2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Epeydir giremiyordum herkse selam. Kizim 15 gundur aynnbahsettiginiz gibi. Gece surekli uyaniyor. Zombi gibi oldum. Her uyandiginda emzirmiyorum artik. Sallayip uyutmaya calisiyorum uyku sersemi.
Bir sorum var size. 8de emzirip 12.30 da eve geleceğim şekilde çalışmaya başladım. Sütünü sağıyorum ama biberon almiyor. Kaşıkla denedim çok zaman alıyor yarışı dışarı gidiyor bakıcıya zor olacak. Akıl verin bana ya napabilirim biberon isini
Alıştırma bardağı ile denediniz mi?

Epeydir giremiyordum herkse selam. Kizim 15 gundur aynnbahsettiginiz gibi. Gece surekli uyaniyor. Zombi gibi oldum. Her uyandiginda emzirmiyorum artik. Sallayip uyutmaya calisiyorum uyku sersemi.
Bir sorum var size. 8de emzirip 12.30 da eve geleceğim şekilde çalışmaya başladım. Sütünü sağıyorum ama biberon almiyor. Kaşıkla denedim çok zaman alıyor yarışı dışarı gidiyor bakıcıya zor olacak. Akıl verin bana ya napabilirim biberon isini
Kasık biberon denesenız

Degisikmis gerçekten ya arkadaşım rahat ol düzeliyor diyor. Onunki de benim oğlan gibiydi şuan 15 aylık düzeldi baya diyor. Cesaret de edemiyorum zaten beynim vücudum o kadar yorgun ki yapabileceğime aklım dahi kesmiyor
Zaten uyku eğitimi verecekseniz çok sabırlı olmanız lazım. Eğitmen başta bana öyle demişti. Bence de büyüdükçe düzelecek ben öyle inanıyorum ya da kendimi teselli ediyorum :)

Uyku eğitimcisine göre dişten değil destekle uyumaya alıştığından saat başı uyanıyormuş. 1 ay sonra eğitim aldırıcam bende artık kafayı yemek üzereyim

Mrb hanimlar benim oglan bu aralar surekli huysuz agliyor huzursuz..bu durum sizdede var mi ya😕😔5 ci ay sendromumudur nedir bu😢

Mrb kizlar bebegim diş cikariyor bugun tesadufen gordum..1 haftadirda cok huysuz surekli agliyor iştahi pek yok..😔 ne oneririsiz?bide erken mi dis cikarmasi icin?

Mrb kizlar bebegim diş cikariyor bugun tesadufen gordum..1 haftadirda cok huysuz surekli agliyor iştahi pek yok..😔 ne oneririsiz?bide erken mi dis cikarmasi icin?
Benimkinin de bu ara iştahı yok ama dişi de yok. Diş çıkmadan önce kabartı falan mı oluyor, nasıl anlamalıyım dişinin çıkacağını?

X