamam vs olmadığı veya suyum gelmediği içinde gitmedim doktora açıkçası bebekte şükür ki hareketli aşırı derecede dünden bugüne de kafası sanırım aşağı yerleşiyor kalkmaya yürümeye çalışınca kemik batıyor cuma günü randevum var bakalım doktor ne diyecek cumaya kadar sancılarım devam etsede dinlenerek yürüyüş yaparak devam ediyorum gitsemde doğum olmayacağını az çok farkındayım dua edin kızlar benim acı eşiğim düşük ondan bu kadar canım yanıyor sanırım doğum zor biliyorum ama ben adet sancısında bile tüm gün yatan bir insanım ne yapıcam hiç bilmiyorum duanıza ihtiyacım var 🤗😔

Ya şu nefes alamama durumu bende de çok oluyor kızlar geceleri kaç sefer uyanıyorum. Hatta eşimi de rahatsız ediyorum sesli nefes alışımdan o bile kaç sefer uyanıyormuş 😂 horlamak da denebilir tabii eğer buhar makinesi işe yarıyorsa ben de edinmeliyim hemen 🤔😁
Valla canım şuan bana faydası var. Biz korona oldugumuz zaman almıstık. Eşimde öksürük gitmemişti bende de burun tıkanıklığı baş göstermişti aldık. eşim onu açmadgımızda öksürük ten uyuyamıyordu. Ben de tıkanıklıktan. Aldık fayda etti bize. Ki etmese bile bebek için de faydalıymış.
Valla gelir gelmez deniycem hemen, ağzım burnum kupkuru gece 10 kere uyanıp su içiyorum. İnşallah çare olur, çok ümit bağladım şuan 😄
Hemn açınca faydası olmuo biraz odanın içi dolunca ben rahatlamış oluom. Genelde sıcakta aşırı tıkanıo. Gece yatınca eşim dio burnun mu tıkandı senın die. Nefes alıp vermem aşırı kötüleşio.
Yoyko park beşik anne yanı olandan mı aldınız acaba?Bende onu araştırıyorumda ,kurdunuz mu kalitesi nasıl çok merak ediyorum 😊
Ben yoyko anne yanı park beşik aldım koyu grisinden ilk geldiğinde eksik parça var mı die kurulum yapıp geri bozduk. Cok güzel bnm cok hosuma gitti kumaşı kalitesi. Tavsiye ederim 😊
Aynen canim bebek büyüdükçe diyafram sıkışıyormus ondan olurmuş aslinda. Bide dışarıya çıkınca hastaneye falan giderken eşim cift maske tak diyor mümkün değil hic nefes alamıyorum.
Bnm eşimde çift tak die tutturur. Dün tek taktım parka gittik yürüyüş yapalım die ordan da markete gittik sadece 3 4 bin adım atmışım bayılcaktım maske den. Hemn bimde tabure varmıs oturdum. Zorluo artık.
Günaydın kızlar herkes uyuyo daha heralde 🤭
1 buçukta randevum var bugün bakalım ne dicek doktor
Günaydın cnm. Hadi bakalım güzel haberlerle doğum için gün almış olarak gel😊cok su içme olayını unutmayasın cano 😊

Bende cok uyanıyorum geceleri
Hiç kalkmadım dediğim gün 4 kez uyanıyorum 🥴
Iki dogum ile .arasindaki süreyi ve bebegin durumunu dusunerek.mi 38 de almakta ısrarlılar anlamadım.
Benim de.2..dogumum 5.5 yıl arası plesantaya suyuna bebeğin durumuna bakıyor tutabildiği kadar tutacağını söylüyor doktorum 40 haftada bile.alabilir8.martta 40.bitiyor artik son adet tarihine görr bakarsam
Bilmiyorum 🤷‍♂️ yarın randevum var. Sanırım doktorun bakış açısıyla ilgili. En don bşr yazı okudum doğum başlayana kadar sezeryan de olsa müdahale etmemek lazımmış yani makalenin ana fikri nın yönde. Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🤲🤲
Günaydınlar ☺️ uyandık uyandık 😁 çok güzrl haberlerle gel inşallah 💕💕🧿

Valla canım şuan bana faydası var. Biz korona oldugumuz zaman almıstık. Eşimde öksürük gitmemişti bende de burun tıkanıklığı baş göstermişti aldık. eşim onu açmadgımızda öksürük ten uyuyamıyordu. Ben de tıkanıklıktan. Aldık fayda etti bize. Ki etmese bile bebek için de faydalıymış.

