2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de diz kapaklarım çok ağrıyor 🙄 🙄 🙄 adet olacağım zamanda ağrıdı ve tabi ki belim 😅

Kaburgalarıma baskı hissediyorum acıyor. Özelikle sağ taraf da 🥴 Sizde oluyor mu.
Bugün biraz ayakta kaldım ve çok karıma baskı yaptı resmen sağa sürekli popo dayadı karnımda belli oluyo o şekilde sivriliyo o zaman baskı hissediyorum kaburgalarda bel zaten ağrıyo ama bugün sürekli oldu bebek sürekli toplanıyo şiddetli şiddetli

Bugün biraz ayakta kaldım ve çok karıma baskı yaptı resmen sağa sürekli popo dayadı karnımda belli oluyo o şekilde sivriliyo o zaman baskı hissediyorum kaburgalarda bel zaten ağrıyo ama bugün sürekli oldu bebek sürekli toplanıyo şiddetli şiddetli
Eskisi gb hareket edelim.derken bebeği cok zorluyoruz dinlen bakalim bu gece uykusuz geçecek yarin.insallah normale döner.yavrucuk.. Geçen bende hali sildim üstünden sildim detaylı.degil gece boyu mahvoldum. Sonra pişman oldum kim için ne için eziyet ettim hem kendime hem bebeğime..

Benim de diz kapaklarım çok ağrıyor 🙄 🙄 🙄 adet olacağım zamanda ağrıdı ve tabi ki belim 😅

Kaburgalarıma baskı hissediyorum acıyor. Özelikle sağ taraf da 🥴 Sizde oluyor mu.
Kanala.yerlesiyor olmasın 🤔 bel kaburga diyorsun adet sancısı gb diyorsun bir tırsmadım degil. P.tesi gunun e sabretsin 😀

Anneler gaz cikmasi icin ne yapayim 2 litre kayisi suyu ictim kuru kayisi sick suda beklettm.yedim 2 bardk rezene ictm kayisi cayi fln bol su bol yuruyus yok banamisn demiyor bagirsk seslerm duyuluyor ama.cikamiyorm karnim cok sisti hemsirelerde cok yuruyosn nedn cikaramiyosn diyor ne yapsm bilemedm ya yemekte yiyemedim dha sadece svi besleniyorm 😔
Herşeyi yapmışsın canim ayaklarını üşuttuysen oda etkiler. Karnına masaj yapsan yavaş yavaş ellerinin ısısı belki iyi.gelir. sıcak su torbası bulamazsın ayaklarına koy diyecektim

