2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
ya evet nazlı bebisler😇 bende kendi doktoruma sordm yaptirabilirsin dedi Bu arada kasılma gibi ağrılarım vardı doktorum magnezyum verdi suda eriyen bişi araştır istersen
Evet canım benim doktorda magnezyumdan dedi ama değerim normal çıktı istersen yazayım deyince yazdırmadım maden suyu içiyom ama yarın tekrar baktırıcam bakalım geçmiş olsun çok aşıyıda yaptır dediyse yaptır Allah korusun keşke yaptırsaydım demek kadar kötü bişey yok sonuçta 😊

Evet canım benim doktorda magnezyumdan dedi ama değerim normal çıktı istersen yazayım deyince yazdırmadım maden suyu içiyom ama yarın tekrar baktırıcam bakalım geçmiş olsun çok aşıyıda yaptır dediyse yaptır Allah korusun keşke yaptırsaydım demek kadar kötü bişey yok sonuçta 😊
kesinlikle haklısın 😊 sonradan pişman olacağımz bişi yaptırmamza gerek yok sen ayrıntılı ultrason yaptırmış mıydın ya da kaçıncı haftada yaptırılıyor bilio musun

Keşke burda da dikkatli olsa herkes. Ama kimse kurallara uymuyor vaka sayısı da düşmüyor. Biraz dusseydi rahatca gelip görüp giderdin
Evet ya tr dekiler ine kızıyorum ben. Kuralara uysalar bizlerde izine gelip gideriz rahatça a iyicene bunaldık Burda.

Hastaneler kalabalık, toplu taşıma kalabalık, caddeler mağazalar tıklım tıklım bugün gördükçe şok geçirdim
Mağazalar 3 aydır kapalı ve beli değil ne zmn acilacaklari. Berber kuaförler 3 aydır kapalıydı bugün acildi.

Böyle bitmez ki bu virüs bizlerde gelemiyoruz böylelikle

Merhaba kızlar 2. ya da 3.doğumu olacak annelere bir sorum olacak doğumla ilgili. Sezeryan doğum olursa sonda takılıyor normal doğum olursa da lavman yapılıyor diye biliyorum ben doğumdan önce. Bunlar her doğumda yapılıyor mu acaba bir de ne kadar acıyor ?

İyi akşamlar kızlar herkes iyidir inşallah 🙏
Biz de detayliya girdik bugün Rabbime bin şükür bir sıkıntı görülmedi yavrumun keyfi yerindeydi 55 dk sürdü hep oynadı zıpladı tekmeledi :) Sadece bende birinci evre böbrek genişlemesi varmış sıkıntı yaratmaz dedilee, kendi doktorumu aradım o da sorun yok kafanı takma tadını çıkar bebek iyi iste dedi. Rabbim yavrularımızı korusun sağlıkla büyüsün sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🌸

Merhaba kızlar 2. ya da 3.doğumu olacak annelere bir sorum olacak doğumla ilgili. Sezeryan doğum olursa sonda takılıyor normal doğum olursa da lavman yapılıyor diye biliyorum ben doğumdan önce. Bunlar her doğumda yapılıyor mu acaba bir de ne kadar acıyor ?
2 kez sezeryan oldum ben canım hem sonda hem lavman yaptılar bana.

Normal doğum yaptım lavman yapılmadı

Kızlar 24. Haftada başlayan hamilelik izni 24. Haftaya girdiğimizde mi başlıyor yoksa 24. Haftayı doldurduktan sonra mi doktordan belge almamız gerekir, bilgisi olan var mı?
Merhabalar ben çalıştığım yere sordum. Tam 24+0ken rapor alıp verin dediler. Bende şimdiden randevumu aldım. O gün işyerine raporu vericem.

Biz de detayliya girdik bugün Rabbime bin şükür bir sıkıntı görülmedi yavrumun keyfi yerindeydi 55 dk sürdü hep oynadı zıpladı tekmeledi :) Sadece bende birinci evre böbrek genişlemesi varmış sıkıntı yaratmaz dedilee, kendi doktorumu aradım o da sorun yok kafanı takma tadını çıkar bebek iyi iste dedi. Rabbim yavrularımızı korusun sağlıkla büyüsün sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🌸
Maşallah canım bebişine. Sağlıkla gelsin yavrularimiz🌺

Selam kızlar bi kaç saattir karnım taş gibi. Yalancı doğum sancısı mi yoksa bebek mi dönüyor anlamadim. 21. 22 . Haftada olanlar yaşadınız mi böyle bişey.agri hissetmiyorum ama kasılma var belli.
Yalanci dogum sancisi bu haftalarda olmuyor sanirim canim 34 35 de oldugunu biliyorim ama

Kuzum maşallah her şeyin iyi olmasına sevindim, bende de biraz genişleme var ama 4 mm e kadar normal 2 mm gecer bu korkma dediler ben de hiç takilmadim

Nasıl sabrediyorsun ya ben olsam şimdiye 3 4 tane doktor gezmiştim cinsiyeti öğrenmek için. Hele kâğıda yazdırıp balon falan patlatiyorlar onlara ciddi hayranlık duyuyorum ben olsam odadan çıkar çıkmaz bakarım kâğıda 🤣
Şaka bi yana inşallah doğum günü hediyesi verir bebişin gösterir 🤗
Ben kagıda yazdırıp 1 gün bakmadan yanımda o kagıdı tasıyanlrdanım🤣🤣

kesinlikle haklısın 😊 sonradan pişman olacağımz bişi yaptırmamza gerek yok sen ayrıntılı ultrason yaptırmış mıydın ya da kaçıncı haftada yaptırılıyor bilio musun
Yarın sabah yaptırcam canım ayrıntılıyı 10:20 ye var randevum inşallah güzel geçer heyecan yaptım 😊

X