2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Evet az kaldı hemen geçsin zaman 🥰 inşallah çok güzel geçer yüzünü görürsün mutlaka baya da belirginleşmiş olur en son gittiğimde ben görmüştüm ama yüzleri daha yeni yeni oturuyor 💕 benim tereddütüm bebekle ilgili değil kendimle ilgili inşallah çözüm bulabiliriz 🙏🏻

Bana bir kere bile gostermedi yuzunu ya 😔 hep bas popo bakip bakip duruyor. Civciv gibi bir sey goruyorum her seferinde 😁 noldu canim ya onemli bir sey yoktur insallah🙏

Bana bir kere bile gostermedi yuzunu ya 😔 hep bas popo bakip bakip duruyor. Civciv gibi bir sey goruyorum her seferinde 😁 noldu canim ya onemli bir sey yoktur insallah🙏
Yaa 4 boyutlu bakarsa görünür mutlaka 🥰 evet yandan bakınca pek bir şey anlaşılmıyor 😄 ya çok önemli bir şey değil sanırım ama ben çok takıyorum bu ara. Bi gideyim geleyim de detaylı anlatırım şuan tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum çünkü 🤦🏼‍♀️

Evet az kaldı hemen geçsin zaman 🥰 inşallah çok güzel geçer yüzünü görürsün mutlaka baya da belirginleşmiş olur en son gittiğimde ben görmüştüm ama yüzleri daha yeni yeni oturuyor 💕 benim tereddütüm bebekle ilgili değil kendimle ilgili inşallah çözüm bulabiliriz 🙏🏻
Canım geçmiş olsun neyin var ?

Multivitaminin icinde d vitamini de varmis ama kirmali d vitamini varya 2 3 ayda bir onu yapiyoruz bizde esimle yine de 🤔
Damla d vitaminini bana sağlık ocağındaki ebe de verdi aşı olmaya gittiğimde. Para ile satılamaz falan yazıyor üstünde. Size de verebilir belki

Kizlar ilk size yaziyorum. Benim iki kizim vardi simdi bir kizim daha olacagini ogrendik. Kizlar biraz hayal kirikligina ugradi. Hepimiz aslinda. Oglan olsaydi bayram havasi olacakti evimiz. Neyse ama saglikli oldugunu ogrendim ya uzerimden buyuk bir yuk kalkti cok sevindim. Allah kimseye evlat acisi vermesin.... biz kizi kabullendikde millete nasil dicem... sevinenler olurmu acaba? Puf bilmiyorum kizlar biseyler deyin bana ya ....😕

Kizlar ilk size yaziyorum. Benim iki kizim vardi simdi bir kizim daha olacagini ogrendik. Kizlar biraz hayal kirikligina ugradi. Hepimiz aslinda. Oglan olsaydi bayram havasi olacakti evimiz. Neyse ama saglikli oldugunu ogrendim ya uzerimden buyuk bir yuk kalkti cok sevindim. Allah kimseye evlat acisi vermesin.... biz kizi kabullendikde millete nasil dicem... sevinenler olurmu acaba? Puf bilmiyorum kizlar biseyler deyin bana ya ....😕
Herkes yorum yapar ama başkasının çocuğuna sevinen yada üzülen olmaz emin ol canım kız erkek farketmez Allah hayırlısını versin millete doğurmuyorsun sonuçta

Sanirim daha iyi gormek icin 2 hafta sonraya cagirdi ama bana son gittigimde 27 kasimda tam bir ay sonraya detayli randevusu al demisti😁 ben senin yerinde olsam detayliya giderdim tam 20 hafta mi olcak pazartesi
Aynen 20+0 oluyor valla ben de öyle yapcam direk 22 de detaylı zaten kendi doktorum yapıyor detaylıyı ona randevu alırım 😂😂

Saglikla kucaginiza alin. Anne olabilmek ve surecin sonunda eve saglikli bir bebek goturebilmek o kadae degerli bir sey ki. Cevreyi asla ilgilendirmez. Kulak tikayin

Ya para sıkıntı değil de birden vermek içime oturuyor :KK70: yoksa yine aynı parayı harcıyoruz ama taksit taksit olunca gözüme gelmiyor :KK70: Zaten ben hiçbir şeyi 1 günde alamam, kararsız bir insanım genel olarak. Araştırmam lazım, beğenmem lazım. Düşünmem lazım. Yok yok bana göre değil yapana helal olsun :KK70:
Valla bi anda bende o kadar para veremem verirsem eve gelince ayaklarımı diker tavanı izlerim 😂😂😂😂

Yaa 4 boyutlu bakarsa görünür mutlaka 🥰 evet yandan bakınca pek bir şey anlaşılmıyor 😄 ya çok önemli bir şey değil sanırım ama ben çok takıyorum bu ara. Bi gideyim geleyim de detaylı anlatırım şuan tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum çünkü 🤦🏼‍♀️

Icini ferah tut hic bir sey yoktur insallah🙏

Aynen 20+0 oluyor valla ben de öyle yapcam direk 22 de detaylı zaten kendi doktorum yapıyor detaylıyı ona randevu alırım 😂😂

Aynen oyle yaparsin 🙏 benim son gorusum olacak insallah doktorumu kendimi iyice doldurdum ona karsi bir an once yeni doktorcugumla tanismak istiyorum😁 insallah bu son doktor olur ve beni kabul eder 🥰

Ben bunları okudukça çok üzülüyorum. 3 kız kardeşiz biz de ve iyi ki de öyle şükürler olsun. Biz mutluyuz. Bir gün bile keşke bir tane de erkek olsaydı demedik, ne ailem hissettirdi öyle bir şey ne çevre. Bilmiyorum çok mu lazım diyorum. 3 erkek olunca kimse bir şey demiyor da kızlara böyle yapmalarına çok çok üzülüyorum. Allah herkese nasip etmez. 3 kız yetiştirene cennetlik derler. Hayırlı olsun sizinki de.

düşük çıkan değer hangisi canım?
L olanlar canım, H olan da yüksek çıkmış.

1607690058116.png

Ya para sıkıntı değil de birden vermek içime oturuyor :KK70: yoksa yine aynı parayı harcıyoruz ama taksit taksit olunca gözüme gelmiyor :KK70: Zaten ben hiçbir şeyi 1 günde alamam, kararsız bir insanım genel olarak. Araştırmam lazım, beğenmem lazım. Düşünmem lazım. Yok yok bana göre değil yapana helal olsun :KK70:

Ben biraz oyleyim😁 hemen karar veririm, pek arastirmama gerek yoktur o an sevdiysem tamam 😁 mesela ceyiz esyalarini bir iki kere de cikip almistik annem ve babamla ne varsa bitirmistik 😁 bilmiyorum nasil bir seyse eksikler bittikce icimi bir sevinc kapliyor dusunmek istemiyorum sunu mu aliyim bunu mu diye hemen bitsin istiyorum😁

X