2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim ablam 16 kg almıştı 2 sene olacak daha yeni verebildi doğum kilolarını. Bünye meselesi sanırım kolay kilo verebilenler hemen veriyor 😄

Hem bunye hem de bence hamilelikten ziyade emzirirken cok su icip hafif beslenmek gerekiyor. O zaman kilo oturmadan hemen kurtulmamiz lazim

Kuzum sen benden zayıfsin maşallahhh senin boyun var benim boyum 1.65 evlenirken 53 kilo inceciktm snra 1 yılda deli gibi yedik eşimle. 10 kilo aldm hamilelikte +4 bakalm doğuma nasl gidicem 🤣🤣ama sen çok fitsin ztn veririz ya yaşımız genç kafanı yorma

Benim de benzer aslinda 54 kiloyla evlendim 1.5 yil sonra 60 la hamile kaldim😁 insallah canim insallah🙏

Bende 31 in içindeyim genciz daha ya naptın 😁

Bu aralar eski fotolara sardım bunalıma girdim 😂😂
Üniversite yıllarıma bakıyorum da şimdiki halimle alakası yok
Yeni evli olduğumuz zamanlar, özenerek giyinip makyajsız topuklu ayakkabı giymeden dışarı adım atmadığım günler 😂😂
İç çamaşırımdan baş örtüme kadar her şeyi aynı renk giyme takıntımın olduğu günler 😂😂
Şimdi resmî üniforma gibi yazın belli kışın belli kıyafetler 😂😂
Neyle rahatsam onu giyiyorum, hamilelik emzirme derken zaten kısıtlı oluyor giyebileceğim şeyler
Kilo da alınca kendimi beğenmemeye başladım yaşlılık psikolojisine girdim 😐

Yeni evli olduğumuz zamanlar, özenerek giyinip makyajsız topuklu ayakkabı giymeden dışarı adım atmadığım günler 😂😂
İç çamaşırımdan baş örtüme kadar her şeyi aynı renk giyme takıntımın olduğu günler 😂😂
Neyle rahatsam onu giyiyorum, hamilelik emzirme derken zaten kısıtlı oluyor giyebileceğim şeyler
Canım hepsi gayet normal bende dantelli çamaşır mi desen nasl dikkat ederdim herşeye. 1 yıl içinde hepsi gitti smdi pijamayla geziyorum kafamda topuz makyaj sıfır 😂😂😂 doğumdan snra toparlarz merak etme smdi rahatız önemli bebisimiz iyi olsun snra fit olur hiç merak etm e

Bence anne olana kadar her kadın genç 😂😂
Çocuktan sonra yorgunluk uykusuzluk bi vuruyor insanın içi geçiyor bazen 😂😂

bence tamamen bakımla alakalı olay ya ve kendine uygun giyim / saç rengi vs. bulmakta..
doğal olmayan sarı saç her zaman biraz daha olgun gösteriyor mesela, ya da işte malum ağır makyaj da aynı şekilde..

daha temiz cilt, az ya da çok değil ama orta karar bi kilo (çünkü çok zayıflayınca da yüz çöküyor ve kırışık görünüyor bence) daha aydınlık görünüyor. ben genelde evliyim deyince şaşırır insanlar, kaç yaşındasın ki? diye.. eskiden saçımı boyalıyken ve çok ağır eyelinerlar vs. kullanıyorken hiç benzer şeyler duymuyordum :)

Normal canım ya bebek doğunca biraz daha bozulacak psikolojin 😂 hepimiz aynıyız destekli sütyeni bırakıp penye sütyen takınca bile kendini tuhaf hissediyor insan 😂 bebek biraz büyüyünce normale döneriz merak etme hatta daha seksi oluruz 😂

Kilon gayet iyi bence ben 67.5 😂😂 aman bebeklerimiz iyi olsunda kilo nedir ki gider her türlü gençsin kuzum daha çıtır sayilirsn 32 nedir 😂🤗
Tabi Canım biz de bebekler de sağlıklı olalım da kilo verilir.
Yaş konusu da yanlış anlaşılmasın, ben bu aralar 20li yaşlarımı çok özlüyorum da o yüzden kendimi pek genç hissetmemeye başladım 🙈
Yoksa herkes hissettiği yaştadır 😇 kimlik yaşının önemi yok

Bende bu ara saç rengime taktım bayadır boyamıyorum kendi saç rengim nasıl güzel görünüyor gözüme ben salakmışım niye boyuyorsam diyorum kendime 😁 5 6 tane beyaz çıkmış ama yine de kendi rengi daha güzel duruyor daha boyamıycam 😁

bence tamamen bakımla alakalı olay ya ve kendine uygun giyim / saç rengi vs. bulmakta..
doğal olmayan sarı saç her zaman biraz daha olgun gösteriyor mesela, ya da işte malum ağır makyaj da aynı şekilde..

