2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Ay ne biçim hareketler yaa kaç yaşında kadınsın amacın neee 🙄 Allah sabır versin kuzum
Bu akşam fark ettiğim şeyi anlatsam yok artık dersin
Midemi bulandırıyor artık bu sinsiliği
Bir daha asla evimde istemiyorum
Her seferinde eşimin hatrı için diyorum allah rızası için diyorum ama kadın iyi niyetten anlamıyor

Büyük ihtimal normal istiyordum yapamayacağım sanırım dün perinatolojı verdiği rapora değerler yazmış doktorumuza resim attık o dedi rahım ağzı darlığı var onu bıle demediler 🤷🏻‍♀️ Devleti de deneyimlemiş oldum Zeynep kamili bı daha gitmeyi düşünmüyorum oraya 🙄
Rahim ağzı darlığı var demissiniz normal yoldan mı hamile kaldınız

Bu ne ki canım evliliğimizin ilk üç yılı her yaz en az bir ay onlarda kalıyorduk, öyle devam etseydi sinir hastası olurdum ya da boşanırdım.
Şimdi de sırf kızım mutlu diye idare ediyordum ama bu akşam yine bir sinsiliğini yakaladım iyice gıcık oldum.
Şu saat oldu bak hırsımdan uyuyamadım
Allah yardımcın olsun kuzum gönder gitsin ya hem bebisi hem seni uzuyo yazık karnındakine iyi niyetli oldukça tepene çıkıyorlar ztn en iyisi sadce işin düştüğünde kızını bırak snra al eve dön Cok yanyana olunca işin suyu çıkıyor 🙄

Canım benim arkadaşım doğum yaptı kız ne krem sürdü ne jel ne de yağ sıfır çatlak ... olacak olan varsa her türlü oluyor. Ama deriye elastiklik lazım o yüzden ben de yağ sürüyorum. Çatlarım çatlamam şansa 😁
Ben göğüs kenarından incecik çatlamışım bile 😰
Diyorum ya benim annemde de hiç yok ama bende okacak belli.

Allah yardımcın olsun kuzum gönder gitsin ya hem bebisi hem seni uzuyo yazık karnındakine iyi niyetli oldukça tepene çıkıyorlar ztn en iyisi sadce işin düştüğünde kızını bırak snra al eve dön Cok yanyana olunca işin suyu çıkıyor 🙄

Aynen iyi niyetli davrandıkça yüz buldu, benim o kadar samimiyetime karşılık bu sinsiliği gördüm ya artık yüzünü bile görmek istemiyorum.
Sırf görüşmemek için merkezdeki kontrollere de gitmcem artık. Çünkü birinde uğramasak diğerinde uğruyorduk çocuğu görsün diye ama şansını kaybetti artık.

Sabah eşime “yarından sonra yoğun kar yağışı bekleniyormuş, yarın anneni götür istersen sıkıntı olmasın” dedim.
Bakalım bu geçerli bir bahane olacak gibi.

Eşin tek oğlan mı?
Tesbih çek, kuran oku bi ayağın çukurda bırak sinsiliği deseydin 😂
Tek oğlan değil ama en büyükleri. Babası da olmayınca bizimkine tapıyor herkes resmen.
Güya tesbih çekiyor akşama kadar, ağzı da sürekli laf veriyor, duaları da o arada neresiyle okuyor bilmiyorum 😂
Biz bir şey dedik mi bunlar boş dünyalık işler der, kendine gelince eve parke yaptırcam kapıları değiştircem perde yaptırcam der istekleri bitmez.

günaydın kızlaaar, bu aralar hamilelik için penti'den alışveriş yapan oldu mu?
pijama takımı için oradan almak istiyorum ama M mi L mi emin olamıyorum.

günaydın kızlaaar, bu aralar hamilelik için penti'den alışveriş yapan oldu mu?
pijama takımı için oradan almak istiyorum ama M mi L mi emin olamıyorum.
Günaydın ben normal taytlardan aldım ama yine göbek çok minik büyük alamadım popomdan düşmesin diye. Pijamada üst bedenin kaçsa ona göre hareket etmelisin bence

X