2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
İnşallah bir an önce şifa bulup evine dönsün miniğin dualarimdasin.

Oyy maşallah

kızlar 40+2 haftalık hamileyim. Devlet hastanesinde takibim yapılıyor. Bayram dolayısıyla poliklinikler kapalı. Ama doktorum haftam ileri olduğu için 2 günde bir kontrolümün yapılması gerektiğini söylemişti. Acilden giriş yapayım diyorum ama ne diyeceğim ordakilere? Ben gibi olan var mı?

Ayy cnm yaaa geçecek inşallah. Küçük bir yerde mi oturuyorsun. Ventilatör cihazı yenidoğan ybülerde olur genelde 3 saat yol kötü olmuş Allah yardımcın olsun.

Canım benim de pazartesi suni sanci ile doğumu başlatacaklar. Ne durumdasın

Canım ödemler normal bende sezaryenden sonra inanamamıştı zamanlar geçecek bol su iç :)

Yaa canım geçecek inşallah sen soğuk kanlı ol bebeğini düşün bi imtihan en kısa zamanda yanında olur umarim Dualarım seninle.

N nisann_tr canım çok geçmiş olsun. Inşallah iyi olacak yavrucun. Rabbim safi ismiyle şu mubarek gunde sifa versin inşallah
Yavrun seni çok bekletmeden sağlıcakla evine gelsin

canım o bende de var ilk doğumda da olmuştu son ayda, ayaklarım fırında kabaran poğaça gibi özellikle üst kısmı ve sağ ayağım biraz daha fazla şiş, bi kaç hafta önce çok kötü olmuştu iki gün hep yükseğe kaldırdım epeyce inmişti, iki gündür yine arttı, doğumdan sonra da bir hafta 10 gün gibi bir sürede geçmişti diye hatırlıyorum biraz daha sabret ve oturduğun ya da uzandığın sürece hep yüksek tutmaya çalış aşağı sarkıtma. batikon olayına çok güldüm bu arada gülerken bi yandan da kim bilir ben neler yapacağım diyorum :)))

gözün aydın sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun bebişin güzel hikaye dinlemek çok iyi geliyor doğumu beklerken :)

Kızlar kontrolüm vardı bebiş kanala girmiş başı baya aşağıdaymış. Bayram sonrasına beklemeyelim zaten sezaryen olacak dedi.37.haftada salı günü doğumum var Kızlar 3 kilo üzeri doğar dedi .hafta olarak da erken değil dedi beni bi heyecan bastı

Benimki de 2 haftadır kanalda ama doktor ısrarla 37yi geçmek istiyor

Canim oyle de almiyor normlde sagi emerken onu da emmemeye basladi napcam bilmiyorum enjektorle verdigimde cok guzel iciyor ama konu memeye gelince almak istemiyor kafayi yiycm

Sinirimden agliycam morarana kadar agliyor emzik versem cok guzel emiyor ama memeyi almiyor ac kalmasin diye bnde enjektorle skyorum napcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…