Hemn açınca faydası olmuo biraz odanın içi dolunca ben rahatlamış oluom. Genelde sıcakta aşırı tıkanıo. Gece yatınca eşim dio burnun mu tıkandı senın die. Nefes alıp vermem aşırı kötüleşio.

Ben yoyko anne yanı park beşik aldım koyu grisinden ilk geldiğinde eksik parça var mı die kurulum yapıp geri bozduk. Cok güzel bnm cok hosuma gitti kumaşı kalitesi. Tavsiye ederim 😊

Bnm eşimde çift tak die tutturur. Dün tek taktım parka gittik yürüyüş yapalım die ordan da markete gittik sadece 3 4 bin adım atmışım bayılcaktım maske den. Hemn bimde tabure varmıs oturdum. Zorluo artık.

Günaydın cnm. Hadi bakalım güzel haberlerle doğum için gün almış olarak gel😊cok su içme olayını unutmayasın cano 😊
Aklımda kuzum sorcam inşallah verir gün ama sanmıyorum daha 38de veririz demisti geçen hafta

Hiç kalkmadım dediğim gün 4 kez uyanıyorum 🥴

Bilmiyorum 🤷‍♂️ yarın randevum var. Sanırım doktorun bakış açısıyla ilgili. En don bşr yazı okudum doğum başlayana kadar sezeryan de olsa müdahale etmemek lazımmış yani makalenin ana fikri nın yönde. Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🤲🤲

Günaydınlar ☺️ uyandık uyandık 😁 çok güzrl haberlerle gel inşallah 💕💕🧿
Inşallah canim😍

Yoyko park beşik anne yanı olandan mı aldınız acaba?Bende onu araştırıyorumda ,kurdunuz mu kalitesi nasıl çok merak ediyorum 😊
Evet anne yanı olandan aldım.Biz bi kurduk bakmak için kalitesi gayet iyi geldi bana sonra tekrar kaldırıp çantasına koydum çünkü kurulacak olan odanın henüz işi bitmedi onu bekliyorum.Gayet kullanışlı görünüyor tavsiye ederim 😊

Benimde doguma yerleşmediği icin hala.ust tarafta göbeğimin üzerinde taşıyorum resmen bugun ayagi.mi desem.topugumu desem bilemedim.kucucuk.birsey nasil.kipirdiyor:KK68::-)Gun içinde sürekli.aktifimde inmeye niyetli.degil.
Oy yerler o minik ayakları 😍😍 iner annes doğum anında kanala girenler varmış 🤗
Heyecandan mı uyumadın günaydın 😂

Hem öyle hemde gece sürekli uyandım Mascara Mascara da doğum yapcak ya aklıma gelip durdu sanki bugün hastaneye gidince beni doğuma alacaklarmış gibi bi heycan oldu🤭🤭
Yaa🙈 Kendimiz doğururken ne yapacağız hiç bilmiyorum 😂 Sağlıkla gelsin minikleri inşallah 😍 Seninde bugün günün belli olur sanırım

Günaydın herkesin kandili mübarek olsun. Bebişler gelecekti bugün heyecanla bekliyoruz güzel haberleri🥰
Günaydın canım hayırlı kandiller🥰
Kandilimiz mübarek olsun, ettiğimiz tüm dualar kabul olsun inşallah.🌿
Bugün doğum yapacak arkadaşlar sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını dilerim. Alsınlar ve sıralarını bizlere savsınlar.😍
Amin inşallah canım hayırlı kandiller 🥰

X