2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Aynı durumdayız canım ya bi dalıp uyumuyor kucakta memede uyuyor yatiriyorum uyanıyor. Gece çareyi yanıma almakta buldum yoksa uykusuzluktan ben mahvoluyorum. Yatarken emiyor sonra yanimda uyuyup kalıyor bende uyuyorum enazindan. Ama bugün gündüzde beni bırakmadı hep emiyor uyumuyor. Doymuyormu acaba 6 senede unutmuşum ben bebek bakmayi😭😭😭
Ben de gece yanimda uyutuyorum yoksa uyuyamıyoruz ikimiz de 😶 Beşik süs gibi duruyo resmen napicaz bilmiyorum insallah alışmaz buna 🥴

Aynı durumdayız canım ya bi dalıp uyumuyor kucakta memede uyuyor yatiriyorum uyanıyor. Gece çareyi yanıma almakta buldum yoksa uykusuzluktan ben mahvoluyorum. Yatarken emiyor sonra yanimda uyuyup kalıyor bende uyuyorum enazindan. Ama bugün gündüzde beni bırakmadı hep emiyor uyumuyor. Doymuyormu acaba 6 senede unutmuşum ben bebek bakmayi😭😭😭
Valla canım ben de gece gündüz meme kucak halindeyim. İşte 2 gün evvel doktorum her beslemede iki meme verceksin 2-3 saatte bir besliceksin dedi.ben her emzirmede tek meme veriyordum. Neyse doktorun dediğini uyguladım.aa baktım hakkaten çocuk doyup uyudu. Hatta 50 dk gündüz uykusu 2saat de +2 saat şeklinde de gece uykusu uyudu. Benim için lükstü çünkü oturarak bebek mememde uyuyordum. O gece yatarak uyudum. Ama ikinci gün düzeni koruyamadım. 2 saatten evvel istedi hep memeyi uyumadı uyusa da 30. Dakika da uyandı. Memeyi 2 saatten evvel verince memede uyuklamaya başladı. Uyandıramadım emsin diye. Mememden indirince uyandı gene meme derken döngü tekrar eskiye döndü. Çok direniyor kendi istediği olsun diye. Ağlamaktan morarıyo memeye vermezsem

Ben de gece yanimda uyutuyorum yoksa uyuyamıyoruz ikimiz de 😶 Beşik süs gibi duruyo resmen napicaz bilmiyorum insallah alışmaz buna 🥴
Benimki yanımda uyumak yetmiyo ya üstümde olacak ya da kolum başının altında olacak uyurken temas olmazsa 5 dk da bir ık mık yapıyo piş piş yapmaktan kafam manyak oluyo.bayılıp ayılıp piş piş yapıyorum 😴🤪

Benimki yanımda uyumak yetmiyo ya üstümde olacak ya da kolum başının altında olacak uyurken temas olmazsa 5 dk da bir ık mık yapıyo piş piş yapmaktan kafam manyak oluyo.bayılıp ayılıp piş piş yapıyorum 😴🤪
Şuan sürekli piş piş diyorum 😂 okurken gülmem geldi 😂😂 ben ritmli yapıyorum ama toycuları söylüyorum 🤣🤣

Hahah yemin ederim geceleri ben de piş piş sensörü gibiyim😂 ufacık bi kıpırdanmada hemen başlıyorum 😬

Kizlar mesajları gülerek okudum😁😁kendimi gördüm mesajlarda hatta bazılarını eşime okudum beraber güldük😁😁 biz de de durumlar aynı😁😁nefesi kesilene kadar gaz sancısı oluyor bazen... Kendimizi acilde bulduk iki kez😣😣😣lavman yapıldı çok üzüldüm ama bebeğim çok rahatladı...
Gazi olmadığında da kızım kucağımda ten teması istiyor. Beşiğinde koydugumda da kolumu cekmiyorum hemen sarılmaya vs devam ediyorum... Yavaş yavaş çekiyorum kolumu dalıp gidiyor... Dün gece böyle yaoitik bakalım bu gece nasıl olacak😵😀🤩🚼👼🐣🍼

