2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Esim geldi simdi kizdin mi diyor . Kizinca cok seker oluyormusum da damarina basayim az dedim diyor sen ne istersen onu koyacagiz tabiki can karim nurum balim diyor yag yakiyor aklinca
Ayy ne güzel yaa 😍 demekki seni nasıl sinirlendirecegini iyi biliyor 🥰 ciddi sandım bian. Ben bile gerildim 🙊

Canım az önce bi arkadaşta demişti devlet olduğu için sanırım öyle.ben özele gidicem.zaten burada devlette varmı onu bile bilmiyorum.ilk gebeliğimde 2 defa gittim devlete 15haftalıkken ve 18 haftalıkken tabi ayrıntılı için erkendi bişey diyen olmadı.bu gebeliğimde de hiç gitmedim.bikaç doktora gittim ama hepsi özeldi.benim gideceğim radyologu çok övüyolar şöyle yapıyo böyle yapıyo diye.bende ilk defa ayrıntılıya gircem.bakalım artık milletin dediği kadar varmı.inşalalh adamın ters bi zamanına gelipte millete boy boy resim dağıtırken bide bana vermezse bak ozmn olanlara sen 😁
Ozel verir ya

Maalesef yerinden yerine değişiyor bizimkilerde çok ilgili diyemicem.neyse yapacak bişey yok tabi.kendimizin bebeğimizin sağlığı için biz uğraşıcaz.benimde ayın 9.da 2.doz olcam nasipse.vurduklarında bişey yoktu ama üstünden vakit geçtikçe kolumda ağrı oldu 4 gün kadar sürdü 😒
Aynen canım benimde ilk gün sıkintı yoktu ama 3 gün kolumu kaldiramadım iki günde yeri agrıyordu ikinciside inşallah yapmaz öyle

Aynen canım benimde ilk gün sıkintı yoktu ama 3 gün kolumu kaldiramadım iki günde yeri agrıyordu ikinciside inşallah yapmaz öyle
Şükür bana etki etmedi cok fazla igneyi yapanla ilgili mi acaba cunku vurulurken zerre hissetmedim adam bitti demese inan vuracak sandim daha

Bebdaha çok çekmece olsun istiyorum 🙈 6 tane olsun en az ☺️ dolap için Koçtaşa gitmiştim. Satıcı adam önermemisti. Kendi ürününü kötülemisti. 😅 Ben de vazgeçtim mecburen. Yoksa çok güzel dolapları vardı. İkeanin cekmeceli dolaplarindan biri vukuatli mesela. Onu duyunca baya endişelendim. Çocukların üzerine devrildigini söylediler😔 Aklim almadı başta nasıl devrilebilir diye. Ama galiba önden baskı yapmış çocuk, altında kalmış. Bikac örnek vaka okudum üzülmüştüm. Bu yüzden çekmece deyip geçmemek lazim 😐
Çok haklısın canım herşeyi düşünmek gerekiyor bana şimdilik bu modeller yeter ama gidip görmek lazım 🙏
Bunları bende begendim ama bu sifonyerin yprumlarında krem diyor ben tam beyaz olsun istiyorum ondan gidip görmem gerek renk olarakta begenirsem alcam ben
Aynen ya da bildigimiZ mağazadan alacağız canım başka çare Yok 🙈

Bi sorun görmediyse sonralarda belki de ondan bakmadı bi daha. Ama zaten söylediklerinden de anlarsın yürüyüş yap hareket et günlük yaşantına devam et falan diyorsa bil ki hicbir sorun yok. Kısalma olduğu zaman hareket önermiyorlar zaten dikiş olursa da doğurana kadar yatış
ağır falan kaldırma dedi ama ne yat dedi ne yürüyüş yap dedi bi anda da kosalabiliyor dikkatli olmak lazım falan dedi anlamadım bişey zaten

X