2021 Nisan Anneleri

Eğer bebek memeyi dogru tutuyorsa, karnonatli su ile temizlemek yetiyor.Her emzirme sonrasi silip kapamistim ben.Baslarda tabi 1 2 tahris oluyir ama yaraya donmuyor.

Geçmiş olsun nasıl oldu bebeğiniz? Bizimde sarılık sınırda, yarın tekrar kontrolümüz var. Yükselmişse hastanede kalacakmış bebeğim bende sürekli emziriyorum. Mama ile takviye yapıyorum. Buna rağmen sarılık yükseldi.

Benim meme ucum yok sağıp veriyorum buna rağmen sarılığımız var.
Bebek bakımı gerçekten çok zormuş. Yemek saatini falan hiç kaçırmıyorum buna rağmen sarılık değerinin sınırda olması beni çok üzdü😭😭
Canim kac cikti degerin benim persembe baktirdigimizda 13.75 ti hemen 2 emzirmede bir mamaya basladim ardindan 2 cay kasigi su veriyorum yarin tekrar kontrol olacak ben bi arkadasinda 14 tu doktoru bu wekilde soylemis ona gore yaptim. Bide benim kan uyusmazligim vardi idrar yolu enfeksiyonum vardi onlarda tetikledigi icin yarin bebekte bi enfeksiyon varmi yokmu onada bakicaklar

Tüm topic dogurdu bebek,gaz,emzirme konusuyor biz kac kisi kaldik dogurmayan,zamani gelmeyen😅😅😅Konuya fransiz kaldik bizim hala kasik agrilarimiz var gogus acisina terfi edemedik ya😅😅
Benim zamanim geldi gecti hala gelen giden yok 🤣🤣 icimden bir ses yarin git suni sanciyi takıl fogur diyor 🤣🤣🤣

X