2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ya yaz brbeğine kısa kollu şortlu şeyler alalım mı yeni doğan giyebiliyor mu? Benim oğlum kış bebeğiydi onun için şuan kestiremiyorum ne alsam yeni doğan kıyafeti olarak
Ben aydında yaşıyorum yazın cehennem gibi burasi🙈 hep kisa kollu askili zibinla gecirceksin eylule kadar yoksa pisik olur cocuk dediler. Bi ihtimal aksamlari serin olursa diye 2 3 tane uzun alt aldim.olmaz ama icim rahat etsin diye😅 ustune hic uzun kollu almadim ilk 10 gun hastane cikisiyla idare ederiz diye dusunuyorum

Ya yaz brbeğine kısa kollu şortlu şeyler alalım mı yeni doğan giyebiliyor mu? Benim oğlum kış bebeğiydi onun için şuan kestiremiyorum ne alsam yeni doğan kıyafeti olarak
Ben izmirdeyim cok sıcak oluyor ama ona rağmen kisa kollu hemen ilk ay giydirmedim. Tek uzun kollu ince zibinlardan giydirmistim. Emzirirken kafasi cok terliyor ya da kucağında taşırken muslin battaniyeler cok kullanışlı oluyor . Hatta onunla kundak da yapıyordum. Bence kisa şeylerden ziyade uzun ama ince terletmeyen cinsten şeyler bakin 😊

Ben aydında yaşıyorum yazın cehennem gibi burasi🙈 hep kisa kollu askili zibinla gecirceksin eylule kadar yoksa pisik olur cocuk dediler. Bi ihtimal aksamlari serin olursa diye 2 3 tane uzun alt aldim.olmaz ama icim rahat etsin diye😅 ustune hic uzun kollu almadim ilk 10 gun hastane cikisiyla idare ederiz diye dusunuyorum
Ya ben de bakıyorum 0-3ler hep uzun kollu. Yani diyorum evler sıcak yakarız bebeği.

Ya ben de bakıyorum 0-3ler hep uzun kollu. Yani diyorum evler sıcak yakarız bebeği.
Carters tan aldim ben askililari trendyolda cok tatli modeller vardi aklinizda bulunsun😊 evet valla burasi 1 ay kadar 40 derecenin altina inmiyor. Bulunduguniz ili de dusunun isterseniz uzun da kisa da alin duruma gore

Anladım canım evet senin zor olabilir ikiz olunca 😘 ben de çıkarız diye düşünüyorum ama tabi biz bebeğe uyacağız bakalım duracak mı🤷🏻‍♀️

Puset konulanlar da sanırım travel sistemler oluyor o zaman mecburen travel olmalı 😬 onlara da 1buçuk yaşından sonra sığmıyorlarmış 😅 e napıcaz biz şimdii

Maşallah canım güle güle giymek nasip olsun inşallah, onlara bakmak bile mutluluk sebebi olur şimdi sana 😍😍 annemler falan alayım dediğimde daha dur bakalım deyip duruyorlar bana hevesim kursağımda yani 😏 🤦🏻‍♀️
Cok sukur insallah canjm benim vallahi ben kilo almadigim halde cok yoruldum dun alisveriste eve gelince yatagi bulamadim o derece dusun agirlasinca yapamazdim hic bu ay elbiseleri ni bitirdim diger ay nasipse yatagini alicam sonra ufak tefek seyler kalicak

1 1992Sevda canim gormusun.bebesini masallah sizee gizz neler aldin gule.gule giysin prensess
Ay teyzesi gordum sukur sagligi yerinde kusumun sadece bobreklerini takip edicez dedi o uzdu biraz beni benim doktorluk surecimde sadece 1 kisi siniri gecti dedi gecersede karnindan igne ile siviyi bosalticaz dedi insallah o dereceye gelmez. Neler aldigimiza gelirse agiz bezinden mama onlugune corabina ic camasirina dis kiyafetlerini elbiselerini cicilerini herseyini bitirdik cok sukur

Ben 3 aylik olunca giyecegi sortlu tulum aldim e bebekten annem yeni dogana giydirilmez usur bebekler diyor ama bilemicem yinede biz sapkasini da cikartmayi dusunmuyoruz dogunca

Kızlar bebek arabası alan var mı?? Çok seçenek var çevremde herkes baston diyor ama bastonla da 2 aylık bebek gezdirilir mi mesela 🤔
Çevrem baston al rahat gez diyor benim aklım travelde. Eşimle düşündük traveli puseti takılıyor diye istiyorum ben minyon tipliyim öyle kolumda puset taşıyamam arabamızıda sattık seneye alabiliriz otomobil. Mağazalarda travellerin teşhirleri oluyor sırf hevesim için uygun fiyatlı travel alıcam teshirden. Sonuçta sadece ayakları kirleniyor. Sonrada baston alıp rahat edicem. Bunda anlaştık. Heves için 3-4 bin verip kenara atmaya gerek yok.

Bebek arabası eski tip ama tek elle kapanan hafif bir model var ben ondan almayı düşünüyorum öne arkaya getirebiliyorsunda oda baston diye geciyor tam yatar

Ay teyzesi gordum sukur sagligi yerinde kusumun sadece bobreklerini takip edicez dedi o uzdu biraz beni benim doktorluk surecimde sadece 1 kisi siniri gecti dedi gecersede karnindan igne ile siviyi bosalticaz dedi insallah o dereceye gelmez. Neler aldigimiza gelirse agiz bezinden mama onlugune corabina ic camasirina dis kiyafetlerini elbiselerini cicilerini herseyini bitirdik cok sukur
Ayyy masallah masallah sana herseyi almis bitirmisin ne guzel ay ben karasizim dun besiklere bebek arabasina baktim ama hic karar veremedim zor karar yaa bobrekleri konusundada insalalh birsey cikmaz rabbim korusun allaha emanet

Screenshot_20210314-125441.png
Screenshot_20210314-125428.png

Ben bekarken bebek magazasında çalışıyordum o zaman buna benzer bir model vardı baby2go nun tek elle kapat canta gibi taşı tek elle bebegide taşırsın eve cıkarmak icin kolay pratik tam yatar ve çıft yönlü en cok tercih edilen model buydu fikir olsun diye benzerini buldum attım 😊

Eki Görüntüle 2801570 Eki Görüntüle 2801571
Ben bekarken bebek magazasında çalışıyordum o zaman buna benzer bir model vardı baby2go nun tek elle kapat canta gibi taşı tek elle imde bebegide taşırsın eve cıkarmak icin kolay pratik tam yatar ve çıft yönlü en cok tercih edilen model buydu fikir olsun diye benzerini buldum attım 😊
Benimde bundan canım ilk kızım için bundan almıştım çift yönlü tek elle kapatılıp açılan rahat oluyor.tam yatar şekilde bikaç aylıkken bile kullanabiliyosun bi yere giderken iyi oluyo.pusetli bebek arabalarında puseti takmak için birine ihtiyacın oluyo ya bebeği tutacak yada puseti takacak biri lazım yani.puseti ayrı almıştım ben hastaneden çıkarken kullanırız diye zaten bi tek hastaneye giderken kullanıyordum ara arada akşamları büyüklerimizi ziyarete gideceğimizde kullanmıştım.onun dışında çok ihtiyacım olmadı

X