2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Aynen çok sade güzel. Valla o omurga olayı vs ilk gebelikte ben de çok araştırdım da gereksiz oluyor sonra 🙈 öyle yerlerde yatmak zorunda kaldı ki. Çilek ten aldık biz en başta. Yatmadı hiç. Sonuç yer yatağı oldu. Gece de ben yanına iniyordum🙈 1 yaşını geçince de o da yapıp montessöri yatak aldık.
🤭🤭🤭
Bu bebekler de ne seçici yaw, biz öyle mi büyüdük😁😁 bu arada yatağı ben hala silmedim, siz sildiniz mi ya da silmek gerekir mi🤔

🤭🤭🤭
Bu bebekler de ne seçici yaw, biz öyle mi büyüdük😁😁 bu arada yatağı ben hala silmedim, siz sildiniz mi ya da silmek gerekir mi🤔
Yok biz de kurmadık henüz. Ama bu haftasonu kurarız artık. Kokusu gitsin diye. Hafif nemli bir bez gezdiririm ben. Çok derinlemesine silmeye gerek yok bence.

Kızlar ben hastane çıkışı için kendime eşofman takımı almak istiyorum önerebileceginiz site var mı alıp memnun kalan

Tesekkurler
36 + 2de dogdu
ya tebrikler sağlıkla sıhhate büyüsün ınşallah kuzucuk.
covid şüphesi olan arkadaşım gönlünü ferah tut inşallah bir şeyin çıkmaz. çıkarsa da Allah büyük. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.benim kafam da o kadar dolu ki. istanbulda kimsem yok.refakatcim eşim olacak ama doğuma annem de gelip evde kızıma bakacaktı. ama vaka sayıları artınca onu riske atmak istemiyorum. 6 yaşında kızım var ona kim bakacak.... bir sürü soru beynim yandı. kızımı arkadaşıma bıraksam diyorum ama kimseye güvenemiyorum hiç ayrılmadık.... Allah ım hepimizin yardımcısı olsun. tam doğum yaklaşmışken şu vakaların artması hiç iyi olmadi

Kızlar ben hastane çıkışı için kendime eşofman takımı almak istiyorum önerebileceginiz site var mı alıp memnun kalan
Ben hamilelik dönemini mavi, stradivarius, hm, bershka eşofmanlarla geçirdim çok rahat oldu çok kilo almadım o yüzden hamile kıyafetine gerek kalmadı.

Ben hamilelik dönemini mavi, stradivarius, hm, bershka eşofmanlarla geçirdim çok rahat oldu çok kilo almadım o yüzden hamile kıyafetine gerek kalmadı.
Kaç kiloyla tamamlıyorsunuz nasipse acaba.. ben de çok kilo almak istemiyorumm... nelere dikkat ettiniz neler yaptınız bilgilerinizden faydalanmak isterimm... 6. Ayın içerisindeyim şuan

Kaç kiloyla tamamlıyorsunuz nasipse acaba.. ben de çok kilo almak istemiyorumm... nelere dikkat ettiniz neler yaptınız bilgilerinizden faydalanmak isterimm... 6. Ayın içerisindeyim şuan
32.haftadayım 6 kilo aldım. Özel bişey yapmadım aslında tatlıyla aram yoktur. Kuruyemiş, et, sebze ağırlıklı beslendim. Karbonhidrat seviyorum onuda yedim.
Gece kalkıp atıştırmadım hiç. Metabolizmam çok yavaştır normalde yediklerim bebeğe gitti sanırım.

ya tebrikler sağlıkla sıhhate büyüsün ınşallah kuzucuk.
covid şüphesi olan arkadaşım gönlünü ferah tut inşallah bir şeyin çıkmaz. çıkarsa da Allah büyük. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.benim kafam da o kadar dolu ki. istanbulda kimsem yok.refakatcim eşim olacak ama doğuma annem de gelip evde kızıma bakacaktı. ama vaka sayıları artınca onu riske atmak istemiyorum. 6 yaşında kızım var ona kim bakacak.... bir sürü soru beynim yandı. kızımı arkadaşıma bıraksam diyorum ama kimseye güvenemiyorum hiç ayrılmadık.... Allah ım hepimizin yardımcısı olsun. tam doğum yaklaşmışken şu vakaların artması hiç iyi olmadi
Al benden de o kadar istanbuldayım akraba hiç yok burda benim de 4 yaşında oğlum var annem gelecek doğuma ama köyde bahçe falan var geliyor gidene kadar onları düşünüyor kayınvalidem çalışıyor zaten o gelmesin ilkinde gelmişti stres olmuştum. Erkek kardeşim var ona dedim gelde baturalpe bak yeter gerisini hallederiz bi şekilde diye

Hadi hayirlisi olsun cnm bence memnun kalirsin ben bayag sevdim. Bugunde nicolettadan bi tane daha gunluk bir sabahlik gecelik takim aldim ondada suan trendyolda 130 lira olan modeller 85 tl n11 de indirime girmis aklinda olsun almak isteyenlerede fikir olsun. Bende bir emzirme atletini rahat bulaamdim ya hep çok sıkı tavsiye bekliyorum🥰🥰
Lc de sütyen kupu olan atletler var canım onun emzirme için olanını da yapmışlar ben aldım çok rahat. Kaç para döktüm o sütyenlere hiç biri rahat değildi ennson buna bayıldım dışardan görünüşü de güzel

Oovvv senin durum benden de fenaymış 😬😅
Ayy hic sorma ankara bikac gundur soguk oluyor en sevindim hava haline geldi esim salona yatti iki gun biriai pozitif cikmis onun evine girmis o yuzden ayri takiliyoruz nasil sevindim anlatamam sabaha kadar cam acik yatiyorum sabah evin ici buz😅 eşim musade etmiyor yoksa napim firsati degerlendiriyim dedim

X