2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Peki boyutu nasil buyuk bir hap mi? Soyle sorayim benexol vardi b12, onun boyunda mi yoksa daha kucuk mu? Buyuk haplari icemiyorum

Gunaydin guzel anne adaylari ben su an hastanedeyim ve bugun benim dogum gunum keseyi gormek icin geldik dualariniza ihtiyacim var ins gorebiliriz. Midesi bulanan zor geciren arkdslara buradan dualarimi yolluyorum . Benim hic bulanti fkn yok ama asiri derecede sag yumurtalik agrik var acikcasi cok korkuyorum kotu bisey olmasindan

Hayırlı haberler gel canım

Sağsalim güzel haberler alıp çıkın inşallah

Kızlar hamilelikte bilinçlenmek adına önereceğiniz kitaplar var mı? Varsa rica etsem yazar mısınız?
Harika haftalar güzel. Tracey hogg un mahallenin en mutlu bebeği ve yumurcağı serileri güzel. Eren kaya nın uyku kitabı çok iyi. Bir de internette tomris in emzirme notları var onları bul ve hatmet çok işine yaracak tablet bilgiler var. Benim teorik sağlamdı da işte inşallah bu kez pratiğini de yapabilirim :)

Çok küçüktür öyle kolay tutuluyor ben ilaç almasam bütün gün ölü gibiyim
Ayyy kucukse yutabilirim peki gunde bi tane alinca yetiyor mu? Cunku benim sabah basliyo gece uykuya dalana dek haftaya kontrole gidicem doktora sorsam mi? Ya da kafama gore alsam yanlis yapar miyim? Haftasonu aramak istemiyorum.

Yaparsın inşallah, içini ferah tut, bazılarımız zor elde ediyoruz demek bu şansı

Canım seninle aynıyız
Bende aynı durumdayım bazen oluyor bazen olmuyor değişiyor
Kızlar bulantı bende de arada oluyor arada olmuyor doktor da ne güzel işte olmasın tadını çıkar diyo sanki bulantı olmayınca kötü bişe olcak gibi hissediyoruz ama gayet normal ben alıştım herşeyleri yiyip içiyorum

Deme öyle deme

Canım nice yıllara öncelikle umarım güzel haberler alırsın kasık ağrısı çok normal hiç tasa etme güzel haberlerini bekliyorum inşallah

Canım maşallah bana koku gelince yiyemiyorum dün eşimle yemeğe çıktık adama da mahvettim yemeği beni öyle görünce o da yiyemedi üzüldüm

Benim de 3-4 gündür çok iyi, ama bezen gün içerisinde yine çok yorduğu oluyor, demek ki gerçekten hormonlara vücut alışıyormuş, bir de gün içinde değişken oluyormuş, öyle yazıyordu, ama şimdi de kilo almaktan korkuyorum

Canım benimde aynı sağ yumurtaligim belim parmak uçlarına kadr agrio bulantı yorgunluk hiç yok inslh kötü bisy yoktur iyi düşünelim iyi olsun. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin

Canım benimde aynı sağ yumurtaligim belim parmak uçlarına kadr agrio bulantı yorgunluk hiç yok inslh kötü bisy yoktur iyi düşünelim iyi olsun. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
İçiniz rahat olsun canım hormonlar yükseldiği için bu tarz ağırlar olması çok normal

Teşekkürler zar zor kahvaltı ettim şimdi gece boyunca kustum sabaha kadar ağladım ağladım sinirlerim bozuldu iyice

Teşekkürler zar zor kahvaltı ettim şimdi gece boyunca kustum sabaha kadar ağladım ağladım sinirlerim bozuldu iyice
Kiyamam acaba ilac mi alsan. Bir arkadasa doktoru prilam diye bir ilac vermis o iyi gelmis. Sen de doktoruna ulasabiliyorsan bir sor. Belki cok iyi gelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…