2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Esim geldi simdi kizdin mi diyor . Kizinca cok seker oluyormusum da damarina basayim az dedim diyor sen ne istersen onu koyacagiz tabiki can karim nurum balim diyor yag yakiyor aklinca
Ayy ne güzel yaa demekki seni nasıl sinirlendirecegini iyi biliyor ciddi sandım bian. Ben bile gerildim

Ozel verir ya

Aynen canım benimde ilk gün sıkintı yoktu ama 3 gün kolumu kaldiramadım iki günde yeri agrıyordu ikinciside inşallah yapmaz öyle

Aynen canım benimde ilk gün sıkintı yoktu ama 3 gün kolumu kaldiramadım iki günde yeri agrıyordu ikinciside inşallah yapmaz öyle
Şükür bana etki etmedi cok fazla igneyi yapanla ilgili mi acaba cunku vurulurken zerre hissetmedim adam bitti demese inan vuracak sandim daha

Çok haklısın canım herşeyi düşünmek gerekiyor bana şimdilik bu modeller yeter ama gidip görmek lazım
Bunları bende begendim ama bu sifonyerin yprumlarında krem diyor ben tam beyaz olsun istiyorum ondan gidip görmem gerek renk olarakta begenirsem alcam ben
Aynen ya da bildigimiZ mağazadan alacağız canım başka çare Yok

ağır falan kaldırma dedi ama ne yat dedi ne yürüyüş yap dedi bi anda da kosalabiliyor dikkatli olmak lazım falan dedi anlamadım bişey zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…