2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Gunaydin kizlar

Bende bulanti halen yok ama farkli bir tat var agzimda ve yorgunluk, uyku hali cok fazla var. Dun baya koltuktan hic kalkmadan uyudum uyandim film izledim elimi kaldiricak halim bile yoktu. Bir de bugun yeni aldigimiz parca parca gelen mobilyalarin bir kismi daha gelicek her yer toz ve perisan olucak. Sagolsunlar 15 gunde bir gelip birkac parca montaj yapip her yeri perisan edip gidiyorlar

Aynen mesela bende de bi gün çok iyi oluyor bi sabah hiç bulantım olmuyor bazı sabahlar bulantım baya oluyor. Ama genelde aç olduğum zaman midem fena bende korkuyorum kilo almaktan o yüzden ana öğünler dışında arada ufak ufak şeyler atıştırıyorum canı sağolsun minnoşlarımızınnnn

Canım benimde aynı sağ yumurtaligim belim parmak uçlarına kadr agrio bulantı yorgunluk hiç yok inslh kötü bisy yoktur iyi düşünelim iyi olsun. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
Canim simdi geldim doktordan cok sukur keseyi gorduk senle ayni durumdayiz hic dert etme bende rahim biraz saga donuk ve bebis saga dogruymus indan sagda agri oluyo kotu dusunmeyelim dedigin gibi. Bol bol dinlencez boyle bicak saplanir gibi agriyo oksurunce kramp giriyor hapsuruncada oyle yatakta donerken fln ama ins sorun olmicak bunlar ztn cik kotu ve dayanilmicak bi duruma gelince sorun olarak gormek gerekiyo o zmnda progestan veriyolar

Bana biraz kanama alani var dedi kanamam yok ama senin son adet tarihinin baslangici nedir

Canım senin adet tarihin ne zmndi benim 20 Ağustos bende doktordan çıktım iki gün önce 72.66 idi şimdi 144 çıktı normal mi korkuyorum hala kese görünmedi doktor Perşembe yine gel dedi

gercekten durumumuz aynı bende yatakda donemiyorum bile belim kasığım her yerim ağrıyo sonu hayır olsun inşallah

Canım senin adet tarihin ne zmndi benim 20 Ağustos bende doktordan çıktım iki gün önce 72.66 idi şimdi 144 çıktı normal mi korkuyorum hala kese görünmedi doktor Perşembe yine gel dedi
Canım kese görünmesi için betanın bir seviyesi var okaadar olması gerekiyor boşuna telaşlanma

Keseyi karindan gormek icin en az 3000 4000 olmasi lazim betanin bosuna panik yapmayin. Ben senin yerinde olsam haftaya pazartesi giderdim ki kese o zaman 2300 gibi olacak o zaman bile erken ama sen bilirsin bugun 144, pazartesi 288, carsamba 576, cuma 1152, pazar 2300, sali 4600 gibi olur muhtemelen bazen 2 kati da olmuyor artis yuzde 60 oraninda da olabiliyor. Persembe gidip kendini strese sokma ama icin rahat etmesi icin istersen git yinede daha cok yeni

Selam kizlar yeni kontrolden geldim 6+4 olduk kalbimiz atiyor sukur yalniz iki kese var biri digerinden kucuk yolk sac ve bebek gorunmedi onda gelismezse atar kendini zamanla dedi doktor boyle bir durumla karsilasan varmi ?

Kizlar acibadem hastanelerine giden var mi? Ben haftaya cumaya kozyatagi acibadem den randevu aldim bakalim nasil gececek yada provizyonum karsilayacak mi profesor oldugu icin fiyat farkli olabilirmis telefonda onu soylemeyi de ihmal etmediler. 15 gun kontrol muayenesi suresi varmis diger hastanede 10 gundu sanirim suresi, 1 kere para verip 15 gun sonra tekrar giderim en kotu. Istanbul anadolu yakasinda onerebileceginiz biri var mi cogu doktorlar tup bebek uzmani benim randevu aldigim kisi perinatoloji uzmani daha rahat hissederim diye dusundum. Dogum fiyatlarini da ogrenicem gittigimde

Günaydın canım Valla ben de eşimle köşe kapmaca oynuyorum dr ilk 12 hafta yasak dedi eşime anlattım durumu ama bir yandan da üzülüyorum onun için
Ay bende daha onu sorcaktim doktora bile gitmedim henüz beta HCG düşük diye kocişim in hiç bisyden haberi yok yanasiyo adeyliym dedim snra napcam bilmiyorum
Benim doktorum hiçbir şeyi yasaklamadı, çok sık olmamak kaydıyla cinsel hayatınıza devam edebilirsiniz dedi.
Çok kasmayın kendinizi, hamilelik hayatın doğal akışında yaşanması gereken bir şey bence çok büyük riskler yoksa. Eskiden haftada 4 sevişiyorsanız, artık haftada 2-3 sevişilebilir bence.
Ben en baştan hiç bi konuda kısıtlamadım kendimi, sakınan göze çöp batar diye düşünüyorum.

Dr yasaklamadıysa dikkatli bir şekilde yapılabilir canım Biz ara veremedik pek, dr a da gitmedim henüz

Katılıyorum sana bende salı doktora gideceğim eğer kendisi yasak demezse öyle çokta kısıtlamayacağım açıkcası sadece çok sık olmaz

Hâline şükret tadını çıkar canım,ilk hamileliğimde 6-7. haftalardan sonra bir iki şey dışında bir şey yiyip içemedim . Bir iki haftaya başlar diye korkup bol bol çay içiyorum, en çok ondan tiksinmek koyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…