2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Oğlum bugün çok sancılı. Gun icinde toplam 3 saat uyku uyumadı..
Canim
Kaç numara kullanıyorsunuz bezi

Bana geçen ilk defa gördüğüm tanımadığım yan komşumla asansörde karşılaştık elimde mamayı görünce emzirmiyormusun dedi bana ilk konuşmamız böyle gerçekleşti

Kızlar 2 aylık aşımızı olduk 3005 gr doğdu bebeğim 4800 çıktı normal mi nerdeyse 1 ay önce 4400 geldi doktorda bana çok almamış gibi geldi
Canm ortalama 500-600 gr aliyolar genelde cocuklar seninki bi tik alti olmus ama aliyo sonucta cok sıkıntı yapma canm süt kaliteni arttir biraz kuruyemiş falan tüket

Sert bezden rahatsız oluyosa komili var çok yumuşak ben kızımda kullanmıştım

Bana geçen ilk defa gördüğüm tanımadığım yan komşumla asansörde karşılaştık elimde mamayı görünce emzirmiyormusun dedi bana ilk konuşmamız böyle gerçekleşti
Ben de memnun oldum deseydin insanlar çok hadsiz maalesef. Benim yan komşum da geçen Instagram'da bebisin tırnaklarını kesme zorluğuna atıfta bulunduğum bi storyme yanıt verdi. Canım benim niye kestin çocuğun tırnaklarını onlar kendiliğinden kirilirdi?! Canını acıtmışsındır nolcak onun tırnağından yazdı bana her şeye karışma hastalığı çok yaygın

Cnm bende boydan elbise giyiyorum oyleyken guzel ama esim goruyo morelim bozuluyo iki ayim dolsun basen eritme hareketlerine basliycam zorlamadan cnm kahvaltı yiyemiyorsan iki uc bardak su uc hurma ye

Kizlar k.kulubunde bebisler sayesinde birbirimizi tanimadak sevdik birbirimizi destek olduk fikir alışverişinde bulunuyoruz ne guzel dimi
Kesinlikle burası o kadar güzel bir ortam ki her şeyi burada paylaşmak Gerçekten benim için çok güzel bir deneyim
Aynen benim eşim de bir şey olduğu zaman sizin Forum'a yaz bakalım ne diyecekler diye söylüyor
Büyüme atagi olabilir mi.canim? 5. Hafta ve 8. Haftalarda oluyordu.
5 hafta da benim kızım da uyumadı maalesef gerçekten Atak haftalarında huysuz oluyorlar şimdi korku ile 8 hafta atağını bekliyorum

Benim bebegiminde aynisi doktor dogum lekesi dedi goster yinede

Aynen mutluluk veriyo buraya girmek bana deyemimim de artiyo

Kırılmadığındada yüzünü gözünü çiziyo yavrucaklar eldiven durmuyo maalesef elde en iyisi zorluğuyla kolaylığıyla tek başına büyüteceksin çocuğı ben kızımı öyle büyüttüm kimsemiz yoktu şehir dışında aile yanına geldikçede katı kurallarım var dedim şimdi kimse bana sormadan çikolata bile veremez eline

En guzeli aslinda. Ben basaramadim pek. Calistigim icin annem bakti ogluma ben ise giderken. Simdi de yardimci olur sagolsun. Ama buyuk oglum cok simarik. Annemin cok etkisi var..
Senin buyuk kac yasinda simdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…