2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Eklentiler

• EF7DEF8A-EAAF-4F30-A2DD-5492EA1B3F9E.jpeg
    EF7DEF8A-EAAF-4F30-A2DD-5492EA1B3F9E.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 41
Cok sukur canim..bende iyiyimm.cok sevindimm tatlim benimmm..rabbim nazarlardan korusun sizi.. :nazar: :nazar: :nazar: amin cunkemizeee insallah kuzuusnm🙏🙏💕💕annislerin duasi kabul olurmus .allah razi olsun canim..ben aderimi bekliyorum suanda canim..bakalim..nasip..insallah bol bol kaliteli yumurtam cikar benimde.caniminici🙇‍♂️❤❤❤
inşallah canım önemli olan bir tane sağlıklı olması zaten o yetiyor 😊 o kadar emek verdin sen de inşallah karşılığını çok güzel alacaksın 🙏 pıtı pıtı atan kalbini duymak bir mucizeye tanıklık etmek gibi, inşallah burda isteyen her arkadaşımız bunu yaşar hepimiz sağlıkla kucaklarimiza alırız 🤲

Ben inanılmaz istiyorum ama almadım eve yoksa yapicam negatif modumu dusurucek senin idrarda çıktı mı peki kaçınci gundesin

Hayırlı olsun ins sağlıkla gelir tutunurlar
Aynı benim gibisiniz ben daha tedaviye başlamadım 1-2 gün sonra başlicama ama ben de kendimi durduramayıp bakarım diye hiç test almadım:KK70:

Arkadaşlar dün kahverengi leke geldi ve bugünde sol kasık batması ara ara leke oldu adet olacak gibiydim test yaptım üstteki sabah ilk idrar alttaki akşam on gibi yaptığım test inşallah vardır 🤲🤲ne diyorsunuz

Eklentiler

• IMG-20210429-WA0006.jpeg
    IMG-20210429-WA0006.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 32
Arkadaşlar dün kahverengi leke geldi ve bugünde sol kasık batması ara ara leke oldu adet olacak gibiydim test yaptım üstteki sabah ilk idrar alttaki akşam on gibi yaptığım test inşallah vardır 🤲🤲ne diyorsunuz
Masalalh var ikinci çizgi cnm ins kanda görürsün de rahatlarsın. Bende bir saat önce lekelenme oldu kahverengi şimdi yok benim üç tedavimdede leke olup negatif olmuştu beni korkuttu galiba benim tutmadı😭😢😢

Masalalh var ikinci çizgi cnm ins kanda görürsün de rahatlarsın. Bende bir saat önce lekelenme oldu kahverengi şimdi yok benim üç tedavimdede leke olup negatif olmuştu beni korkuttu galiba benim tutmadı😭😢😢
İnşallah görürüm kandada lekelenmem devam ediyor benm ara ara🤲🤲 öyle düşünmeyin rabbim ol desin inşallah gerçekten korkmayın Allahım sevindirsin hepimizi bu mübarek günlerde 🤲🤲🤲onlar öyle oldu diye bu öyle olacak diye birşey yokki

İnşallah görürüm kandada lekelenmem devam ediyor benm ara ara🤲🤲 öyle düşünmeyin rabbim ol desin inşallah gerçekten korkmayın Allahım sevindirsin hepimizi bu mübarek günlerde 🤲🤲🤲onlar öyle oldu diye bu öyle olacak diye birşey yokki
İns ins cnm

Kızlar merhaba yeni gördüm topiği katılmak istedim uğur şans getirir inşallah ben transfer hazırlıklarına başladım şükür estrofem kullanıyorum 6 Mayıs'ta kontrole gideceğim rahim kalınlığı için dondurulmuş 4 tane embriyom var durum böyle Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤗
Canım kaçıncı gün basladın estrofeme 😊 bende adetimi oldum ilk günüm doktorum 3.gün sanırım başlatacak

Kızlarr dondurulmuş embriyo transferi olacağım mayısta. adetimi oldum . Sizlere transfer hazırlığı olan ilaçları estrofem vs. Kaçıncı gün basladınız içmeye 😊 doktorum 3.gün ultrasona çağırdı bazıları ilk gün baslıyor ilaçları içmeye kafama takıldı

Kızlarr dondurulmuş embriyo transferi olacağım mayısta. adetimi oldum . Sizlere transfer hazırlığı olan ilaçları estrofem vs. Kaçıncı gün basladınız içmeye 😊 doktorum 3.gün ultrasona çağırdı bazıları ilk gün baslıyor ilaçları içmeye kafama takıldı
hayirli olsun tedavin.bende yarin transfer olucam kismetse🙏
ben ikinci gunumde kontrole gittim,3 . gun de estrofeme baslatti dr um.sorun yok bence hic takilmasin aklin🌸

Hazırlığın hayırlı olsun canm inşallah hayırlı haberler alacağın bir yol olur inşallah.bana yumurta toplandıgi gün başlattılar ilaçlara canm 16 Nisan'da başladım ilaçlara 19nda da transfer oldum zaten estrofeme hala devam ediyorum coraspirin ve progestan fitil folbiol teste kadar devam edeceğim ilaçlar

hayirli olsun tedavin.bende yarin transfer olucam kismetse🙏
ben ikinci gunumde kontrole gittim,3 . gun de estrofeme baslatti dr um.sorun yok bence hic takilmasin aklin🌸
İçimi ferahlattınız çok teşekkür ederim.sizin de hayırlı olsun insallah pozitifi görürsünüz 🙏🏻😊

X