2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Yanlış anlaşılıp kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama bazen aynı sorular o kadar üst üste soruluyor aynı konular o kadar üst üste konuşuluyor ki sıkıcı oluyor artık.

Tabiki herkes satır satır yazılanları takip edemez anlıyorum ama çok değil bir iki sayfa geriye bakılsa aynı konuların defalarca konuşulduğu görülecek.
Sırf bu yüzden artık topiğe girmek istemiyorum.

Amacım kimseyle polemiğe girmek değil, şahsi fikrimi paylaşıyorum.

Herkes bebeğini sağlıkla büyütsün güzel günlerini görsün inşallah
Daha fazla paylaşımda bulunmayı düşünmüyorum bundan sonra.
Dilerim her şey gönlünüzce olur 🌸

Siz koklamayin. Enzim parçalandığı için öyle kokuyormus. Normal yani. Bebeğe verin içsin. Benimki sorun etmedi içti bitirdi hepsini keşke bı dolap daha olsa. İnşallah sizinki de sorun etmez.
AMA gereckten cok kotu kokuyor ben hepsini doktum .saatlerce disarda kalan bozulmus sut kokusu var.bu bilgiyi nerden kaldiniz enzim parcalanmasi olayini.

Kızlar dondurucuya süt bırakmıştım şimdi onları ara ara çıkarıyorum ama hem tadı hem kokusu cok fena benim midem kaldırmıyor cocuk nasıl içecek.hep mi böyle oluyor dondurucuya koyulunca? Sütlerim ziyan olsun istemiyorum bi yardım edin
Benimkilerde oyle berbat bir koku olusmus vermedim doktum hepsini

Bizimki istersen hemen basla istersen 5 bucuk aylik olana kadar bekle dedi. Tadimlarda ilk havuc, sonra patates sonra balkabagi denicez. 10. Gun kuzu kiymayi ekle listene dedi cunku demir degerleri dusuyormus iyice bu donemde. Sonrasinda da ilk bakliyat icin pirinc dedi

Ben daha baslamadim yogurt vermicez bir de sut alerjisi gibi bir sey cikti, her gun 2 cay kasigi su vermeye basladim sadece. Belki pazartesi gunu baslarim tadimlara 😍
Benim ki havuc verince bi iki yerde kirmizi dokuntu verdi 3.gunde ne yapmayilim bilemedim ara verip birdaha mi denemeliyim

Benim ki havuc verince bi iki yerde kirmizi dokuntu verdi 3.gunde ne yapmayilim bilemedim ara verip birdaha mi denemeliyim

Galiba onu vermeyip not almaniz gerekiyo, biraz ara verilip belki tekrar baslanabilir, hic bilmiyorum🤔

Rota asisi oldu mu o da yapiyo cunku bizde bi yerde kizariklik oldu eskiden kuruluktu, belki o da ustune denk gelmis olabilir. Biz daha baslamadik ek gidaya cunku

Galiba onu vermeyip not almaniz gerekiyo, biraz ara verilip belki tekrar baslanabilir, hic bilmiyorum🤔

Rota asisi oldu mu o da yapiyo cunku bizde bi yerde kizariklik oldu eskiden kuruluktu, belki o da ustune denk gelmis olabilir. Biz daha baslamadik ek gidaya cunku
Evet cnm 7 inde oldu ama bu kadar uzun sure etkisi olur mu ki?

Evet cnm 7 inde oldu ama bu kadar uzun sure etkisi olur mu ki?

Istersen bi doktoruna yaz canim, bizde 8 inde olduk dun kizarikligi fark ettim kremledim iyice. Bizim rotadan diye dusunuyorum cunku bisey vermedim ama doktor sut ve urunlerini kes demisti kahveme birazcik sut koymustum ondan da olabilir🤔

AMA gereckten cok kotu kokuyor ben hepsini doktum .saatlerce disarda kalan bozulmus sut kokusu var.bu bilgiyi nerden kaldiniz enzim parcalanmasi olayini.
Çok yazık etmişsiniz. İnstangramda anne sütü doktoru var o söylüyor. Ayrıca araştırırsanız yine öğrenirsiniz. İlk oğlumda bende döktüm ama hata etmişim.

Bozulmus olanla nasil ayirt edecegiz peki?
Ben çok araştırdım bu konuyu. Doktorlar 1 damlası bile onemli anne sütünün diyor.bozuk olanı zaten bebekler içmezmiş.Ben az once yine donmuş süt içirdim tadı bana gore farklı (demirimsi sabunumsu) ama gayet güzel içti. Onları dondurmak için nasıl zahmet cekıyoruz sakın dökme bence

X