2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bizimdr mikroplarla tanismadigi icin oluyo dedi valla neyr inancagimi sasridm artik

sagolun,bizimde rontgen temuz cikti alerjimzde cikmadi sukur mikroplara aliskn degl dedi hergun duzenli supurp siliyotm toz aliyorm bendr indallah duzrlir cok zor bi durum bronsit degl astm degl sadrcr hirilti var iyide olsa kotude olsa ventolin cortair vericeksin dedi rapor duzenledi hazirana kdr 1 ay snra kontrolmz var bakalm ins duzelir

Bizede antepsin verdi doktor birde ter testi istedi neden olablrcek herseyi arastiriyorz

Bizede alerjik olablr dendi ama tahliller temiz cikti
Alerjimiz yok ama hiriltili bebek dendi iste ne olck blmiyorm insallah gecer biran once
Buhardan sonra rahatladimi peki bizde kullandik sukur gecti asil hirilti bogazda oglumun. Geniz akintisi var burnu tikanmayacak dedi doktor her aksam zaditen veriyoruz bademcigide buyukmus 😣. Bu kis boyle gececek dedi.

Slm anneler 2 haftadir oglumun uykusu tamamen degisti. Oncesinde de zaten pek duzenli degildi ama yatagina yatirdigimda zink diye gozunu acmiyordu. Simdi uykusu geliyor genelde emerken sersemliyor ya da ayagimda hafif salliyorum daldiginu dusunup yatagina koyuyorum ya aninda ya da cok cokkisa bir zamanda aciyor gozlerini . Onceden kucagimda pispislayip trkrar daliyordu bu aralar dalmiyor ayaklarini cirpiyor sallamayi deniyorum bazen etkili oluyor bazen olmuyor. Haliyle yat kalk yapmaktan perisan oldum ne uygulayacagimi da sasirdim . Herseye dis diyoruz ama bu dis mis degil insallah huy haline gelmez.
Sizde de uykusu degisen var mi acaba buyume atagi gb bisey olabilir mi?

Slm anneler 2 haftadir oglumun uykusu tamamen degisti. Oncesinde de zaten pek duzenli degildi ama yatagina yatirdigimda zink diye gozunu acmiyordu. Simdi uykusu geliyor genelde emerken sersemliyor ya da ayagimda hafif salliyorum daldiginu dusunup yatagina koyuyorum ya aninda ya da cok cokkisa bir zamanda aciyor gozlerini . Onceden kucagimda pispislayip trkrar daliyordu bu aralar dalmiyor ayaklarini cirpiyor sallamayi deniyorum bazen etkili oluyor bazen olmuyor. Haliyle yat kalk yapmaktan perisan oldum ne uygulayacagimi da sasirdim . Herseye dis diyoruz ama bu dis mis degil insallah huy haline gelmez.
Merhaba, benim kız da bayağıdır beşiğinde yatmayı reddediyo aynı öyle koyduğum anda sinirlenip ağlıyordu, mecburen çareyi yan yana yatmakta buldum, yatağın yanına yere bi yatak daha açtık onu uyutup kendi yatağıma çıkıyırum gece yıne ama in kalk in kalk oluyo malesef

Benim de muzdarip oldugum konu bu süreçte istemediğim halde zayıflıyırum kızlar😔bunun için bi doktora gitmeyi de düşündüm, okulda koştur, evde koştur, yemek çocuk iş, fıstık ezmesi falan aldım sabahları ve gece yemeye başladım ama hızlı bi şekilde kilo veriyorum, bu durumu yaşayan tavsşyeleri olan var mı?

Benim de muzdarip oldugum konu bu süreçte istemediğim halde zayıflıyırum kızlar😔bunun için bi doktora gitmeyi de düşündüm, okulda koştur, evde koştur, yemek çocuk iş, fıstık ezmesi falan aldım sabahları ve gece yemeye başladım ama hızlı bi şekilde kilo veriyorum, bu durumu yaşayan tavsşyeleri olan var mı?
Yorgunluk uykusuzluk etkiliyor sanitim canim. Keciboynuzu ozu , karadut ozu de yiyebilitsin kan yapar . esin dinlendirse eeve geldiginde en azindan . Yazin daha zoroacak tam yuruyecekler kizimda aksam gec saate kadar parkta duruyorduk🙄 izmir sicak gunduz cikamiyordi aksam 8 den sonra dinlenmek yerine parka gidiyorduk