Dün akşam çok ama çok acıttı sıpa 🤪🤪🤪 Bi doğsun abisiyle bizde onu sıka sıka sevincez 🤭🤭🤭 kasılma olunca oğlum doğunca anneme yaptıklarını ödeticem diyor 🙈 🙈 🙈
Artık ben buradayım değil, ben geliyorum sinyalleri veriyorlar sanırım minikler.🤗
Yaa yerim ben onu hem de nasıl seversinizz 😄 annesine de kıyamıyor doğsun kardeşine de kıyamaz 😍❤❤
Kızlar 40. Haftamdan selamlarr 🤣🥳 takvimi gördükçe sinirim bozuluyor ama alıştım sanırım 😅 sabah kontrol vardı nstde hareket etmedi doktor beğenmedim tekrar çekelim yine iyi çıkmazsa yatış vericem dedi ben felaket senaryoları yazdım tabi kalp atışında sıkıntı mı var hareketi de azaldı gibi geldi sonra tekrar nst çekildi uyandı benim minik baya hareket çıktı doktor beğendi eve gidebilirsin dedi 😇 ama o korku bana yetti bir daha dedim neden doğmuyor diye şikayet etmicem yeter ki sağlıklı olsun da bi şekilde doğacak nasılsa..
Haftaya salı tekrar gel dedi alttan muayene etti daha çok yukarda evde çok hareket et çömel kalk sürekli dedi yapıcaz bakalım ama alıştım ben içimde çocuk tutmaya kolayla gelmiyorlar o konuda zirveyi kimseye kaptırmam 😂 yeter ki sağlıklı olsun bugün yaşadığım korku bana yetti nasılsa en fazla 10güne kucağıma alırım inşallah sağlıkla 🥰
Kıyamam ya nasıl korkmuşsundur.😔 Rabbim vaktinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzucum az kaldı kavuşmaya.❤
Yok canım titreme felan olmadı sadece hortumu çekip geri çıkarırken inanılmaz kotuydu😂😂
Hiç kolay bir aşaması yok ki mide yıkama olayının😄 Değişiyor demek ki etkileri😂 Velhasıl covid testinde sıkıntı yok o yüzden.🙈😂
Güzel annişler nasılsınız ☀️🌸 Doğum yapan arkadaşları da tebrik ediyorum sağlıklı sıhhatli büyütürsünüz inşallah🤲
Biz bugün 1 haftalık olduk 🐣🤩 başta sarılık problemimiz vardı anne sütü mama takviyesiyle atlattık şükür verdiğimiz gramları da geri aldık. Gece sürekli memede olmak istiyor çektiğim an uyanıyor bugün emzik aldırdım tuttu hemen sonra da kıyamadım boş boş çekiyor diye 🤭 annelik ne değişik birşey.
Oy maşallah sizee.😍❤ Böyle anlattıkça gerçekten dayanamıyorum nasıl geçti şu aylar rabbim artık kavuşma vaktini görmeyi nasip etsin bizler de sizin gibi çekelim evlat kokusunu içimize.🤗 Çok tatlısınız ❤
Aynen canımcim şırınga tek bebek neyse de iki bebeğe iki defada her öğünde verince çok zahmetli oluyor soğuması , çekmesi , sıkarken aman aman çok gitmesin diye kasılması inşallah meme reddi yaşamazlar ne yapayım meme de ihmal etmiyorum zaten hem çoğalsın hem alissinlar diye Allah hepimize kolaylıkla versin bana bı tık daha 😄❣️
Amiin inşallah red durumu olmaz😍 Sağlıkla büyüsün kızçeler 😍 Allah gerçekten bol bol kolaylık versin.🙏🙏 Vakit bulduğunda kısaca burada 3 kızı içeren sevimli hikayeler bekliyorum 😂🌸
Bebisler iyi teyzesi cok sukur biraz gaz biraz uyku problemi derken bugunlerimiz icin Allah a bin sukur Rabbim isteyen herkese ve dogum bekleyenlere nasip etsin 🙏
Bu vesileyle herkesten de ozur dileyim kizlar giremiyorum pek yetisemiyorum bi giriyorum en az 30 sayfa olmus okuma firsatim olmuyo damdan duser gibi yazmak da olmuyor okumadan gecmek de ayip oluyor kusuruma bakmayin dualarim hep sizinle gormeden sevdim sizi bacilar🌸 ama yazmaya calisicam mutlaka 😘
Dogum yapanlar olmus gun alanlar olmus aman Allahimmm hayirli olsun canlar gule gule buyusun kuzular😍🙏
Maşallah kuzucum gaz problemi olunca beraberinde uyku problemi de kaçınılmaz oluyor sanırım, düzene girer yakında inşallah.🙏
Neden özür diliyorsun anne oldun ve ilgilenmen gereken miniklerin var bence doğum yaptıktan sonraki alışma koklaşma sürecinde kimsecikler eskisi gibi aktif olamaz😍
Biraz işler yoluna koyulunca burada bebeklerimizi konuşacağız inşallah 🤗
Gerçekten çok şükür bu günlerimize.😍
Kızlar biz eve geldik kızımla çok şükür .kızımda bende iyiyiz Spinal sezeryan oldum dün sabah . Dün baya yürüdüm gazı zor çıkardım ,sonra rahatladım bugün daha iyiyim . Kızım sürekli ağlıyor maalesef . Hastanede annem ve eşimde kaldı benimle . Üçümüzde bitmiş durumdayız . Yapmayacağım herşeyi yaptım . Emzik verdim . Süt sağıp biberonla verdim.mama verdim .sırf o ağlamasın diye göğüsüm ağzında yattığı için krem süremedim meme uçlarım bitmiş durumda 1 günde .altını değiştirirken ağlamaktan mosmor kesiliyor 😢 napıcam hep böyle mi olacak acaba
Ah canım Allah kolaylık versin eminim ki bu bir geçiş dönemi ve her zaman böyle olmayacak.🙏
Aminnn 🙏 Ama minicik ya neresi bunun 3.400 diyorum unutmuşum valla kızım gözüme kocaman geliyor şimdi 🙈

Sağol canım benim ☺️☺️ darısı sizlere olsun sağlıcakla
İnsan unutuyor değil mi🤗 2. Defa yeğenim olduğunda ben de şaşırmıştım bunlar bu kadar küçük mü oluyordu ya diye.😄 Oy benim kızım iyice bir lokma olacak o zaman.😄❤ Görmek için sabırsızlanıyorum sağlıkla gelsin.🙈😍
Bebiş karnımı yarıp çıkmaya çalışıyo heralde iyice dayandı
Gece benim de durumlar vahimdi gelmek için yolları açıyorlar kazı çalışması yapıyorlar heralde 🙈
Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
Yaa sağlıkla kavuşun inşallah sabırsız çıktı demek annesi.😍

