2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senin iki tane kocaman sebebin var canım istersen hiç yazma iyi olun yeter ki 🌸
Anlayisin icin cok tesekkurler kuzu 😘
Maşallah kuzucum gaz problemi olunca beraberinde uyku problemi de kaçınılmaz oluyor sanırım, düzene girer yakında inşallah.🙏
Neden özür diliyorsun anne oldun ve ilgilenmen gereken miniklerin var bence doğum yaptıktan sonraki alışma koklaşma sürecinde kimsecikler eskisi gibi aktif olamaz😍
Biraz işler yoluna koyulunca burada bebeklerimizi konuşacağız inşallah 🤗
Gerçekten çok şükür bu günlerimize.😍
Gaz arti uyku problemi aynen kuzu ama cok sukur idare ediyoruz bi sekilde 😘
Ayy insallah biraz duzene girince aktifligimiz artar konularimiz farklilasir guzellesir insallah 😍
Günaydınlarr.🤗🍃
Dün gece bebeğim çok hareketliydi çokta kasıldım bir yere kadar yazılanları okudum alıntı yaptım ama cevap yazacak halim kalmadı telefonu bıraktım, gece boyu sürdü kasılmam. Tabi düzenli birşey yok ama çok canım yandı.🙈
Şükür ki uyumuşum ve mide yanması ile uyandım, yanma hafifledi diye 2 gündür mide koruyucumu içmiyordum. Arada ilacı bırakıyorum midem geçmiş mi diye kontrol ediyorum cık yine geçmemiş alev alev içim.😢 sıkıldım ilaç yutmaktan. He bir de heyecandan da uykum kaçtı tabi bebek uygulaması son 8 diyor benim yüreğim kıpır kıpır 😄
Son 8 mii ay cok sukur vaktini tamamlasin ninik kuzu 😍🙏
Kızlar dikiş yerim çok incelmiş acil sezeryana alınıyorum dualarınızı eksik etmeyin
Hayirli dogumlar olsun saglikla dogsun minik canim 😍🙏

Bennn. Bende sanıyorum ki halim yok ondan yiyesim olmuyor. Ama bi suya düştüm ama akşama kadar bişey yemesem acıkmam
Senin kaç gün oldu doğum yapalı kuzum? Benim 5 oldu valla zorla iki lokma yiyorum dediğin gibi sadece susuyorum. Süte gidiyo zaten. Uykusuzluktan da olur dedi dr bugün.
Var canım ben özellikle sabahları hiç birşey yiyesim gelmiyor. Diğer öğünlerde de zoraki yiyiyorum
Aynen benim de öyle ya akşam falan da yiyemiyorum başımda sürekli zorluyorlar. Uykusuzluktan da olur dedi dr bugun

Ya son günlerde niye gelirler ki bi değişik insanlar gerçekten

Evet canım yapmakta fayda var ben ilkinde 36. Haftada alt taraf için girmiştim kuafore sonra çıktıkça kendim aldım yine o zaman jilet kullanamiyodum şimdi kullanıyorum o yüzden pazartesi gitcem kuafore o günde sezeryan günü belli.olcak eğer ki su felan gelirse mecbur jiletle alır giderim vucudumu da dün hallettim
Vaktinde gelsinler inşallah canım ya aniden olmasın inşallah

Allah hepinizden razı olsun. Bizde martı bekleyemedik. Sizlerinde duası ile oğluşum on buçukta spinal sezeryanla dünyaya geldi. Sağlığı yerinde. Allah geride kalanlara da hayırlı güzel doğumlar nasip etsin inşallah.
Gözün aydın canım 🤩Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🤲

Allah hepinizden razı olsun. Bizde martı bekleyemedik. Sizlerinde duası ile oğluşum on buçukta spinal sezeryanla dünyaya geldi. Sağlığı yerinde. Allah geride kalanlara da hayırlı güzel doğumlar nasip etsin inşallah.
Gözünüz aydın canım cok şükür sağlıkla gelmis Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Sağol kuzucum bence de normaldir hiç telaşa vermedim ama epeyce uzun sürdü, doktorun doğum sancıları olsa hastaneye gelmek istersin deyişi hiç aklımdan gitmiyor. Çok kasıldım ağrım oldu ama hastaneye gidesim gelmedi.😂 Artık son düzlükteyiz yaşanan çoğu şey normal sanırım. 🤗 Sen de aksiyonlu anlar yaşamışsın 🙈😄 insan bi heyecan yapıyor.
Bu 9 ay midem arada çok hafif bulandı ama hiç istifra etmedim o konuda rahattım fakat mide yanması mahvetti 😂 Sağlık olsun geçecek hepsi inşallah bebeklerimize kavuşunca 😍
Yürüyüş filan yapıyormusun canım ben hiç yapamıyorum sürekli kasılmam oluyor. Dediğin gibi şiddetlenmeyince de insanın hastneye gidesi gelmiyor 😅 ben de yaklaşık 1 ay mide bulantısı istifra yaşadım ama çok zordu ya 9 ay boyunca yaşayanların Allah yrdımcısı olsunn 😰 şurda dayanmamız gereken bikaç hafta kaldı daha sonrasında bebişimizi memnun etmek için uğraşıp duracağız inşallah 😍🤲🏻🌹 amin canım
Maşallah ya Rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin 😍🤲🏻 amin darısı sağlıcakla biz bekleyenlere
Melekkkeren Melekkkeren daha iyiyim canım evet öyleymiş belli zamandan beri düzenli çekiyorum artık alıştım galiba
Kaç haftalıktın sonlara yakınsan oldukça normal tabii 😰🌹

X