2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Çok sağol canım Dr bana süt ve süt ürünleri kabuklu çerez susam tahin yasak dedi inşallah geçer moralim çok bozuk

Tamam olur canım çok bilgisizim bu konuda zaten iyi olur Dr da senin için çok zor olucak eğer sütün azalırsa raporlu mama yazarım dedi bende istemiyorum mama vermeyi inşallah gerek kalmaz 😔bende hemen başlicam diyete inşallah en kısa sürede atlatırız
Geçmiş olsun 🙏

Kizlar ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz... Benim halim kalmıyor temizliğe😵normalde çok titiz bir insanım... Keşke öyle olmasaydım psklojim bozuluyor bu durumda😣😣😣evim ufak ve robot süpürge kullanıyorum ama halıları kaldırıp dip köşe temizlik yapmayı çok ozledim
Anca kahvaltı masasını kaldırıyorum ben 🤪dip bucak temizlik neymiş hatırlamıyorum bile ,arada evi süpürüyorum iki aydır ev paspas görmedi .tabi biz öğleden sonra kızımın babaannesine iniyoruz orda takılıyoruz evde yemek pişmeyince çok da kirlenmiyor sanırım

Bugün doktor kontrolünde söyledi doktor yani erken kapanıyor gibi iki hafta sonra tekrar gel bakalım dedi araştırdım biraz da canım sıkıldi inşallah öyle bişey değildir
Oyledir demedi. Oyle birsey hissetti. Yakin takibe aldi sadece. Mutlaka önlem alacaktir. Üzme kendini

Çok sağol canım Dr bana süt ve süt ürünleri kabuklu çerez susam tahin yasak dedi inşallah geçer moralim çok bozuk

Tamam olur canım çok bilgisizim bu konuda zaten iyi olur Dr da senin için çok zor olucak eğer sütün azalırsa raporlu mama yazarım dedi bende istemiyorum mama vermeyi inşallah gerek kalmaz 😔bende hemen başlicam diyete inşallah en kısa sürede atlatırız
Sütun azalmıyor merak etme...benim ilk basta moral bozukluğundan azaldı sonra dereotu yedim, hosaf içtim ve sağım yaptim eski haline döndü. Canım çok tatlı çekiyor kuru incir hurma fln yiyorum. Aksamlari balik yiyorum.

Bu arada sen nasil oyaliyorsun? Ben de anca altinı ac, yedirmeye caliş sersem oldum yemin ederim
Valla canım alt değiştirme, besleme dışında şu siyah beyaz kartlar var ya biraz onunla oyalamaya çalışıyorum en fazla 5 dk. sonra masal okuyorum anlamasa da dil gelişimine faydası olacak, hem de bir şey yapmış oluyorum işte😵 5 dakika kadar da müzikli dönencesi var beşiğine takıyorum. Pusetine oyuncaklar taktım 5 dk. da orda durursa duruyor derken kalan vakitte kucakta. Kısır döngü halinde bunlar devam ediyor işte.Bir bakmışım gün bitiyor ama ben pert.

Saolun kızlar ya doktor diyince canım sıkıldı obez olur yok bilmem ne 4800 ile ne obez olacak allah aşkına ay iyice ne yapacağımı şaşırdım
Hiç de değil, benim.dr da cok emzirme falan dedi. Cocuga dürüm yedirmiyoruz sonucta bebek bu emecek. Ihtiyaç kadarını emer bebekler. Hatta annenim sütü de bebeğin ihtiyacına göre üretilir. Herkes ortalama değerde olacak diye bir sey yok. Benim esim de kızıyor devamlı meme verme gaz oluyor diye...

Valla canım alt değiştirme, besleme dışında şu siyah beyaz kartlar var ya biraz onunla oyalamaya çalışıyorum en fazla 5 dk. sonra masal okuyorum anlamasa da dil gelişimine faydası olacak, hem de bir şey yapmış oluyorum işte😵 5 dakika kadar da müzikli dönencesi var beşiğine takıyorum. Pusetine oyuncaklar taktım 5 dk. da orda durursa duruyor derken kalan vakitte kucakta. Kısır döngü halinde bunlar devam ediyor işte.Bir bakmışım gün bitiyor ama ben pert.
Cok güzel...benim de sırtım fena ağrıyor artık.gece olunca...pert oluyorum

Kızlar hayırlı akşamlar.
Sünnet ettiren var mı varsa çok acıyor mu canları uyuşturuluyor mu😰
Pazar günü yaptırmayı düşünüyoruz da bi korku sardı beni

Kizlar ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz... Benim halim kalmıyor temizliğe😵normalde çok titiz bir insanım... Keşke öyle olmasaydım psklojim bozuluyor bu durumda😣😣😣evim ufak ve robot süpürge kullanıyorum ama halıları kaldırıp dip köşe temizlik yapmayı çok ozledim
Sabahları 1 saatlik bi vaktim oluyor oğlum neşeli oluyo o zaman bi kahvaltı yapıyorum sonra uyutuyorum tabi kendi başına uyumuyo ya kucağımda ya sürrkli beşik sallıyorum uykuyu aldırıp uyandığında tekrar neşeli olduğunda işimi yapıyorum 😁

Hiç de değil, benim.dr da cok emzirme falan dedi. Cocuga dürüm yedirmiyoruz sonucta bebek bu emecek. Ihtiyaç kadarını emer bebekler. Hatta annenim sütü de bebeğin ihtiyacına göre üretilir. Herkes ortalama değerde olacak diye bir sey yok. Benim esim de kızıyor devamlı meme verme gaz oluyor diye...
Ben de bu doktorları anlamıyorum ya anne sütüne de laf etmesinler artık. Bizim de ilk ay 1300 aldı diye gittiğimiz doktor hımm biraz çok olmuş diye burun kıvırmıştı bu sefer sırf o yüzden ona gitmedik başka bi doktora gittik. Yine ortalamanın üstünde ama ne zaman ne kadar isterse emzir dedi içim rahatladı.

X