2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar menenjit aşılarını şimdi mi yaptıracaksınız 1 yaşından sonra mı?

Arkadaşlar resim için özür diliyorum ama başka türlü soramazdim. Kızım azonce böyle bir kaka yaptı. Sabah çok miktarda yapmıştı ama hardal rengiydi yani normaldi, sadece içinde biraz mukus vardı. Şimdi de böyle yapmış. İlk defa bu renk oluyor. Sizce bu renk korkulacak bir renk mi? Yarım kontrolumuz var ama yarına kadar bekleyemedim
IMG20210804145231.jpg

Getir buyukte soyle bir indirim var 180 tl uzerine 40 tl indirim, 159 a geliyor. Tanesi 1.10 kurus gibi bir sey, ben gecen sefer tanesi 1.15 e almistim bu daha uygun geldi. Bizim az kaldi elimizde bu seferde burdan soylicez sizinde aklinizda olsun🌸
3 beden mi kullanıyorsunuz ben 2 kullanıyorum azcik iz oluyor kiloluda değil kızım anlamadım bezi yanlis bağlıyorum desem düzgünce bağlıyorum sanırım anlamadım ben bu işten birşey 🤣

Kızlar menenjit aşılarını şimdi mi yaptıracaksınız 1 yaşından sonra mı?
Doktorumuz direk ileri tarihte yaptırın daha iyi olur dedi birkac çeşidi varmış galiba o sırada tam dinleyemedim erkenden başlayıp o kadar para vermenize daha da önemlisi çocuğa sürekli aşı yapıp huzursuz etmenize gerek yok dedi menenjit aşısının tarihinden başladı olayı anlatmaya karşılaştığı vakaları dünyadaki vakaları vs anlattı hepsini🤣 çok seviyorum doktorumuzi valla 🥰

3 beden mi kullanıyorsunuz ben 2 kullanıyorum azcik iz oluyor kiloluda değil kızım anlamadım bezi yanlis bağlıyorum desem düzgünce bağlıyorum sanırım anlamadım ben bu işten birşey 🤣

Evet evet bayramdan sonra 3 bedene gectik biz cok iz oluyordu 2 bedende, 3 daha rahat oldu😊

Arkadaşlar resim için özür diliyorum ama başka türlü soramazdim. Kızım azonce böyle bir kaka yaptı. Sabah çok miktarda yapmıştı ama hardal rengiydi yani normaldi, sadece içinde biraz mukus vardı. Şimdi de böyle yapmış. İlk defa bu renk oluyor. Sizce bu renk korkulacak bir renk mi? Yarım kontrolumuz var ama yarına kadar bekleyemedimEki Görüntüle 2896767
Benim ki genelde böyle yapıyor hatta bazen yeşil gibi oluyor conformil mama kullanıyorum ondan dolayı diye düşünüyorum kakasının kokusu nasıl usutunce falan kokusu değişiyormuş galiba

Evet evet bayramdan sonra 3 bedene gectik biz cok iz oluyordu 2 bedende, 3 daha rahat oldu😊
Kaçilo bebeğiniz acaba cumartesi kontrolümüz var kilo plcuminden sonra olmadı bence 3numara alayım büyük duruyormu poposunda 2 numara kızımın beline kadar geliyor aslında beden iyi ama neden iz oluyor anlamadım sleepyden vazgeçme nedenim buydu ona göre çok çok daha az oluyor iz ama yine oluuyor galiba benbez bağlamayı bilmiyorum 🤣🤭

Benim ki genelde böyle yapıyor hatta bazen yeşil gibi oluyor conformil mama kullanıyorum ondan dolayı diye düşünüyorum kakasının kokusu nasıl usutunce falan kokusu değişiyormuş galiba
Kokusuna bakmak hiç aklıma gelmedi🙁ama açtığımızda oncekilerden farklı bir kokusu yoktu sanırım. Resmi çekmek de son anda aklıma geldi gittigimizde doktora gostereyim diye. Sizinki de böyle yapıyorsa o zaman normal sayilabilir bizimki de de mi

