2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki

Ben de bu ara kasığımda hissediyorum. Öyle çok yukarılara çıkmadı. Bir ara göbek deliğime yakındı ama şimdi yine aşağıda. Ye değiştiriyor galiba.

Evet canim benimde oyle hala bugun bile kalp atisini gobek deligimin altinda aradi hemsire. Detayliya gittigim gun bas asagi kasikta duruyordu ic camasirimin ust kisminda cok normal
Çok sağol kuzum peki çok fazla kasık ağrısı çeken var mı aranızda sadece kahvlti hazırladım şuan kasigima iki tarafa da bıçak saplanıyo sanki
Günaydın canım. Dr banu çiftçinin uygulamasında hafta hafta bebeğim nerde diye bakabiliyorsun. Ben ordan bakıyorum. Sana da atayım.
Saol kuzum göbek deliğine yakın olması lazm ama değil bide kasık ağrım çok fazla akıntım da arttı sadce kahvlti hazırlıcm

Aynen arada benim de kasık ağrım da oluyor bıçak gibi saplanıyor sonra geçiyor derin derin nefes alıyorum su içiyorum normal herhalde Ben de yarın detaylı ultrasona gideceğim Bakalım doktor ne diyecek üzünü görebilecek miyiz İnsan heyecanlanıyor sağlıklı sıhhatli olur inşallah tüm bebeklerimiz

Bende hic agri yok canim cok ayakta kalinca oluyordu tek, ama iki gunde bir magnezyum aliyorum belki ondan da olabilir normalde cok akintim da yok yuruyunce ayakta kalinca camasirima geldigini farkediyorum

Yani dediğim gibi geçen haftalarda göbek deliğime yakın hissediyordum ama bu hafta sanki kasıklarımda yine. Zaten benim karnım yukarı doğru da çok büyümedi hala aşağıda. Kasık ağrım olmuyor ama ayakta çok kalınca, yürüyünce akıntım oluyor benim de.

Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki
Benimki dolaşıyor içerde bazen solda bazen göbeğimin altında. Kasığa da iniyor geri çıkıyor daha çok yukarda göbek hizasında duruyor artık.

Canım sen yakınlarda idrar kültürü ve vajinal kültür verdin mi? En son ne zaman vermiştin?

Kızlar size hiç bebeğin suyu hakkında bişi söylediler mi? Banada söylemediler ama instgramda gördüm kiminin azmış suyu kiminin çok oda problem teşkil ediyormuş.
Ben bugün gidince sorayım normal heralde o yüzden bişi söylemediler.

Her muayenede suyuna bakıyor ve suyu iyi diyor doktorum. Onun dışında başka bilgim yok.

İnşallah kuzum benim ağrım yok gibiydi azalmisti ama şuan çok fazla uzaninca birz iyi oluyorm
Bende hic agri yok canim cok ayakta kalinca oluyordu tek, ama iki gunde bir magnezyum aliyorum belki ondan da olabilir normalde cok akintim da yok yuruyunce ayakta kalinca camasirima geldigini farkediyorum
Canım benimki normal değil bebeğin eşi asagda belki ondandr diye düşünüyorum
Ben sadce kahvlti hazırladım kuzum bı baktm çamaşır ıslandı snra ani ağrılar geldi kasigima
Benimki dolaşıyor içerde bazen solda bazen göbeğimin altında. Kasığa da iniyor geri çıkıyor daha çok yukarda göbek hizasında duruyor artık.

Canım sen yakınlarda idrar kültürü ve vajinal kültür verdin mi? En son ne zaman vermiştin?
Verdim kuzum enfeksiyon vardı doktor ilaç verdi hala kullanıyorum uzanırken sıkıntı yok ama ayakta kalınca ve oturunca hem akıntı hem şiddetli ağrım oluyo

Bana rutin muayenemde ve en son da ayrintilidaki doktor suyu iyi dedi, o kadar.

Magnezyum bana da yazdı doktor günde iki tane akşamları almaya başladım. Ama ilaç çok büyük ve ishal yaptı sanırım. Böyle olan var mıydı

Magnezyum bana da yazdı doktor günde iki tane akşamları almaya başladım. Ama ilaç çok büyük ve ishal yaptı sanırım. Böyle olan var mıydı
Saşe verdi bana doktor, limonata gibi içiyorum. Günde 1 defa yazdı. Ben her gün içmiyorum ya. Ağrım da yok artık. Arada içiyorum.

Saşe verdi bana doktor, limonata gibi içiyorum. Günde 1 defa yazdı. Ben her gün içmiyorum ya. Ağrım da yok artık. Arada içiyorum.
Saşe yine iyi ya benim içtiğim dev gibi ve iki tane

Eklentiler

• 39AF9C9C-4310-4088-90B2-B249A3A1976E.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 25
Canım nasıl yerleştiğine göre değişir ama göbek seviyesine geldi artık bebişler hatta geçiyor. Ayrıntılıya gittiğimde kafası sağ alt kasık tarafındaydı ayakları da tam göbek deliğimin altındaydı. Sağ tarafımda konuşlanmıştı ama şimdi neresi nereye gitti Allah bilir Sürekli oynuyodur minnoşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…