2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kızlar göğüs ucuma dokunnca bile dayanılmaz ağrıyor.😱 Yara yarık hiçbir şey yok.
emzirirken resmen bağırıyorum😭 2 göğüs ucumda pespembe olmuş. Sürekli incia göğüs ucu kremi sürüyorum,kendi sütümü sürüyorm havalandrıryorum. Ama sol göğsüm dayanlmaz bi hal aldı. Birwzdan kantaron süreyim diyorum.Başka bir öneriniz var mı?
Doğru tutturuyor musun bebeği doğru tutturmazsan ne yaparsan yap geçmiyo malesef. Ben de çok çektim iyi bilirim çok geçmiş olsun.

Kızlar göğüs ucuma dokunnca bile dayanılmaz ağrıyor.😱 Yara yarık hiçbir şey yok.
emzirirken resmen bağırıyorum😭 2 göğüs ucumda pespembe olmuş. Sürekli incia göğüs ucu kremi sürüyorum,kendi sütümü sürüyorm havalandrıryorum. Ama sol göğsüm dayanlmaz bi hal aldı. Birwzdan kantaron süreyim diyorum.Başka bir öneriniz var mı?
Canım ahin yağı sür birebir iyi geliyo valla

Doğru tutturuyor musun bebeği doğru tutturmazsan ne yaparsan yap geçmiyo malesef. Ben de çok çektim iyi bilirim çok geçmiş olsun.
Ya aslında kahverengi kısmınn çoğunu alsın diye çok uğraşıyorum ama bnmki savaş veriyor göğsümle. Bi alıyor bi bırakıyor bi saldırıyor. Başka pozisyonda denedm ama bu gidişle sol göğsümü sağıp vereceğim 😭sağım yaptığım günlere dönmek istemiyorum zaten 3 hftadır emiyor .senn Nasıl geçti cnm?
Canım ahin yağı sür birebir iyi geliyo valla
Tahin mi cnm? Duydum onu tahinim yok alayım olmazsa

Benim oğlum doğdugindan beri haftafa bir yapıyor yani 6. Yada , 7. Gün doktor normal dedi 10 güne kadar normalmis
benim oglumda son 2-3 haftadir seyrek yapmaya basladi. bugun 6. gununde yapti dun zeytinyagi vermistim 1 cay kasigi kadar oyle yapti

Ya aslında kahverengi kısmınn çoğunu alsın diye çok uğraşıyorum ama bnmki savaş veriyor göğsümle. Bi alıyor bi bırakıyor bi saldırıyor. Başka pozisyonda denedm ama bu gidişle sol göğsümü sağıp vereceğim 😭sağım yaptığım günlere dönmek istemiyorum zaten 3 hftadır emiyor .senn Nasıl geçti cnm?

Tahin mi cnm? Duydum onu tahinim yok alayım olmazsa
Ben iki ayrı hastanenin emzirme hemşiresiyle görüştüm doğru tutturabilmek için ama onlardan sonra süper tam tutturuyorum hiç acımıyo diyemedim hemen. Sonra deneye deneye bi seferde on kere bıraktırıp tuttur derken düzeldi. Bi de tahrişe iyi gelsin diye mustelanın kremini kullanmıştım. İnşallah hemen iyileşir.

Ben iki ayrı hastanenin emzirme hemşiresiyle görüştüm doğru tutturabilmek için ama onlardan sonra süper tam tutturuyorum hiç acımıyo diyemedim hemen. Sonra deneye deneye bi seferde on kere bıraktırıp tuttur derken düzeldi. Bi de tahrişe iyi gelsin diye mustelanın kremini kullanmıştım. İnşallah hemen iyileşir.
Emzirme hemşireleriyle nasıl görüştün? Özel hstnede ücretli mi? inşallah ya 🤲 zaten o göğsümde beze oluşmuş sirekli emzrip masaj yapıyordum şimdi bi de göğüs ucu ağrısı eklendi mastite dönmeden düzeltmem gerk😭

Emzirme hemşireleriyle nasıl görüştün? Özel hstnede ücretli mi? inşallah ya 🤲 zaten o göğsümde beze oluşmuş sirekli emzrip masaj yapıyordum şimdi bi de göğüs ucu ağrısı eklendi mastite dönmeden düzeltmem gerk😭
Ben bi üniversite hastanesinde Emzirme merkezi kurmuşlar oranın hemşiresiyle görüşmüştüm hatta bi kaç kere gittim oraya sonra yüzüm tutmamıştı artık gitmeye orda çok güzel emziriyorum ağrısız acısız eve gelince yok olmuyor. Bide mastit yüzünden özel hastanenin aciline gitmiştim ordaki doktor yaralarımı görünce bu yüzden bu kadar sık oluyo mastit deyip o yönlendirmişti emzirme hemşiresine acildeki ücret dışında ekstra bi ödeme yapmadık o yüzden.

Bugün koronadan babamı kaybettim.
Bi Fatiha okursanız ardından çok sevinirim 🙏🏻
Ayyy cnm benm başın sağolsun.Allahım sabırlar verdin mekanı cennet olsun🤲 çok zor bilirim...😭
Ben bi üniversite hastanesinde Emzirme merkezi kurmuşlar oranın hemşiresiyle görüşmüştüm hatta bi kaç kere gittim oraya sonra yüzüm tutmamıştı artık gitmeye orda çok güzel emziriyorum ağrısız acısız eve gelince yok olmuyor. Bide mastit yüzünden özel hastanenin aciline gitmiştim ordaki doktor yaralarımı görünce bu yüzden bu kadar sık oluyo mastit deyip o yönlendirmişti emzirme hemşiresine acildeki ücret dışında ekstra bi ödeme yapmadık o yüzden.
Benm olduğum şehirde de böyle bir merkez varmış olmazsa bnde gideyim. 👌
Kantaron sürüp streçledim göğüs ucuma iyi gelir diye ama bu seferde göğsüm iyice taşlaştı masaj yaptım sıcak soğuk uygulama yaptım göğsümden azıcık süt çıktı .resmen donmuş gibi😱 doğumdan beri sıkıntılarım bitmiyor cidden bazen çok bunalıyorum. Bugün kesip atasım geldi ya😱😔

7 gün yapmadı 8. Gün gliserinli fitil verdik yaptı. Bide ben sonra d vitaminini değiştirdim. Ocean aldım zeytinyağlı diye düzene soktu baya
ben hep ocean kullanıyorum cnm çok teşekkür ederim bilgiler için, başınız sağolsun başka bir hastalığı var mıydı peki? Rabbim yerinde dinlendirsin

Ben d vitamini için ocean kullanıyorum. Şu an kendim oceanın microferini kullanıyorum, eğer içerikte sıkıntı yoksa oğluma da onu kullanmayı düşünüyorum, tek sıkıntı şu an içinde şeker olması
ben de kızıma ocean kullanıyorum her gün 1 puf sağlık ocağın da ebe vermişti d vit ama içerikleri çok kötü kullanmadık.
kendim kullanmıyorum d vit dr hiç bahsetmedi annede mi kullanmalı acaba😳

X