2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vaktinde gelsinler inşallah canım ya aniden olmasın inşallah
Inşallah artik günüde iyi çokta sıkıntı yapmıyorum ama sezeryan işte ac olmak planlı gitmek daha iyi tabi
Allah hepinizden razı olsun. Bizde martı bekleyemedik. Sizlerinde duası ile oğluşum on buçukta spinal sezeryanla dünyaya geldi. Sağlığı yerinde. Allah geride kalanlara da hayırlı güzel doğumlar nasip etsin inşallah.
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün canim🤩

Kızlar dikiş yerim çok incelmiş acil sezeryana alınıyorum dualarınızı eksik etmeyin
Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah 🤲 🤲 🤲

Bugün bende son kontrole gittim ssnd muayenesi de oldum benimde dikiş yerim yeterince kalın değişmiş 😅 yani pazartesi sabah sezaryen 😍😍😍

Allah hepinizden razı olsun. Bizde martı bekleyemedik. Sizlerinde duası ile oğluşum on buçukta spinal sezeryanla dünyaya geldi. Sağlığı yerinde. Allah geride kalanlara da hayırlı güzel doğumlar nasip etsin inşallah.
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün ❤️

Allah analı babalı büyütsün 🧿

Ya onu nerden anlıyorlar ilk doğumun kaç sene önceydi benimde dikiş yerimde acı oluyo bu ara korkuyorim
Onu ultrasonda ölçüyorlar. Benim normalde sezaryendi zaten de acaba olur mu dedim doktora. idrar kesesinin üstünde bi yeri ölçtü gösterdi. 6.5 mm den 3.5 mm ye doğru inceliyor. Bu da riskli dedi. Zaten ssnd için ağrı eşiğinin de yüksek olmalı dedi malesef o ben değilim 😅 ama normal süreçte yırtık filan olmaz mış korkma. Normal doğum sancısını son evresinde olur dedi

Kızlar bi arkadaşımın da kontrolleri tıpkı benim gibi geçmişti. İkilisi vs kötüydü hep.. Bebeği doğduğunda aynı gün anomali olup olmadığı anlaşılmaz demişler.. 1 buçuk hafta sonraki kontrolünde demişler bişi yok diye şükür.. Ya ben hemen öğrenmek istiyorum hiç böyle karşılaştığınız bi durum oldumu. Yani doğar doğmaz sağlıklı bişi yok'u duymak için sabırsızlanıyırum çünlü artık kaygı bozukluğu yaşamaya başladım ciddi ciddi..

X