2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Çok sağol kuzum peki çok fazla kasık ağrısı çeken var mı aranızda sadece kahvlti hazırladım şuan kasigima iki tarafa da bıçak saplanıyo sanki

Saol kuzum göbek deliğine yakın olması lazm ama değil bide kasık ağrım çok fazla akıntım da arttı sadce kahvlti hazırlıcm
Benim cok fazla oluyor uzun sure ayakta kalinca ozellikle

Çok sağol kuzum peki çok fazla kasık ağrısı çeken var mı aranızda sadece kahvlti hazırladım şuan kasigima iki tarafa da bıçak saplanıyo sanki

Saol kuzum göbek deliğine yakın olması lazm ama değil bide kasık ağrım çok fazla akıntım da arttı sadce kahvlti hazırlıcm
Benim çok olmuyo canım ağrı ama hapşırmayla beraber bir batma gibi ağrı oluyor ve geçiyor. Uzun sürerse ara doktorunu

mavii33 mavii33 bana da yapmisti ishal😥 gunde bir tane iciyordum, suda eriyen efermag. Ben de biraktim, sonra doktora gittigimde sordum, yapar dedi, yarim yarim ic sonra tama gecersin dedi ama gecmedim. Gunde yarim iciyorum ama yine de her gun icmiyorum. Biraz kafama gore kullaniyorum gibi oldum bu magnezyumu.

Günaydın kizlar dün yazdim da kimse görmedi galiba cevap verebilir misiniz ben bı ara göbek deliğinin altında hissediyorum ama şuan kasığım da sanki
Canım bu haftalarsa rahim göbek ve bir kaç santim üstüne kadar yükseliyor. O yüzden göbek ve kaşık arası her Hangi bir yerde hissedilebilirsin. Ben de bazen göbek hizasında bazen ortalarda bazen de kasıkta hissediyorum. Geziyor gün boyu

mavii33 mavii33 bana da yapmisti ishal😥 gunde bir tane iciyordum, suda eriyen efermag. Ben de biraktim, sonra doktora gittigimde sordum, yapar dedi, yarim yarim ic sonra tama gecersin dedi ama gecmedim. Gunde yarim iciyorum ama yine de her gun icmiyorum. Biraz kafama gore kullaniyorum gibi oldum bu magnezyumu.
Anlamadım ki canım düzensiz kullanılır mi hiç sormadım ama devam edeyim diyorum bir süre en azından

Merhaba S sevgiliseyyah seni görünce yazmak istedim her şeyin yolunda olmasına sevindim ☺️ İnşallah zorlu yollardan geçtik kavuşmaya az kaldı yavrularımıza🤲🏻 Ben de tatilde 24haftaya geliyorum. İdari izne ayrılacağım evde bilgisayar başından da çok zor olmaya başladı biraz naz yapayım 😇 doğum sonrası raporla uğraşmayacak olmamız çok iyi denk geldi. Ben de seneye 1. Dönemi kapatmayı düşünüyorum.
Merhaba canım bende senin için her şeyin yolunda gitmesine çok sevindim.Umarım hep böyle devam eder hayırlısıyla yavrularımızı alırız kucağımıza. Önceki grupta yazışırken buralarda olmak hayal gibiydi çok şükür nasip etti Rabbim🥰🥰Ben çok kısa bir süre canlı ders yapıyorum beni yormuyor o yüzden izne ayrılmıyorum. Ama sen bu hakkını kullan tabiki bu sürecin keyfini çıkar 😊😊

Kızlar size hiç bebeğin suyu hakkında bişi söylediler mi? Banada söylemediler ama instgramda gördüm kiminin azmış suyu kiminin çok oda problem teşkil ediyormuş.
Ben bugün gidince sorayım normal heralde o yüzden bişi söylemediler.
Evet suyun miktarına bakıyor bana normal seviyede çok iyi demişti. Artık her kontrolde bakıyor su miktarına

İnşallah kuzum benim ağrım yok gibiydi azalmisti ama şuan çok fazla uzaninca birz iyi oluyorm

Canım benimki normal değil bebeğin eşi asagda belki ondandr diye düşünüyorum ☹️

Ben sadce kahvlti hazırladım kuzum bı baktm çamaşır ıslandı snra ani ağrılar geldi kasigima

Verdim kuzum enfeksiyon vardı doktor ilaç verdi hala kullanıyorum uzanırken sıkıntı yok ama ayakta kalınca ve oturunca hem akıntı hem şiddetli ağrım oluyo
Canım benim de bazen göbek deliğinin üzerinde bazen de kasıklarda oluyor hareket. Sürekli aynı yerde durmuyor yani endişe etme 😊

Bir bana ishal yapmadı heralde her gün içiyorum ama yok bi çözüm bulamadım 😞

Selam kızlar, Nisan annelerinden geliyorum herşey yolundadır umarım. Ana kucağı arayışı içindeyim, kullanıp da memnun kaldığınız marka model var mı ya da satın almayı düşündüğünüz?

X