2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Canım 22.haftaya kadar ben sürekli minoset parol içmek zorunda kaldım 3 günlük migren ağrılarım tutardı aman Allahım ne zor migren ağrısı ,bulantım biyandan..evet uzun süre içmediğin için etkisi daha fazla olmuştur.inşAllah yaşamazsın bidaha🤲
Bende içmek zorunda kaldım nedense bi zararı olduğunu sanmıyorum.

Kızlar çok korktum oturuyordum sanki alıntı olduğunu hissettim wc ye gittim kahve rengi kanama akıntıyla karişik bebegin hareketlerini hissediyorum ama kasilmalarim da var çok korkuyorum :KK43:
Ya bi kaç hafta önce bende de oldu. Hem çok yorucu, stresli bi hafta geçirmiştim hem de eşimle çok kısa bir yakınlaşma olmuştu 🙈 doktor hepsi de sebep olmuş olabilir dedi. Progestan iğne ve istirahat verdi 3 gün sonra geçti. İnşallah senin de önemli bişey değildir. İlişkiyi de yasakladı

Cok teşekkür ederim kızlar destekleriniz için çocuklar küçük diye yatmak istemedim hastanede iğne serum ilaç verdiler geldim evime yarında gene ciğer geliştirici iğneyi olmak için gideceğim hastaneye kanamam çok değildi hatta kesildi bile ama kasılmalar var diye ilaca başladık şimdilik 4 saatte bir alıyorum duruma gore azaltacakmisiz çok şükür açılma falan da yok ztn Allah razı olsun annemden babamdan haklarinı ödeyemem onlar izmirde ben bursadayim hemen çıktı yola geldiler bile yanıma artık bol bol dinlenecek hicbir iş yapmayacaksın dedi doktor aslinda kızlarda erken doğdu diye bu kadar panik oldu birazda kusura bakmayın hakkınızı helal edin uzun uzun yazdim parca parca yazdim ama
Cnm cok gecmis olsun korkma tum onlemler alinmis, sende istirahat et hemencecik su 2 ayi atlat hayirlisiyla canim💐

Ya bi kaç hafta önce bende de oldu. Hem çok yorucu, stresli bi hafta geçirmiştim hem de eşimle çok kısa bir yakınlaşma olmuştu 🙈 doktor hepsi de sebep olmuş olabilir dedi. Progestan iğne ve istirahat verdi 3 gün sonra geçti. İnşallah senin de önemli bişey değildir. İlişkiyi de yasakladı
Bize de aynen artık ilişki yok dedi bana iyi oldu doğum du lohusalikti az rahat ederim :) ins cnm şimdilik iyiyim sabah çok az leke şeklinde kanama olmuştu doktor demişti ztn bir iki kez leke olur diye kasilmalar saatte 6 yi gecerse mutlaka haber ver dedi ins bende atlatirim cnm hepimizin melekleride zamanında gelir inş

Bize de aynen artık ilişki yok dedi bana iyi oldu doğum du lohusalikti az rahat ederim :) ins cnm şimdilik iyiyim sabah çok az leke şeklinde kanama olmuştu doktor demişti ztn bir iki kez leke olur diye kasilmalar saatte 6 yi gecerse mutlaka haber ver dedi ins bende atlatirim cnm hepimizin melekleride zamanında gelir inş
Aynen bence de 🤭 ikizler de seni çok yoruyordur kıyamam. İçerde kalan eski kan sanırım bi kaç gün gelmeye devam ediyor. Asıl sıkıntı sancı inşallah o da dinlenerek geçer. Nst de sancı çıktı mı?

Aynen bence de 🤭 ikizler de seni çok yoruyordur kıyamam. İçerde kalan eski kan sanırım bi kaç gün gelmeye devam ediyor. Asıl sıkıntı sancı inşallah o da dinlenerek geçer. Nst de sancı çıktı mı?
Doktor iyi dedi nst için ufak tefek sancılar çıkmıştı zaten kâğıtta gördüğüm kadarıyla cnm

Doktor iyi dedi nst için ufak tefek sancılar çıkmıştı zaten kâğıtta gördüğüm kadarıyla cnm
İyi bari o zaman istirahat le kesin geçer. Bana da doktor yemek yapmak dışında kalkma hep otur yat dedi ama nerdeee eşim yardım ediyor, hiç detaylı temizlik vs yapmıyorum ona rağmen illa bişiler oluyor yapılacak. Evde küçük çocuk olunca tabi 🤦🏻‍♀️ Allahtan diyorum rahim ağzı kısalığı vs gibi bi rahatsızlığımız yok, yoksa çocukla öyle sürekli yatmak çok zor

Bende şimdi hastaneden çıktım gece çok sancım oldu şimdi nts den çıktım 45 sancı çıktı düzensiz üç gün takip edelim dedi doktor

Bende şimdi hastaneden çıktım gece çok sancım oldu şimdi nts den çıktım 45 sancı çıktı düzensiz üç gün takip edelim dedi doktor
Ayyy full tedirginlikli günler başladı 🙈 Allah yardımcımız olsun. Sana da çok geçmiş olsun. İnşallah istirahat ederek geçer. Bu haftalardan sonra yalancı sancılar, düzensiz sancılar hep tedirgin edecek bizi anlaşıldı 😬

İyi bari o zaman istirahat le kesin geçer. Bana da doktor yemek yapmak dışında kalkma hep otur yat dedi ama nerdeee eşim yardım ediyor, hiç detaylı temizlik vs yapmıyorum ona rağmen illa bişiler oluyor yapılacak. Evde küçük çocuk olunca tabi 🤦🏻‍♀️ Allahtan diyorum rahim ağzı kısalığı vs gibi bi rahatsızlığımız yok, yoksa çocukla öyle sürekli yatmak çok zor
Sorma cnm bnm eşim sağolsun ne temizlikten anlar ne yemekten bütün yük bende mecbur kalkıyorsun detayliyi bırak evi bile normalde iki kez süpürünce baş edemezdim şimdi 2 günde anca zor süpürüyorum eşimde ha bire dinlen yat deyip duruyo evi kim donderecekse kızlarda rahattım kimse yok istediğim gibi kirletip döken yok yattim hep onlarda da erken dogum riskim vardi ama şimdi iki bebekle imkansız

Kızlar çok korktum oturuyordum sanki alıntı olduğunu hissettim wc ye gittim kahve rengi kanama akıntıyla karişik bebegin hareketlerini hissediyorum ama kasilmalarim da var çok korkuyorum :KK43:
Çok geçmiş olsun canm. Çocuk olunca maalesef dinlenilmiyor benim eşim de yardımcı oluyordu tutturdu ramazana kadar 61 borcumu tutcam recep ayı ile birlikte başladı 3 ayları oruçlu geçirecek hiç yardım etmiyor artk çok bunaldım bende evi dediğin gibi 2 3 güne batan yerleri süpürüyorum valla ne yalan söyleyeyim sağolsun oğluş 3yaşına yaklaştı heryeri savaş, alanına çeviriyor sonra ev dağınıkmış yok yea diyesim geliyor gel yap her işi 1günde yapamıyorum ne güzel yardım ediyordu borcunu tutması güzel de keske kışın tutaydı son 3 ayım kaldı 3ay oruçlu zor olcak ne bileyim ya tükeniyorum psikolojik olarak çok bunalmıs hissediyorum kendimi özellikle son 1haftadır hayattan bıkmış gibiyim sizler de öyle misiniz kızlar 😕🥴

X