2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Bende resmen zorla yaptırıyorum doğum olsun diye

şimdi size çok saçma bir soru soracağım.
normal doğum yaptım ya ben
dışarda tek dikiş vardı alındı
içte de dikişler varmış eriyen türden.
doğum yapalı 17 gün oldu.
cinsel ilişkiye ne zaman girebilirim acaba ne zaman tam olarak düzeliyor
doğururken cinsel hayatımmmmm bittiiiiii diye bağırıyordum ama 17 gün sonra sorduğum soruya bakın

benim de oglumda cok kotuydu emzirme surecim. bu defa hic oyle olmadi . gumus kapak kullaniyorum ama surekli . kapaklar mi ise yaradi onu bilemiyorum . agzina aldiginda sizi hissediyorum ama geciyor hemen. henuz yara catlak falan olmadi 3 gundur belki seninde rahat gecer

Öyle yapmaya calisiyorim hem sicak dus hem pilates topu ile hastane biraz uzak .. bende suni sanciyi amnio suyu azaldigi icin yapcaklardi mecburi yani sansima bugpn kendi sancim geldi belki bu sekilde devam giderse kendi sancim ile dogurabilirim inshallah

Bende suniyi su kalmadigi icin vericeklerdi simdi kendi sancim ile gelir inshallah

Doktor bana 40in bitince yapabilirsiniz demisti canm hem dinen de 40in cikmasi gerek die biliyom canm

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah

Gunaydın hanimlar..bebegin sürekli meme istemesi sadece acliktan degil anne gögsü sıcakligi kokusu onu sakinlestiriyor.siz emzirin mamayi cok vermeyin bence.ben ilk bebegimde bu hatayi yapmistim emziriyordum iki saat bekliyordum sütum azalmasin diye mama veriyordum ve sonuc olarak bebisim surekli kusuyordu ve de hep zayif kaldi.kitaplara uygun egitiyordum guya cok bilgili hissediyordum kendimi...ikinci bebegimde cok akilli bilge bir büyugum bana bebek ih dese tısss dese emzir demisti ve ben onu dinledim öyle yaptim ikinci bebisim hem cok rahatti hemde kilosu cok guzeldi..büyukleri dinlemek lazimmis...sutunuz yoksa tavsiyem emzirmeniz.gögsunuzde yatirin bol bol rahatlar..gece üsenmeyin 1 ay sonra düzene girer gece cok kalkmazsiniz..sağlikli gunlerimiz olsun bebislerimizle

Tipki beni anlatmissin canm ayni durumdayim.hayatimda 80 gormemistim onuda gordum..saglikla dogurup buyutelim de kilolari veririz.ben korse pilates topu falan aldim zaten evde bisikletim de var.dogumdan 3 ay sonra spora baslarim.40 bitincede hafiften bir rejim uygularim yoksa emzirme doneminde kilo aliyorum.dikkat etmem gerekiyor

bayadır giremedim kızlar.
lohusa depresyonuna girdim sanırım. hep ağlıyorum. bebeğim beni sevmiyor gibi hissediyorum nedense. gazını çıkaramıyorum, bende sakinleşmiyor falan...
Canim hic öyle dusunme bebisin seni coook seviyor ve sana ihtiyaci var.gögsunde uyut ten temasi olsun kisik sesle ninni soyle sesini duysun rahatlar.gazi icinde aşagidan yukariya dogru sirtini sivazla gecer gazi..bana cocuk doktorum gazi icin boyle yapmami soylemisti.yoksa ben pit pit vuruyordum sirtina ya da yukaridan asagiya dogru yapiyordum yanlismis

Kızlar benimde canım sıkkın benim çocuk doktorum anne sütü konusunda aşırı baskı yapıyor göğüs ucum yok aparatlada bebek kabul etmiyo doktor edecek etmesi lazım diyo iyice canım sıkılıyor zaten alışamadım uykusuzluğa sürekli kendini kötü hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…