Kaçilo bebeğiniz acaba cumartesi kontrolümüz var kilo plcuminden sonra olmadı bence 3numara alayım büyük duruyormu poposunda 2 numara kızımın beline kadar geliyor aslında beden iyi ama neden iz oluyor anlamadım sleepyden vazgeçme nedenim buydu ona göre çok çok daha az oluyor iz ama yine oluuyor galiba benbez bağlamayı bilmiyorum 🤣🤭

3. Ay icin kontrole bizde cumartesi gunu gidicez. Evde ki olcumler belki yanlistir ama 2. Ayinda ki kontrolde doktor 5735 tartmisti. Simdi de neredeyse 1 kilo daha almis gibi olcuyorum. Yan bantlari cok sikmadan takiyorum ben neredeyse hic iz olmuyo 3 de, ama 2 numarada bizde de cok iz oluyodu

Kokusuna bakmak hiç aklıma gelmedi🙁ama açtığımızda oncekilerden farklı bir kokusu yoktu sanırım. Resmi çekmek de son anda aklıma geldi gittigimizde doktora gostereyim diye. Sizinki de böyle yapıyorsa o zaman normal sayilabilir bizimki de de mi
Diğer arkadaşlardan Cok özür dileyerek paylaşıyorum fotoğrafı az önce yaptığı kakası boyle hep böyle yapıyor benim kızım mama veriyor musunuz bilmiyorum ama belki mamadan kaynaklidir

Eklentiler

• 20210804_160425.jpg
    20210804_160425.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 26
Biz de 3 beden kullanıyoruz. Bez numarası kilo ile ilgili değilmiş aslında. Her bebeğin gelişimi vücut yapısı farklı oluyor. Bezi ilk bağladığınızda göbek deliğini kapatması gerekiyormuş. Eğer göbek deliğinden aşağıda kalıyorsa bez küçük geliyormuş

Normalden koyu mu geldi rengi sorun ne sence? Bana normal göründü.

Biz de 3 beden kullanıyoruz. Bez numarası kilo ile ilgili değilmiş aslında. Her bebeğin gelişimi vücut yapısı farklı oluyor. Bezi ilk bağladığınızda göbek deliğini kapatması gerekiyormuş. Eğer göbek deliğinden aşağıda kalıyorsa bez küçük geliyormuş
Bizim bacaklar sıkıyor ya lastikler fena 😞 primada olmuyor onun lastikleri yumuşak. Boy olarak zaten prima 2 ile sleepy 3 aynı.

Diğer arkadaşlardan Cok özür dileyerek paylaşıyorum fotoğrafı az önce yaptığı kakası boyle hep böyle yapıyor benim kızım mama veriyor musunuz bilmiyorum ama belki mamadan kaynaklidir
Sadece anne sütü alıyor. Mama alan bebeklerde böyle oluyor bildiğim kadarıyla. Bir de sizinkinde mukus yok, her şey normal görünüyor. Bizimki mukusluydu. Off bilemedim ya🙁

3. Ay icin kontrole bizde cumartesi gunu gidicez. Evde ki olcumler belki yanlistir ama 2. Ayinda ki kontrolde doktor 5735 tartmisti. Simdi de neredeyse 1 kilo daha almis gibi olcuyorum. Yan bantlari cok sikmadan takiyorum ben neredeyse hic iz olmuyo 3 de, ama 2 numarada bizde de cok iz oluyodu
Kızım en fazla 5500 olmuştur 3 numara büyük gelebilir bize o zaman

Normalden koyu mu geldi rengi sorun ne sence? Bana normal göründü.
Şöyle ki normalde nasıl tarif etsem o rengi, hic cekmemistim. Böyle parlak hardal sarısı yapıyordu hep. Bu ise bana yeşile kaçan bir sarı gibi geldi ve içinde kahverengilikler var.

İnternette su gorseli buldum,.hep bu renk yapıyordu

1628083029932.png

X