Yorgunluk uykusuzluk etkiliyor sanitim canim. Keciboynuzu ozu , karadut ozu de yiyebilitsin kan yapar . esin dinlendirse eeve geldiginde en azindan . Yazin daha zoroacak tam yuruyecekler kizimda aksam gec saate kadar parkta duruyorduk🙄 izmir sicak gunduz cikamiyordi aksam 8 den sonra dinlenmek yerine parka gidiyorduk
Saolsun eşim de elinden geleni yapıyo ama o da gec geliyo işten😔sağol canım karadut özü keçiboynuzu özü kullanıcam dediğin gbi bu iyi zamanlar heralde

Benim aylardır öyle. Düzen müzen hakgetire.gece çok nadir güzel uyuduğu.cogu gece363839kez kalkıyor meme ağzında olsun istiyor vs vs.
Böyle giderse yaz sonu gibi 2 yaşı beklemeden sütten kesicem gibi 😑

Benim aylardır öyle. Düzen müzen hakgetire.gece çok nadir güzel uyuduğu.cogu gece363839kez kalkıyor meme ağzında olsun istiyor vs vs.
Böyle giderse yaz sonu gibi 2 yaşı beklemeden sütten kesicem gibi 😑
Gece yanimda yatsin diyorum o da.olmuyor uyumuyor. Sen ise baslayacaktin sanirim zor.oluyordur . Psikolojim alt uat bugun rekor kirdi gunduz 4 dk uyudu 30 dk yi begenmiyordum arar.oldum.

Gece yanimda yatsin diyorum o da.olmuyor uyumuyor. Sen ise baslayacaktin sanirim zor.oluyordur . Psikolojim alt uat bugun rekor kirdi gunduz 4 dk uyudu 30 dk yi begenmiyordum arar.oldum.
ucretsizi uzattım belki oğlum biraz düzelir diye ama malesef.sonun sonundayim 🤦🏻‍♀️hem iş hem çocuklar düşündükçe stres oluyorum.
Uyku ayrı, şimdi tutunup kalkıyor sürekli yanında olmak gerekiyor.1 haftadır habire düşüyor 🤦🏻‍♀️ oğlan çocukları hareketli derlerdi doğruymuş.oturmayi tercih etmiyor beyefendi.ya kucakta olacak ya ayakta

ucretsizi uzattım belki oğlum biraz düzelir diye ama malesef.sonun sonundayim 🤦🏻‍♀️hem iş hem çocuklar düşündükçe stres oluyorum.
Uyku ayrı, şimdi tutunup kalkıyor sürekli yanında olmak gerekiyor.1 haftadır habire düşüyor 🤦🏻‍♀️ oğlan çocukları hareketli derlerdi doğruymuş.oturmayi tercih etmiyor beyefendi.ya kucakta olacak ya ayakta
Ayni canim benimkide kucaga alnayinca ciglik kiyamet gidiyor hayirlisiyla yuruseler bagimsizliga ilk adimlarini atacaklar.
Ben bazen ise donmek istiyorum zaten uykusuz kaliyorum gun icinde hic uyumuyorum hic degilse biraz uzak kalmak yarar bana da ona da . (Birde annem ve esimden o uyudugunda sen de uyu lafini duymak beni.deli ediyor 4 dk uyuyan bebekle munkun mu) Beni emzik gb kullaniyor su aralar inan goguslerim aciyor emzik almiyor tukuruyor disi patlamis ust disi sanirim ondan almiyor emzigi.😣

Bende artık beşikte yatıramıyorum yatirdigimda kalkıyor yere yatak actım beraber uyuyoruz boyle daha rahat ettik

Merhaba kizlar nasılsıniz
Uyku konusunda çok dertliyim yatiriyorum yarım saatte bi kalkiyo artık tükendim gece uykusuz gunduz yorgun koşuşturmaca var mı uykusu böyle olan ne yapmak gerekir önerisi olan