Günaydınlarr.🤗🍃
Dün gece bebeğim çok hareketliydi çokta kasıldım bir yere kadar yazılanları okudum alıntı yaptım ama cevap yazacak halim kalmadı telefonu bıraktım, gece boyu sürdü kasılmam. Tabi düzenli birşey yok ama çok canım yandı.🙈
Şükür ki uyumuşum ve mide yanması ile uyandım, yanma hafifledi diye 2 gündür mide koruyucumu içmiyordum. Arada ilacı bırakıyorum midem geçmiş mi diye kontrol ediyorum cık yine geçmemiş alev alev içim.😢 sıkıldım ilaç yutmaktan. He bir de heyecandan da uykum kaçtı tabi bebek uygulaması son 8 diyor benim yüreğim kıpır kıpır 😄

Çok şükür canım Allah bağışlasın güzel yavrunu insallah 🥰 İmkanın varsa limon suyu ve 1 yada 2 tatlı kaşığı zeytinyağ karıştırıp yemeyi deneyebilirsin canım. Bide dikislerini zorlamayacaksa bacaklarını karnına çekip serbest bırakabilirsin. Ama lütfen doktoruna yada hemşirekere sor normalde biz hastalarımıza bunu öneriyoruz tabi kadın doğumda farklı olabilir🙏🏻
Amin teşekur ederim, gaz sancisi dikislere inanilmaz baski yapyordu en son dayanamiyorm diyince sagolsunlar igne vurdulr o sayede cikabildim

Günaydınlarr.🤗🍃
Dün gece bebeğim çok hareketliydi çokta kasıldım bir yere kadar yazılanları okudum alıntı yaptım ama cevap yazacak halim kalmadı telefonu bıraktım, gece boyu sürdü kasılmam. Tabi düzenli birşey yok ama çok canım yandı.🙈
Şükür ki uyumuşum ve mide yanması ile uyandım, yanma hafifledi diye 2 gündür mide koruyucumu içmiyordum. Arada ilacı bırakıyorum midem geçmiş mi diye kontrol ediyorum cık yine geçmemiş alev alev içim.😢 sıkıldım ilaç yutmaktan. He bir de heyecandan da uykum kaçtı tabi bebek uygulaması son 8 diyor benim yüreğim kıpır kıpır 😄
😄😄 Sağlıkla gelsin bebeğin inşallah canm. Son günler geçmiyor artık

Günaydınlarr.🤗🍃
Mide çok zor birşey inşallah doğumdan sonra geçer. Gece başını yükseltiyor musun? Çok alçak olunca da artıyor şikayetler.
Son 8, hadi bakalım hayırlısıyla gelsin bebiş :) gerçekten çok heyecanlı ya Allah isteyen herkese hu duyguyu tatmayı nasip etsin.

Mide çok zor birşey inşallah doğumdan sonra geçer. Gece başını yükseltiyor musun? Çok alçak olunca da artıyor şikayetler.
Son 8, hadi bakalım hayırlısıyla gelsin bebiş :) gerçekten çok heyecanlı ya Allah isteyen herkese hu duyguyu tatmayı nasip etsin.
Çok zor benim hamilelik öncesinde de vardı ama hiç zorlayacak düzeyde değildi hamileliğim ile bu kadar artacağını düşünmemiştim. Geçer umarım sonrasında.🙈
Yastığımı evet yükseltiyorum pek faydası olmuyor birçok şey denedim faydayı sadece mide koruyucuda buldum. Yine ona kaldım anlaşılan.😕
Sağlıkla gelir inşallah, gerçekten harika bir duygu rabbim hakkıyla annelik babalık yapabilecek isteyen herkese nasip etsin.😍

Ben platesle egzersiz yaptım. Üzerine bi duş aldım. Yatmadan önce sağ kasığımda ağrı vardı arada gelip geçen. Şimdi de biraz değişiğim, midem çok yanıyor, birazdan giyinip doktora gideceğim.

Kanala.yerlesiyor olmasın 🤔 bel kaburga diyorsun adet sancısı gb diyorsun bir tırsmadım degil. P.tesi gunun e sabretsin 😀
İnşallah sabreder 🤲🤲🤲 bugün akşam kontrol var yine 😅 bakalım yolculuk başlamış mı 😍
Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 💞💞😍

X