daha temiz cilt, az ya da çok değil ama orta karar bi kilo (çünkü çok zayıflayınca da yüz çöküyor ve kırışık görünüyor bence) daha aydınlık görünüyor. ben genelde evliyim deyince şaşırır insanlar, kaç yaşındasın ki? diye.. eskiden saçımı boyalıyken ve çok ağır eyelinerlar vs. kullanıyorken hiç benzer şeyler duymuyordum :)

Kesinlikle katiliyorum eskiden sacim tamamen sariydi ve agir makyaj gerektiriyordu. Simdi kendi rengime dondum universiteden beri boyatiyordum, beyazim da yokmus neden boyatmisim hic anlam veremiyorum suan😁 boyle olunca daha genc gosteriyor insan karantina sayesinde ozume dondum😁 kaslarimi kalinlastirdim baya eskiden ip inceymis o bile fark ediyor. Kilo aldikca da insanin yuzu guzellesiyormus onu da farkettim🥰

Normal canım ya bebek doğunca biraz daha bozulacak psikolojin 😂 hepimiz aynıyız destekli sütyeni bırakıp penye sütyen takınca bile kendini tuhaf hissediyor insan 😂 bebek biraz büyüyünce normale döneriz merak etme hatta daha seksi oluruz 😂
İşte fiziksel görüntü değiştikçe sanırım biraz bunalıma girdim, aslında hamileliği çok seviyorum ama nedense bugün böyle bunalım günüm oldu 😂
Ben önceden gece bile sütyenle yatardım kendimi daha iyi hissederdim öyle.
Şimdi gece gündüz sütyensiz geziyorum 😏
Neyse ki iki çocukla kilolar çabuk gider diye umut ediyorum 😂
Geceliklerimi tıkıştırdığım kutudan çıkarmak istiyorum 😂

Bende bu ara saç rengime taktım bayadır boyamıyorum kendi saç rengim nasıl güzel görünüyor gözüme ben salakmışım niye boyuyorsam diyorum kendime 😁 5 6 tane beyaz çıkmış ama yine de kendi rengi daha güzel duruyor daha boyamıycam 😁

Ayy valla ayni seyleri dusunuyoruz😁 bende ayni seyleri dusunuyorum neden kendime bu kotulugu yapmisim 20 gunde bir dip yaptirirdim bir de😁

Ben almayi dusunuyorum,oyle cok extrem pahali bisey degil de yine de kaliteli orta karar bisey. Chicco nun en son internette gormustum olala serisinden, 1200 tlydi. Cok begendim ama deneyerek bakarak almak istedigim icin bekliyorum. Arada yuruyuse cikilir mesela. Ya da 5 6 ay sonra etrafi kesfetmekten mutlu olur gezdikce, o yuzden benim icin almak oncelik🤭
Kraft e beeekte 1400 görnustum sanırım en son,

İşte tam da bu sebepten sanırım bu aralar bunalıma girdim 😂
Uykusuzluk beni çok etkiliyor. Normalde de gözaltı morluklarım var genetik olarak, uykusuz kalınca daha fena oluyorum.
Önceden düzenli yaptığım bakımlarımı şimdi pek fırsat bulup yapamıyorum.

Ben 26 yaşında evlendim ama herkes beni 18 zannediyordu. Çeyiz alışverişi yaparken adamın biri babama kızmıştı küçücük çocuğu ne diye evlendiriyorsun demişti 😂😂

İşte fiziksel görüntü değiştikçe sanırım biraz bunalıma girdim, aslında hamileliği çok seviyorum ama nedense bugün böyle bunalım günüm oldu 😂
Ben önceden gece bile sütyenle yatardım kendimi daha iyi hissederdim öyle.
Şimdi gece gündüz sütyensiz geziyorum 😏
Neyse ki iki çocukla kilolar çabuk gider diye umut ediyorum 😂
Geceliklerimi tıkıştırdığım kutudan çıkarmak istiyorum 😂
Az sabır boşver tadını çıkar hepsinin 😊

Canım hepsi gayet normal bende dantelli çamaşır mi desen nasl dikkat ederdim herşeye. 1 yıl içinde hepsi gitti smdi pijamayla geziyorum kafamda topuz makyaj sıfır 😂😂😂 doğumdan snra toparlarz merak etme smdi rahatız önemli bebisimiz iyi olsun snra fit olur hiç merak etm e
Kilo vereyim şu popom eski haline gelsin her gün dantelli çamaşır giycem 😂😂😂

X