Of gerçekten herkes aynı durumdaymış, benim de şimdi kucağımda uyuyor, nasıl yatağa yatırıcam diye düşünüyorum kara kara, yatak dediğim de o kadar araştırıp aldığım park yatağı değil, aramızda güvenlice yatabilsin diye bugün aldığımız reflü yatağı🤣🤣
resmen sensör var bu bebeklerde bıraktığımız an başlıyorlar protestoya😅

Ocean marka d vitamini kullanan var mi bu IU değeri var bazen 400 bazen 600 hatta 1000 yazan var kutu içeriğinde hangi değeri kullanıyorsunuz bu sağlık odağından verilenlere paraben bulunuyormuş iyi degil deniyor ocean kullanmayı düşünüyorum ya da temiz içerikli önerisi olan var mi ?

Kızlar ben 3 çocuğa eve yetişemiyorum ya😢😢😢 Nasıl yapicam inanın bi fikrim yok yorgunluktan başım dönüyor akşamları evde robot süpürge var ama evi toplayıp onu bile çalıştıramadım bugün

Ocean marka d vitamini kullanan var mi bu IU değeri var bazen 400 bazen 600 hatta 1000 yazan var kutu içeriğinde hangi değeri kullanıyorsunuz bu sağlık odağından verilenlere paraben bulunuyormuş iyi degil deniyor ocean kullanmayı düşünüyorum ya da temiz içerikli önerisi olan var mi ?
Coledan-D3 150.000 kullanıyoruz biz doktorumuz onu önerdi.

Canım benn ocean kullanıyorum doktor içinde hakiki zeytinyağ var gazında yardımcı olur diye verdi 400 kullanıyoruz biz

Yani bana gore aliyo eskiden bezlerini rahat baglayamiuordum simdj daha iyi ordan anliyom aldığını..
Bide kusmasi puturtulu ise iyi diyorlar ama benmkinin bazen puturtulu bazende normal süt
Canım sürekli kusuyçp her yediği çıkıyosa kilo alımıda az olursa reflü diyo doktorlar benim bebeğime teşhis kondu aptamil AR önerdi kusmayı gerçekten bitiriyo ama mahvetti çocuğu iğrenç kokulu pütürsüz tuhaf sarı renkte kaka yaptı gece bile 3 kakalı bez aldım sabaha kadar ıkındırdı çok ağır mama 1 gün kullandım sadece şimdi 90 ml yapcaksam 2 ölçek aptamil 1 ölçek ağtsmil AR koyuyorum

Dünden beri yarım saat bi göğsümü ,yarım saat dr diğer göğsümü olmak üzere emziriyorum. İki meme arası gaz çıkardım . Beslenme sonrası gaz çıkardım. Sonra zar xor uyutuyorum kucakta yürüyerek hoplayarak zıplayarak vs. Ama ancak 30 dk bilemedin 45 dk uyuyup uyanıyot ve tekrar meme istiyor. Her beslenme arasını 2 saat çok zor tutuyorum uyanır uyanmaz meme istiyor. Ee tabi o kadar sürede de memeden istediği performansı alamıyor başlıyor memeyle oynamaya zıtlaşmaya vs. Uykuyu nasıl uzatcam ben ya
Kucakta yatirma canm ya ben ilk kizimda oyle yaptim perisan oldum kucakta süt verip dolana dolana uyuttum bi deri bi kemik kalmistim ki o kdar yememr rağmen. Bunda beşiğe kiyuyom bazen yarim saat de salliyom valla yatmiyo o direniyo o direndikçe bende inatlasiyorum simdilik besikte uyuyo en rahati besik gık deidiginde hemen salliyom tekrar daliyo uykuya

X