2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Ben yastığa koyup sallarsam ağlıyor. Yaylı yatakta oturup kucağımda zıplatarak uyutabiliyorum ancak.

Maalesef bizimki de kucağımda zıplatarak uyuyor
Kızlar o iyi emin olabilirsiniz. Benimki de bi ara öyle uyuyabiliyorda artık uyumuyor 😅 biz böyle tutarak yukarı aşağı sallıyoruz ancak öyle uyuyor akşamları.
30FFA7A5-CBA3-4067-8479-1D2144F86CE8.jpeg

Eşim sağolsun akşamları o uyutuyor🤣 ben gündüz başka yollarla uyutmaya çalışıyorum. Yoksa yapamam bunu bütün gün mahvolurum. 🥲🥲
Çok şanslısın benim eşim düzgün tutamıyor çocuk basıyor çığlığı 😢 reflü yatağında yüzüstü uyutmaya alıştırmıştım şimdi emziği bıraktırmaya çalışınca sadece kucakta uyuyor

Çok şanslısın benim eşim düzgün tutamıyor çocuk basıyor çığlığı 😢 reflü yatağında yüzüstü uyutmaya alıştırmıştım şimdi emziği bıraktırmaya çalışınca sadece kucakta uyuyor
Bizde de tam tersi babası keşfetti bu tutuşu ben beceremiyorum😅 ben yapınca ağlıyor. Babası alınca susuyor. Hatta bu hareketle uyuycaksa hep 4moms mamaroo alalım da rahat edelim diye düşünmüştüm. Benzer hareketleri yapıyor o da çünkü.

Kızlar o iyi emin olabilirsiniz. Benimki de bi ara öyle uyuyabiliyorda artık uyumuyor 😅 biz böyle tutarak yukarı aşağı sallıyoruz ancak öyle uyuyor akşamları.
Eki Görüntüle 2900234
Kucakta taşımak zor oluyor artık benimki de sürekli gezmek istiyor kucakta belim bacaklarım ağrıyor birde o şekil uyutsam naparım bilmiyorum 😌

Bizde de tam tersi babası keşfetti bu tutuşu ben beceremiyorum😅 ben yapınca ağlıyor. Babası alınca susuyor. Hatta bu hareketle uyuycaksa hep 4moms mamaroo alalım da rahat edelim diye düşünmüştüm. Benzer hareketleri yapıyor o da çünkü.
Keşke anakucağını deneme şansı verseler bize 🥲

Emzik biberon yoksa geçer canım. Benim oğlan da bi kaç gün emmek istemedi emziği o ara vermedim uykulu iken emzirdim, ayakta dolaşarak emzirdim vs sonra düzeldi çok şükür
Biberonu verince öğürüyor. Kaşıkla biraz mama verdim dün akşam. Biraz üzülmüştüm birşeye sütüm de yok gibiydi. Kaşıkls aldı bu sefer. Demek ki acıkmış bayağı

bibalprensesi bibalprensesi canım havuzu hangi siteden aldın geldi mi? Bir de boyunluk ne aldın?
Trendyoldan aldım canım aldıklarımın fotoğrafını ekliyorum. Boyun simidi tükenmiş ama sık sık güncelleniyor. Havuz geldi, simit henüz gelmedi.

Eklentiler

• A195E2B6-9025-48E4-BC57-D22F8FF78997.png
    A195E2B6-9025-48E4-BC57-D22F8FF78997.png
    320 KB · Görüntüleme: 30
  • 187C5DB2-2E8F-4429-8C52-D004301EA629.png
    187C5DB2-2E8F-4429-8C52-D004301EA629.png
    222,7 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bebekleriniz bir şeye odaklanmışken seslendiğinizde bakıyor mu? Ya da görmeyeceği bir yerden çıngırak sesine dönüp bakıyor mu ?

Kızlar bebekleriniz bir şeye odaklanmışken seslendiğinizde bakıyor mu? Ya da görmeyeceği bir yerden çıngırak sesine dönüp bakıyor mu ?
Bakıyor. Ben odaya girince de bakıyor bana eğer babasının kucağındaysa falan kafasını çevirip bakıyor sesimi duyunca. Bazen de oyun halısında peluşları incelerken yanında oyuncağın sesini açıyorum dönüyor oraya.

Trendyoldan aldım canım aldıklarımın fotoğrafını ekliyorum. Boyun simidi tükenmiş ama sık sık güncelleniyor. Havuz geldi, simit henüz gelmedi.
Havuz ben de bundan sipariş verdim boyun simidine emin olamadım çok ucuzlar da var ama boynunu acıtmayacak bir şey olsun istiyorum haliyle. Bu marka iyi miymiş sen araştırmış mıydın?

Ismini soylediginde henuz bakmiyor cok erken zaten suan, farkli sesler ya da ani seslere yonelip bakabiliyor. Oyun halisinda dalmissa ve ben girmissem odasina farkedip hemen bakiyor, cok seviniyor hatta😍

Ismini soylediginde henuz bakmiyor cok erken zaten suan, farkli sesler ya da ani seslere yonelip bakabiliyor. Oyun halisinda dalmissa ve ben girmissem odasina farkedip hemen bakiyor, cok seviniyor hatta😍
Odaya girdiğimde seslendiğimde bizimki de bakıyor gülmeye başlıyor hemen ya da birinin kucağındayken seslendiğimde arıyor ses nerden geliyor diye ama elinde oyuncak varsa onunla uğraşıyorsa hiç bi sese bakmıyor tamamen ona odaklanıyor sanki ben konuşsam bile dönüp bakmıyor.

Bakıyor. Ben odaya girince de bakıyor bana eğer babasının kucağındaysa falan kafasını çevirip bakıyor sesimi duyunca. Bazen de oyun halısında peluşları incelerken yanında oyuncağın sesini açıyorum dönüyor oraya.
Ben oyun halısının da sesini açıyorum her seferinde orda da müzik çalıyor sürekli o yüzden seslere daha az tepki veriyor sanırım sürekli duyduğu için. Müzikli oyuncağı var mesela hiç dönüp bakmıyor ama arka planda oyun halısından da müzik sesi geliyor belki o yüzdendir artık açmadan yatırıcam

X