2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar afedersiniz ama makattan kan geldi pecetede gördüm neden olabilir sizce. Doktora sordum ama dönüş yapmadı henüz. Ağrı kaşıntı falan yok. Kabiz da değilim
Canım makatta çatlak olabilir,bazen kabız olmasanda kılcal damarlar çatlayabiliyor.
Devamı gelirse doktora görünürsün.
Önemli bişey oldugunu sanmıyorum

Kızlar e-nabızı kontrol edin influenza aşısı sırası hamilelere gelmiş sanırım. İşe gidenler için mantıklı olabilir.

Bende cikmamis asi riski benim doktor aylar once oncelik olursa yaptirirsin demisti ekim gibi ama sonrasinda konusmadik hic

Eklentiler

• SmartSelect_20210122-182159_Chrome.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 59
Hayır kullanmıyorum.
Bende dün yastık koydum ilk kez.

Kızlar selam 2020 mayıs annesiyim piyasa değeri 70 tl olan fotodaki kitaplarımı kargo dahil 40’a satıyorum ilgilenenler özel mesaj yazabilir.

Teşekkürler canım yorumladığın için

Kızlar benimde bugün ayrıntılı ultrason randevum vardı.
Bebeğin kalbinin bir bölümünde parlaklık var çok önemli değilmiş.
1 hafta önden gidiyor gelişimi.
Çok nadir görülen bir problem varmış kordon genişlemesi diyelim. Tıbbı adını yazmadım.

Neden oluyomuş acaba o genişleme, hiç duymamıştım

Çok geçmiş olsun canım inşallah önemli bişey değildir bebisini zamanında sağlıkla kucağına alırsın

Geçmiş olsun canım. umarım ilerlemez sağlıkla zamanında kucağına alırsın Doktor bu genişleme ile ilgili yeterli açıklama yapmadı mı peki ne sebep oluyor, nelere dikkat etmen gerekiyor vs.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…