2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bide bisy sorcam kızlar Delirtiyor Delirtiyor kuzum sen aventin biberonu almıştın sanki geçen gün baktım Trendylda ikilisi 199 TL diyo sen ne kadara almıştın güya indirim vardı ama bana biraz yüksek geldi

Kızlar az önce alisanla demet programini izledim doktor Furkan bey ve buse Varol katılmıştı maşallah kadın 3 hafta kala gelmiş sadece 9 kilo almış insallah bizde fazla almayız ben şuan +4 le devam ediyorum. Şeker yüklemesyle ilgili konuştu da bende yaptrcam gibi bebeğin suyu birz fazla demişti doktor inşallah su zmn çabuk geçer de bı an önce kucagmza alırız bebislerimizi yaaa🤗🤗🤗
Ben de +5.5 ile devam ediyorum bakalım kaç kiloyla süreci tamamlıcam 😅 detaylı ultrason tarihi aldın mı canım?Ben Perşembe gününe aldım doktorumu değiştirdim sosyal medyada çok tavsiye edilen bir dr var Ali Ekiz inşallah memnun kalırım ben de

Kızlar malum vırus var, bıtecekmgıbıde durmuyor araç sahibi olanlar özellikle her yer araçla rahat gıdılebılı|. bebek arabası almamayı düşünene varmı bana gereksiz geliyor su asamada sadece Dr kontrollerinde belki puset gerekli sızın dusuncelerınız nelerdir.
Evinizin çevresi müsait mi bilmiyorum ama en azından bebeği arabasına koyup açık havada gezdirebiliriz.
Ben kendimi pek eve kapatmayı düşünmüyorum. Fırsat buldukça kızım bisiklete biner ben de bebeği gezdiririm.
Bizim oturduğumuz yer bu anlamda avantajlı.
İlk doğumumda bile beş günlükken yemeğe gitmiştik 😂

Ben de +5.5 ile devam ediyorum bakalım kaç kiloyla süreci tamamlıcam 😅 detaylı ultrason tarihi aldın mı canım?Ben Perşembe gününe aldım doktorumu değiştirdim sosyal medyada çok tavsiye edilen bir dr var Ali Ekiz inşallah memnun kalırım ben de
Bende yarn 11 e aldım kuzum.kismetse gidicez hem heyecanlıyım hemde korkuyorum insallah güzel haberler alırız 🤗🤗 bence kilomuz ideal çok abartılı değil yolu yariladik ztn. Kuzum ben Şanlıurfadym doktorumu hala degisemedim ama değişmem gerekiyor gibi inşallah iyi bı doktor bulurum herkes ayrı bisy diyo kimi iyi kimi kötü diyo kime inancagimi sasrdm valla

Kızlar az önce alisanla demet programini izledim doktor Furkan bey ve buse Varol katılmıştı maşallah kadın 3 hafta kala gelmiş sadece 9 kilo almış insallah bizde fazla almayız ben şuan +4 le devam ediyorum. Şeker yüklemesyle ilgili konuştu da bende yaptrcam gibi bebeğin suyu birz fazla demişti doktor inşallah su zmn çabuk geçer de bı an önce kucagmza alırız bebislerimizi yaaa🤗🤗🤗

Ay masallah diyelim, ben simdiden 6 hatta bazen 6.5 kilo aldim bile😔 dun yeni dogum yapan bir arkadasim hikaye paylasmis konustuk biraz hamilelikte 17 kg almis ve suan inanilmaz zayif sadece 4 kg mi kalmis. Son aylar odem oluyor kilo olmuyor aslinda filan dedi insallah bizde 15 i gecmeyiz 😔

Bide bisy sorcam kızlar Delirtiyor Delirtiyor kuzum sen aventin biberonu almıştın sanki geçen gün baktım Trendylda ikilisi 199 TL diyo sen ne kadara almıştın güya indirim vardı ama bana biraz yüksek geldi
140 liraya almıştık canım. E bebekte indirimde daha da uygundu hatta geçen gün. Yanında hediyesi de vardı. Şubatta tekrar e bebek indirimi olacak bence bekle 😊

Ay masallah diyelim, ben simdiden 6 hatta bazen 6.5 kilo aldim bile😔 dun yeni dogum yapan bir arkadasim hikaye paylasmis konustuk biraz hamilelikte 17 kg almis ve suan inanilmaz zayif sadece 4 kg mi kalmis. Son aylar odem oluyor kilo olmuyor aslinda filan dedi insallah bizde 15 i gecmeyiz 😔
Kuzum sen benden zayıfsin maşallahhh senin boyun var benim boyum 1.65 evlenirken 53 kilo inceciktm snra 1 yılda deli gibi yedik eşimle. 10 kilo aldm hamilelikte +4 bakalm doğuma nasl gidicem 🤣🤣ama sen çok fitsin ztn veririz ya yaşımız genç kafanı yorma

