2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim böyle bir kanamadan da haberim yoktu doğum yapıyoruz bitiyor sanıyordum

Senin bebeğe uygun bez henüz üretilmemiş.
Bende 1 paket depend külot alıyım o zaman nolur nolmaz.

Sezaryen olmuştun hatırladığım kadarıyla kaç gün sürdü kanaman?
Adetten çok daha yoğun bir kanamadan bahsediyorsunuz yatağa geçtiğine göre doğurmakla da dert bitmiyormuş

Kızlar birde internette denk geldi sebamed pişik kremi ve şampuanı aldım umarım iyidir.

Bende ilk sebamedle başlamıştım. Yüzünde alerji olmuştu mustelaya geçince geçmişti. Sende bir denersin her çocukta aynı etkiyi yapmaz sonuçta
Şimdiki bebekler çok hassas anladığım kadarıyla herşeyin en pahalısını kullanmak zorundasın.
Eskiden dalinle falan yıkanıyoduk birşey olmuyordu.

Sezaryen olmuştun hatırladığım kadarıyla kaç gün sürdü kanaman?
Adetten çok daha yoğun bir kanamadan bahsediyorsunuz yatağa geçtiğine göre doğurmakla da dert bitmiyormuş
Canım o sonda çıkınca içerde biriken kanda biraz fazla olabiliyor yattığın için.yoksa kanama normal adet kanaması gibi.

Hamileyken adet olmuyoruz diye acısı çıkacak resmen.
Yani evet öylede denebilir ama inan korkulcak bişey değil.en kötü yoğun adet kanama nasılsa ilk gün öyle olabilir ama nadiren yoğun olur.benim gayet normal adet gibiydi 2.gün baya azaldı 10güne kadar tamamen temizdim.kardeşimde 2 doğum yaptı hepsindede yanındaydım.onun dahada az kanaması olmuştu.

Baya sürüyormuş
Sonraki haftalarda yaprak denen günlük pedlere geçilebiliyor. Saglıkla kucağımıza alalım da yeter ki. Bu arada ben bebeğim için özel sağlık sigortası araştırdım az önce de sigortacı ile konuştum bebek doğup 15 günlük olmadan sigorta yapılamıyormuş sistem öyle düzenlenmiş. Ben sanıyordum ki dogsun tc kimlik numarası çıkınca hemen sigorta işini çözebiliriz halbuki öyle değilmiş.

Senin bebeğe uygun bez henüz üretilmemiş.
Bende 1 paket depend külot alıyım o zaman nolur nolmaz.
Valla aynen öyle. Sinir olmuştum artık ya. Hatta bu hafta bezi bıraktık. Bırakana kadar her kakada mutlaka zıbını batıyordu Bi şekilde.içeriğini saymazsak En iyisi prima incelik doku koruma vs ondan bile geçiyordu

Benimde aynı senin gibiydi. Pedden taşacak kadar olmadı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…