2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa ne güzel, benim de hafif sancılarım var yalancı sancı sanırım, bazen belimden vuruyor bazen kasığımdan tuhaf😂 her an doğuracakmış gibi hissediyorum.
Onlar yalancı sancı canım düzenli olmadıkça takılma çok, doğum sancısı hem düzenli bir şekilde giriyo bir de nişan kan tarzı şeyler de eşlik ediyo anlarsın yani 😊

Eskisi gb hareket edelim.derken bebeği cok zorluyoruz dinlen bakalim bu gece uykusuz geçecek yarin.insallah normale döner.yavrucuk.. Geçen bende hali sildim üstünden sildim detaylı.degil gece boyu mahvoldum. Sonra pişman oldum kim için ne için eziyet ettim hem kendime hem bebeğime..
Ayy yattığım gibi kalktım hep gece uyandım sürekli ama dönemiyorum yatakta normalde çok haraketli yatarım bişey yapmadım dün ama ne nerde ne nasıl olacak derken gene ayakta kalıyorsun daha öncede kv kp ağırladım markete gittim derken vucud kaldırmadı 😬

Kızlar geceden beri büyük tuvaletimi yapıyorum şimdiye kadar 6 7 kere yaptım migdem de bulanıyor sert karnım neden olur ki 😳gören ilk zannedecek uykusuzluk ağrı üstüne bunlar eklendi delirmek üzereyim
Doğuma yakin bağırsaklar üzerindeki baski azaldığı için ishal gorulebilirmis diye duymuştum canim yediğin biseyden de olmus olabilir. Sancin falan var mi?

Doğuma yakin bağırsaklar üzerindeki baski azaldığı için ishal gorulebilirmis diye duymuştum canim yediğin biseyden de olmus olabilir. Sancin falan var mi?
Belim ağrıyor canim karnım taş gibi standart şeyler yiyorum bilmiyorum vallahi kendimi hiç iyi hissetmiyorum hiç uyumadım ilerleyen saatler de ne olaca bakalım 😟

Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
:) hadı bakalım güzel haberlerını beklıyoruzz bırlıkte dgm yapacaktık bekleyemedı :))💕

Onlar yalancı sancı canım düzenli olmadıkça takılma çok, doğum sancısı hem düzenli bir şekilde giriyo bir de nişan kan tarzı şeyler de eşlik ediyo anlarsın yani 😊
Evet yalancı sancı da olsa değişikmiş şuan adet başlangıcındaki hafif sancılardan var bazen geliyp bazen gidiyo. Doktor doğuma daha 3 4 hafta var dedi.

Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️

İyi haberlerle gelirsin inşallah ❤️
Çok şükür iyi haberlerle geldim tatlım. 😊Geçen hafta doktor bebeğin kilo alması yavaşlamış minyon olacak galiba vs haftasına göre dsha küçük filan demişti. Moralim bozulmuştu. Bu hafta doktorum bebeğin çok iyi kilo aldığını, haftasını yakalamaya başladığını suyunun da çok iyi olduğunu söyledi. Her şey çok güzel dedi, nst de iyiymiş. Daha doğumuna 3-4 hafta var ama yinede ne olur bilemeyiz bazı hastalarımızın 37 de filan suyu geliyor kanaması oluyor doğuruyorlar, öyle bir durum olmazsa 3 4 hafta var doğumuna dedi.
Ayrıca çatı muayenesini de sordum, ne zaman yaparsınız diye, bana "Tatlım, ben çatı muayenesine inanmıyorum, 39 da yapıyorum ama ben inanmıyorum, her şey o an ki duruma bağlı, annenin ve bebeğin durumuna bağlı, çatı darmış vs filan ona göre planlamıyorum dedi, bebek döner her şey normal görünür ama doğum başlamaz, başı kanala girmemiş olur, bebek doğumu ilerletmez vs başka sıkıntılar olur bazen de bebek dönmez, ters durur yani o zamanki duruma bağlı her şey" dedi. Ben de tamam, bana ne zaman isterseniz yapabilirsiniz ben merak ettiğim için sordum sadece dedim. 😂 Doktorumu çok seviyorum, geçen sene beni ameliyat etmişti diğer doktorların görmediğş polipi o gördü onun sayesinde hamile kaldım. 😍