Uyku konusunda çok dertliyim yatiriyorum yarım saatte bi kalkiyo artık tükendim gece uykusuz gunduz yorgun koşuşturmaca var mı uykusu böyle olan ne yapmak gerekir önerisi olan
Anladigim kadariyla herkes bu dertten muzdarip gelisim ataklari mi acaba oyle dusumrye basladim. Cocuk brni emzik gb goruyor 1 saat meme de emerek uyuyor daldi diyorum koyuyorum yatagina zirt uyaniyor. Gunduz uykusu da ayni inan yemek zor yapiyorum uyanikken hallediyorum ciglik kiyamet. Supurge yaparken kabloyu cekistiriyor bu sefer kabloya takilan esyalata uzerinr devrilecek korkuyorum sipsak temizlik oluyor benimki😂Allahtan misafir gelmiyor yoksa halim perisan

Benim yaklaşık bir aydir gece uykusu çok kötü yarın saette ya da saat bası uyanık eğer uykuya tekrar geçirmezsem uyanıp oyuna geçiyor yatakta… 8 ile 10. Ay gelişim olduğu icin uyku gerilemesi yaşanıyor deniliyor ben tüm umudumu 11.aya bağladım o ayda dis çıkarsa bittik😁

Anladigim kadariyla herkes bu dertten muzdarip gelisim ataklari mi acaba oyle dusumrye basladim. Cocuk brni emzik gb goruyor 1 saat meme de emerek uyuyor daldi diyorum koyuyorum yatagina zirt uyaniyor. Gunduz uykusu da ayni inan yemek zor yapiyorum uyanikken hallediyorum ciglik kiyamet. Supurge yaparken kabloyu cekistiriyor bu sefer kabloya takilan esyalata uzerinr devrilecek korkuyorum sipsak temizlik oluyor benimki😂Allahtan misafir gelmiyor yoksa halim perisan
Ya benimki kalkiyo memede emmiyo bi değişik kucağıma aldığım an uyuyo geri koyuyorum bi daha kalkiyo değişik bi hal aldı gerçekten ve çok yorucu gunduz uykusu güzeldi en azından 1 bucuk 2 saat uyurdu onuda yarım saatte bi kalkarak uyuyo surekli git uyut git uyut ee bende bi işimi yapamıyorum ki temizlik valla öyle süpürme silme haftada 2 en fazla daha fazlası yok
Gecen hafta hastaydı doktor ilaç verdi bi o zaman 2 gün aralıksız 8 9 saat uyumusuz ilacın yan etkisiyle yaşadığımı hatirladim uyuyunca 😅
Benim yaklaşık bir aydir gece uykusu çok kötü yarın saette ya da saat bası uyanık eğer uykuya tekrar geçirmezsem uyanıp oyuna geçiyor yatakta… 8 ile 10. Ay gelişim olduğu icin uyku gerilemesi yaşanıyor deniliyor ben tüm umudumu 11.aya bağladım o ayda dis çıkarsa bittik😁
Oyle miymis yani umarım düzelir 11. Ayda 😂 surekli kipir kipir kendini uyandiriyo

Tiroidlerinize baktırdınız mı? Fazla çalışıyor olabilir. Çok hızlı kilo kaybına neden olur.

Buhardan sonra rahatladimi peki bizde kullandik sukur gecti asil hirilti bogazda oglumun. Geniz akintisi var burnu tikanmayacak dedi doktor her aksam zaditen veriyoruz bademcigide buyukmus 😣. Bu kis boyle gececek dedi.
Valla suan iyi cok sukur ayin 7sinde izmirde kontrolumz var hiriltimiz yok suan bizde hergun evde tuzlu su hazirliyorm siringa ile burun banyosu yaptiriyorm burunlari asla tikali dolu olmuycak dedi doktor

Canim bu zaditeni uzun süreli mi kullaniyosunuz doktor bizede verdi ama 1 hafta kullan dedi bende 5 gün kullandım bu tür ilaçlar alışkanlık yapaboliyomus o yüzden vermedim

Selam kızlar nasılsınız herkeste bir uyku problemi var sanırım bizde yaşıyoruz geceleri özellikle sürekli uyanıyor uyumuyor çok yorucu birde 2 haftadir yürümeye başladı ama yürümüyor koşmaya çalışıyor resmen düşe kalka bir hal olduk ben sürekli peşinde gece öyle gündüz öyle gidiyoruz bakalım☺️

X