İkili cam biberonu 140 liraya almıştım canım. İndirim indirim değil maalesef. Bir bebek mağazasında güya %70 indirim başlamış. Kasımda 500e satılan ana kucağı indirimle 870 lira gözüküyor 😅 Ben fiyatların daha düşeceğini düşünmüyorum. Gittikçe artıyor. Ne aldıysak kar. 🤷🏻‍♀️

Kızlar günaydın dün misafirlerimiz vardı çok dahil olamadım. Bugün de kendi misafirlerim gelcek. Ama dün o kadar çok yorulmuşum ki misafirler gittikten sonra uzandığım yerden kalkamadım 😳 belim ayrılmış gibiydi
Çok yorma kendini canım dikkat et
Ben artık azıcık dolansam belim ağrıyor.

Kız sen misafirim geldi dedikçe bir de benim o arkadaş kahve fotosu falan koydukça hep diyorum bunlar buluştu mu acaba 😂😂
Ben de orda olmayı çok isterdim.

Benim karşı komşu teyze ellili yaşlarda, kaynanamın geldiğini görünce bize gelmek istedi tanışmak için, hizanda gençlerle takılırken burda düştüğüm hallere bak 😂😂😂

Benim ablam 16 kg almıştı 2 sene olacak daha yeni verebildi doğum kilolarını. Bünye meselesi sanırım kolay kilo verebilenler hemen veriyor 😄

140 liraya almıştık canım. E bebekte indirimde daha da uygundu hatta geçen gün. Yanında hediyesi de vardı. Şubatta tekrar e bebek indirimi olacak bence bekle 😊
Kuzum ztn riskli olduğum için bana bisy aldirmiyolar sadce akşam suwen de lohusa takımında indirim varms Bakcam bebise de kısmetse Şubat'ta alırız 🤗🤗 haber verin taam mi ben bazen kaçırıyorum indirmmleri

Kuzum ztn riskli olduğum için bana bisy aldirmiyolar sadce akşam suwen de lohusa takımında indirim varms Bakcam bebise de kısmetse Şubat'ta alırız 🤗🤗 haber verin taam mi ben bazen kaçırıyorum indirmmleri
Tamam canım haber veririm bana sürekli bildirim geliyor her yerden 🤣

İkili cam biberonu 140 liraya almıştım canım. İndirim indirim değil maalesef. Bir bebek mağazasında güya %70 indirim başlamış. Kasımda 500e satılan ana kucağı indirimle 870 lira gözüküyor 😅 Ben fiyatların daha düşeceğini düşünmüyorum. Gittikçe artıyor. Ne aldıysak kar. 🤷🏻‍♀️
Haklısın canım fiyatlar çok uçuk yavaştan başlamak lazım Şubat'ta e bebekten alırım bende insallah indirim değil o indirimli bindirim 😂

Kuzum sen benden zayıfsin maşallahhh senin boyun var benim boyum 1.65 evlenirken 53 kilo inceciktm snra 1 yılda deli gibi yedik eşimle. 10 kilo aldm hamilelikte +4 bakalm doğuma nasl gidicem 🤣🤣ama sen çok fitsin ztn veririz ya yaşımız genç kafanı yorma

Benim boyum 1.62 kilom da 62ye dayandı 😏
Yine toparlak bir şey olcam
Şubatta da yaş 32 olacak genç sayılır mıyım 😂

Kızlar malum vırus var, bıtecekmgıbıde durmuyor araç sahibi olanlar özellikle her yer araçla rahat gıdılebılı|. bebek arabası almamayı düşünene varmı bana gereksiz geliyor su asamada sadece Dr kontrollerinde belki puset gerekli sızın dusuncelerınız nelerdir.
Ben alırım muhtemelen ya da ikinci el olanlara bakcam ya sonra alıp atınca insanın içi gidiyor 😁 ilk çocuğumun baston arabası var ama onda yatamaz bebek malum parka falan çıkartırım illaki uyur sık sık. Pusetle 2 ya da 3 ay taşınıyor sonra ağırlaşıyor. Etrafa bi sorup soruşturuym kullanmayan varsa konabilirim. Ücretsiz izne çıkmayı düşünüyorum biraz borcum var onu kapatmam için sıkmam lazım kendimi.

Ben almayi dusunuyorum,oyle cok extrem pahali bisey degil de yine de kaliteli orta karar bisey. Chicco nun en son internette gormustum olala serisinden, 1200 tlydi. Cok begendim ama deneyerek bakarak almak istedigim icin bekliyorum. Arada yuruyuse cikilir mesela. Ya da 5 6 ay sonra etrafi kesfetmekten mutlu olur gezdikce, o yuzden benim icin almak oncelik🤭

X