2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar bende dün evde 4 basamak merdivenden düştüm.
Popomun üstüne düştümde bişi olmadı bebek hareket ediyor kanama falanda yok.
Endişelenmem gereken bir durum olmaz demi popom, kemiklerim ağrıdı sadece 🤔
Çok geçmiş olsun canım ya dikkat et Allah beterinden saklasın yine de doktoruna bilgi ver istersen

Kızlar bu arada size ne soracağım, sizin rahim ağzı uzunluğunuz nasıl çıktı? Benim 24+1de 35 çıktı ama, bazı yerlerde iyi diyor bazı yorumlarda az diyorlar, doktorum iyi dedi ama kafam da karışmadı değil, bir de hafta ilerledikçe kısalır mı?
25 altı kritiktir. Bu haftalarda kısalık uzayabileceği gibi kısalabilir de. Aksi de olabilir tabi.

Kızlar çok fena oldum az önce karnımın her yeri kasildi nefes alamadım remen hem kasılma oldu hemde şancı vurdu değişik birşey oldu anlamadım neden oldu 15 dk oldu hala hareket edemiyorum inş geçer acile gitmek zorunda kalmam :KK43:
Geçtiğimiz iki gün benimde oldu ama uzun sürmedi, önemli bir şey yoktur muhtemelen, yalancı kasılmalar mı acaba, internette böyle olunca pozisyon değiştirin yazıyor,

Kızlar çok fena oldum az önce karnımın her yeri kasildi nefes alamadım remen hem kasılma oldu hemde şancı vurdu değişik birşey oldu anlamadım neden oldu 15 dk oldu hala hareket edemiyorum inş geçer acile gitmek zorunda kalmam :KK43:
Ben ne olduğunu bilmiyorum ama geçmiş olsun 🙏

Geçtiğimiz iki gün benimde oldu ama uzun sürmedi, önemli bir şey yoktur muhtemelen, yalancı kasılmalar mı acaba, internette böyle olunca pozisyon değiştirin yazıyor,
Yalancı kasılma olabilir aklıma gelen o oldu oyuzden sakin olmaya çalışıyorum biraz da yoruldum yorgunluk ve stresten de olmuş olabilir

0A79612E-8975-4273-A7CD-B0168542418E.png

Kızlar şu alt açma bezi çok kullanışlı geldi bana. Böyle bir şey alacağım sanırım. Fiyatı da 70 tl gibi bir şey. Size de fikir olsun. 🤗
Bir de mama sandalyesi için ikeanın sandalyesi konuşulmuştu. Birebir aynısından 95 liraya satılıyor. Kalitesi aynı mıdır bilemedim ama yorumları güzel.
4913207D-2C31-4DAF-AF00-E4E9E96944FA.png

X