2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Haha en iyisini yapmissin 😁 son ay ki duruma gore m ya da l ile baslariz bizde 😁
Sezaryen olunca doktor çok sikmazsa olur diyerek izin vermişti bana. Normal doğum olursa bildiğim kadarıyla sıpsıkı da giyilebiliyor. Eskiden kadınlar taş gibi karınlarını sararlarmis. Yine de her şekilde doktora sorup takmakta fayda var 😆

Kızlar ınsagram da şöyle bi sayfa çıktı karşıma beşik bakarken belki işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim

Sezaryen olunca doktor çok sikmazsa olur diyerek izin vermişti bana. Normal doğum olursa bildiğim kadarıyla sıpsıkı da giyilebiliyor. Eskiden kadınlar taş gibi karınlarını sararlarmis. Yine de her şekilde doktora sorup takmakta fayda var 😆

Beni vakumla cekmisler normal dogumda kafami sarmislar dogunca😁 bir de o halde fotograf cekmisler

Kızlarr nezamandır giremedim,
Herkes iyidir inşallah,
Ben doktordaydm bugün, şükür herşey yolunda..ayrıntılı kısmıda atlattık...artık 38.haftayı beklemek kaldı nasipse...
Sezaryen korkusu başlasın mademmm 🤣
Oh çok şükür sevindim canım, deme demeee 🤫🥴 bende habire rüya görürüm artık, doktora beni full uyutun desem o kavuşma anımı kaçırmak istemiyorum.erken başladık sanki korkmaya 😂😂

Benim de aynı senin gibi canım. Çok şükür en azından Eylüle kadar kafamız izin yönünden rahat olacak. Ben Eylülden sonra 1. Dönem için de izine ayrılmayı düşünüyorum.
Merhaba S sevgiliseyyah seni görünce yazmak istedim her şeyin yolunda olmasına sevindim ☺️ İnşallah zorlu yollardan geçtik kavuşmaya az kaldı yavrularımıza🤲🏻 Ben de tatilde 24haftaya geliyorum. İdari izne ayrılacağım evde bilgisayar başından da çok zor olmaya başladı biraz naz yapayım 😇 doğum sonrası raporla uğraşmayacak olmamız çok iyi denk geldi. Ben de seneye 1. Dönemi kapatmayı düşünüyorum.

Gunaydin🌸
Bende tetanoz asimi oldum, kan testimi verdim. Saglik ocagindaki doktora karaciger enzim yukselmesinin hepatit b asisiyla alakasi var mi dedim. Evet kisa sureli etkisi olur 2 3 ay sonra bir daha test verirsiniz dedi ben bugun tetanozdan once verdim😊 bebegi de dinledik biraz zor buldu bu sefer hemsire, 2 3 dakika ugrasti surekli dolasip duruyormus. 27. Haftada gelirsin bir daha dedi rutin takip varmis idrar kan testi ve tekrar bebegi dinlemek 😊

Gunaydin🌸
Bende tetanoz asimi oldum, kan testimi verdim. Saglik ocagindaki doktora karaciger enzim yukselmesinin hepatit b asisiyla alakasi var mi dedim. Evet kisa sureli etkisi olur 2 3 ay sonra bir daha test verirsiniz dedi ben bugun tetanozdan once verdim😊 bebegi de dinledik biraz zor buldu bu sefer hemsire, 2 3 dakika ugrasti surekli dolasip duruyormus. 27. Haftada gelirsin bir daha dedi rutin takip varmis idrar kan testi ve tekrar bebegi dinlemek 😊
Günaydın canım inşallah kan değerin normal çıkar 😊 ben de tetanozun ikinci dozunu olacaktım bugün ve tsh a baktıracaktım. Sağlık ocağına gittim doktor 10 da gelecekmiş 😅 kan tahlili de 9 buçuğa kadar yapılıyor. Boşuna gitmiş oldum. Yarın yaptırıcam artık 🙄

tetanoz konusunda bir güncelleme de benden, dün sağlık ocağından aradılar - gelin size yapmamız lazım diye :)
ben de önümüzdeki haftasonu olan detaylıdan sonra gelmek istediğimi ve mümkünse içeride değil bahçede olmak istediğimi söyledim, olur problem değil dediler :)

yani geç değilmiş gerçekten de arkadaşlar, tekrar teşekkürler :)

Günaydın canım inşallah kan değerin normal çıkar 😊 ben de tetanozun ikinci dozunu olacaktım bugün ve tsh a baktıracaktım. Sağlık ocağına gittim doktor 10 da gelecekmiş 😅 kan tahlili de 9 buçuğa kadar yapılıyor. Boşuna gitmiş oldum. Yarın yaptırıcam artık 🙄

Insallah insallah🙏 hemsire testleri girseydi keske bosuna yormuslar seni 😔 bana bundan sonra carsamba gel dedi o zaman bos oluyor sadece gebeleri aliyoruz kan da aliyoruz dedi. Bugun doluydu gercekten baya

Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki

Evet canim benimde oyle hala bugun bile kalp atisini gobek deligimin altinda aradi hemsire. Detayliya gittigim gun bas asagi kasikta duruyordu ic camasirimin ust kisminda cok normal 🙏

tetanoz konusunda bir güncelleme de benden, dün sağlık ocağından aradılar - gelin size yapmamız lazım diye :)
ben de önümüzdeki haftasonu olan detaylıdan sonra gelmek istediğimi ve mümkünse içeride değil bahçede olmak istediğimi söyledim, olur problem değil dediler :)

yani geç değilmiş gerçekten de arkadaşlar, tekrar teşekkürler :)

Benim aklima gelmedi bahcede olmak ya keske bende oyle deseydim bugun kalabalikti baya 😔 gargara yaptim eve gelince, her seyi de attim kirliye dus alicam birazdan insallah bir sey olmamistir

Insallah insallah🙏 hemsire testleri girseydi keske bosuna yormuslar seni 😔 bana bundan sonra carsamba gel dedi o zaman bos oluyor sadece gebeleri aliyoruz kan da aliyoruz dedi. Bugun doluydu gercekten baya
Hemşireyi de sordum o da yokmuş 10 da gelecekmiş başka hemşire yapsın aşını dediler yok dedim. Zaten kan için gidicem 😞 çarşamba da kan alıyorlarsa çok iyi olur senin için

Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki
Günaydın canım. Dr banu çiftçinin uygulamasında hafta hafta bebeğim nerde diye bakabiliyorsun. Ben ordan bakıyorum. Sana da atayım. ☺️

X