2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kız sen öyle deyince aklıma kaynanam geldi çeyiz alışverişin de ic camasi gecelik falan bakıyoruz geldi sokuldu dibime az edebli şeyler al dedi kadın kalakaldım görümce cabuk cabuk uzaklaştırdı kaynanayi :KK70: iki bebek bütün yük bende üçüncüyle ne halt yiyecem belli değil bakımı bırak inanın epilasyon yapamaz oldum çocuklu ve bakımlı hanımlara helal olsun valla
Ayy ben dantelli aldım vücut çorabı aldm ona ne bı o şeye karismadiklari kalmıştı 😂😂😂Allah kolaylık versin canım valla anne olmak çok zor hem dünyanın en güzel şeyi hemde yorucu. Tut kendini dördüncü fln olmasın bari 😂😂 ben daha bi taneyle yapamıyorm valla riskli gebelik diye doktor agdayi da yasakladı neyseki kardeş kardeş yatioz yoksa büyük sıkıntı 😂😂

Ayy ben dantelli aldım vücut çorabı aldm ona ne bı o şeye karismadiklari kalmıştı 😂😂😂Allah kolaylık versin canım valla anne olmak çok zor hem dünyanın en güzel şeyi hemde yorucu. Tut kendini dördüncü fln olmasın bari 😂😂 ben daha bi taneyle yapamıyorm valla riskli gebelik diye doktor agdayi da yasakladı neyseki kardeş kardeş yatioz yoksa büyük sıkıntı 😂😂
4. ALLAH korusun 3 istiyorduk zatende bu kadar erken olmasi supriz oldu Biz pek kardeş kardeş yatmıyoruz ama adam da kabullendi bu durumu zaten ses etmiyor artık :KK48:

Kızlar bir şey sorucam sporcu sütyen tarzı sütyen alacağım ama beden s/m. m/l lxl falan ölçüsünü nasıl anlarım? Normal sütyen 95 takıyorum hamilelikten sonra büyüdüler ama sporcu da hangi beden alsam olur acaba harf olunca tam emin olamıyorum İnternetten alacağım için deneme şansım da yok. Sizce m/ l alsam olur mu
Ben 90 kullanıyorum hamilelikle birlikte büyüdü, l beden sporcu sütyeni oluyor. Küçük olursa çok baskı uyguluyor göğüslere.

4. ALLAH korusun 3 istiyorduk zatende bu kadar erken olmasi supriz oldu Biz pek kardeş kardeş yatmıyoruz ama adam da kabullendi bu durumu zaten ses etmiyor artık :KK48:
Kısmeti varmış sabredememis demek 😂😂 ay biz mecbur yanasmioz ama acısını çok fena çıkaracak ben tutturdum illa bebiş diye😂😂 ay tüylü tüylü yaklasamam utanırım adamdan :KK70:

Abooo çık bu problemin içinden çıkabilirsen🥴😂 Ben Bi tek demir içiyorum oda 100 mg tek içiyorum yarın yazdıracağım bitiyor. Bakalım ne diyecek kan verdim sormadım bile nedir noldu 😅 senin ilacın çokmuuuş 🙄
Aynen canım d vitaminini açmadım bile daha. Ben de bu kargaşada pek düzenli kullanamıyorum, hangisi denk gelirse😁 tiroide dikkat ediyorum, tiroit değerleri önemli. Magnezyumu da ağrılarıma iyi geliyor diye mutlaks kullanıyorum, yoksa kasık, bacak ağrısından yürüyemez hale geliyorum

X