Gözün aydın güzel haberlerini bekliyoruz :)
Günaydın kızlar . Bişi sorucam. Benim kesin olarak sezaryen olacak bu durumda doktor çatı muayenesi yapar mı ? Çatı muayenesi sadece normal doğum için yapılıyor değil mi ?
Duruma bağlı canım suyun felan gelirse bakarlar açılma var mi diye ilk dogumum mecburi sezeryandi ters olduğu için suyum geldiği için baktılar açılma varsa tehlikeli diye
Günaydınnn kızlar bugün annemler geliyo heyecanlıyım çok da özlemiştim 🥰 bu sefer erken çağırmadım iyi oldu boşuna sıkılıp bekleyeceklerdi şimdi de haftasonu yasağına kalmasınlar diye gelin dedim son günler heyecan tavann 😇
Günaydın canım gözün aydın bol bol hasret giderin😍😍

Çok şükür iyi haberlerle geldim tatlım. 😊Geçen hafta doktor bebeğin kilo alması yavaşlamış minyon olacak galiba vs haftasına göre dsha küçük filan demişti. Moralim bozulmuştu. Bu hafta doktorum bebeğin çok iyi kilo aldığını, haftasını yakalamaya başladığını suyunun da çok iyi olduğunu söyledi. Her şey çok güzel dedi, nst de iyiymiş. Daha doğumuna 3-4 hafta var ama yinede ne olur bilemeyiz bazı hastalarımızın 37 de filan suyu geliyor kanaması oluyor doğuruyorlar, öyle bir durum olmazsa 3 4 hafta var doğumuna dedi.
Ayrıca çatı muayenesini de sordum, ne zaman yaparsınız diye, bana "Tatlım, ben çatı muayenesine inanmıyorum, 39 da yapıyorum ama ben inanmıyorum, her şey o an ki duruma bağlı, annenin ve bebeğin durumuna bağlı, çatı darmış vs filan ona göre planlamıyorum dedi, bebek döner her şey normal görünür ama doğum başlamaz, başı kanala girmemiş olur, bebek doğumu ilerletmez vs başka sıkıntılar olur bazen de bebek dönmez, ters durur yani o zamanki duruma bağlı her şey" dedi. Ben de tamam, bana ne zaman isterseniz yapabilirsiniz ben merak ettiğim için sordum sadece dedim. 😂 Doktorumu çok seviyorum, geçen sene beni ameliyat etmişti diğer doktorların görmediğş polipi o gördü onun sayesinde hamile kaldım. 😍
Ohh ne güzel sende ben gibi bebiş keyfi bekleyeceksin demekki 😍 polip bende de vardı aldırcaaktım adetken Ken geldi ben hamile kalıp gittim küçükmüş engel olmadı 🙈

Kizlar dogumdan sonra istahı giden var mi ya? Sudan baska bisey yiyip icesim gelmiyo valla elden ayaktan düşücem diye korkuyorum iyice. Ama sanki mideme kilit oturdu cnm hicbisey cekmiyo. Zorla tost corba falan zorluyorum kendimi. Hamileyken de gece ne yesem diye aranırdım😂
Var canım ben özellikle sabahları hiç birşey yiyesim gelmiyor. Diğer öğünlerde de zoraki yiyiyorum

Yaa cidden senin de çok az kalmış artık doktor çatı muayenesi yapti mi normal mi görünüyor senin de insan son zamanlara yaklaştıkça daha da sabırsızlanıyo 😍 kızımın eski foto videolarına bakıyorum bi özlem kaplıyo 🥰
Son kontrolde bebeğin döndüğünü görünce artık normal şansımız var dedi ama çatı kontrolü yapmadı 🙈 Belki de unuttu bilmiyorum, benim de aklıma geldi ama söylemedim bilerek.😂 Bu gittiğim kontrolde yapar bence. Ben ne yapıyorum ben de bebeğimin ultrason fotoğraflarına videolarına bakıyorum hahah😂❤ sağlıkla gelsin miniklerimiz🤗
Günaydın kızlar . Bişi sorucam. Benim kesin olarak sezaryen olacak bu durumda doktor çatı muayenesi yapar mı ? Çatı muayenesi sadece normal doğum için yapılıyor değil mi ?
Sezaryen olana yapmıyorlar bence çünkü doktorum 37de yapacağını söylemişti ama benim kız o dönem tersti ve sezaryan olacağım kesindi o yüzden yapmadı.
Kızlar benim sezeryan tarihi belli oldu insallah pazartesi 17.00 de doğum yapacağım kızımla buluşacağım Allah in izniyle🤗🤗🤗
Heyecan dorukta💃💃💃
Yaa çok az kalmış kavuşmaya çok heyecanlıı🙈 Sağlıkla gelsin inşallah 😍

X