2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Parasinda degilm ise yarayip yatamadihi konusunda endisem var ise yaramaz dedigin ise yarar ise yarar dedihin ise yaramaz o yuzden kafam karsik sormak istedim ama arkadasin biri dr um onermedi demis belkide en mantiklisi dr un fikri
Canım eskiler öneriyor göbeği sarmayı bence de mantıklı yani.ben ilk doğumda sıkıca bir kumasla sardım kışın doğum yapmıştım çok üşüyordu belim bebeği emzirirken. Karnını saranlarda göbek kalmıyor benimde kalmamıştı tesadufmu bilemem

Benimki cadillac air travel dı oğlum 4 yaşına kadar sığdı.
Senin yorumu eskilerden görmüştüm canım tek sorun sanırım bu modelde tek elle kapatılamaması değil mi
Cok sukur insallah canjm benim vallahi ben kilo almadigim halde cok yoruldum dun alisveriste eve gelince yatagi bulamadim o derece dusun agirlasinca yapamazdim hic bu ay elbiseleri ni bitirdim diger ay nasipse yatagini alicam sonra ufak tefek seyler kalicak
Çok haklısın canım, zaten Ramazan falan da geliyor ondan sonra da 8 aylık olucaz neredeyse mümkün değil o sıcakta gezmek🤷🏻‍♀️ Benim plasentadan dolayı işte çıkıp bakmam problem biraz yukarı çıksın diye de bekliyoruz. İnşallah çıkar da görerek dokunarak alabilirim 😊
Çevrem baston al rahat gez diyor benim aklım travelde. Eşimle düşündük traveli puseti takılıyor diye istiyorum ben minyon tipliyim öyle kolumda puset taşıyamam arabamızıda sattık seneye alabiliriz otomobil. Mağazalarda travellerin teşhirleri oluyor sırf hevesim için uygun fiyatlı travel alıcam teshirden. Sonuçta sadece ayakları kirleniyor. Sonrada baston alıp rahat edicem. Bunda anlaştık. Heves için 3-4 bin verip kenara atmaya gerek yok.
Aynen puseti ben de taşıyamam 🙄 iyi düşünmüşsünüz uygun fiyatlı traveller görmüştüm baby plus markasının sanırım trendyolda yorumları falan çok iyiydi
Eki Görüntüle 2801570 Eki Görüntüle 2801571
Ben bekarken bebek magazasında çalışıyordum o zaman buna benzer bir model vardı baby2go nun tek elle kapat canta gibi taşı tek elle bebegide taşırsın eve cıkarmak icin kolay pratik tam yatar ve çıft yönlü en cok tercih edilen model buydu fikir olsun diye benzerini buldum attım 😊
Buna puset takılmıyor dimi canım direk koyman lazım bebeği 🤔
Hem kolay kapanan hem hafif hem travel bir şey yok mu yaa 😬😬

Senin yorumu eskilerden görmüştüm canım tek sorun sanırım bu modelde tek elle kapatılamaması değil mi

Çok haklısın canım, zaten Ramazan falan da geliyor ondan sonra da 8 aylık olucaz neredeyse mümkün değil o sıcakta gezmek🤷🏻‍♀️ Benim plasentadan dolayı işte çıkıp bakmam problem biraz yukarı çıksın diye de bekliyoruz. İnşallah çıkar da görerek dokunarak alabilirim 😊

Aynen puseti ben de taşıyamam 🙄 iyi düşünmüşsünüz uygun fiyatlı traveller görmüştüm baby plus markasının sanırım trendyolda yorumları falan çok iyiydi

Inşallah canim

Aynen canım tek elle kapanmıyor o eksisi var ama artıları bana kullanırken hep daha cazip geldi onun için herkese öneriyorum 😂
O alt sepetinin büyük olması o kadar büyük nimet ki. Ama bak benim kendi aracım vardı öyle otobüse dolmuşa binmedim. Sadece seyahatte ve avm de kullandım bebek arabasını ama şehirdışında sabahtan çıkıp akşama kadar gezmeli zamanlarımızda çok işimize yaradı elimize ne geçti attık alta. Sadece bebeğin değil bizim kalabalığı da kaldırıyordu 😂

Uzun zaman aynı yerlere denk gelince morarıyor göbeğim morarınca bacağıma bacağım morarınca koluma geçiyorum ama acımıyor belli bir süre sonra bünye alışıyor
Ben önceki gebeligimde 9 ay vurdum hiç bir kere morarmadi. Bu oksapar mahvetti . Hadi bir kere koluma vurayım dedim kocaman morluk oldu . 🤷‍♀️

Ben önceki gebeligimde 9 ay vurdum hiç bir kere morarmadi. Bu oksapar mahvetti . Hadi bir kere koluma vurayım dedim kocaman morluk oldu . 🤷‍♀️
Cnm ilk enox kullandim morardi bazen simdi ise oksapar kullanyorum morarmadi hic neden bilemedm koldan hic ypmadim bacaktan bir kac kez yaptim ve enox kullanrken morardi ama hep gobekten ypiyorum

Bunu alsam çok mu acele etmiş olurum kızlar? 😇🙈

Eklentiler

• B880F8F2-6272-47AD-800E-60F2086BABB4.jpeg
    B880F8F2-6272-47AD-800E-60F2086BABB4.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 78
Çok yavaş yavaş vurun birden basarsanız hem morluk fazla oluyor hem deri altında topaklanma oluyor benim ilk bebeğim en başından bu yana hep oksapar kullandım diğerlerini hiç bilmiyorum ama morluk yapıyor maalesef

Benimde bundan canım ilk kızım için bundan almıştım çift yönlü tek elle kapatılıp açılan rahat oluyor.tam yatar şekilde bikaç aylıkken bile kullanabiliyosun bi yere giderken iyi oluyo.pusetli bebek arabalarında puseti takmak için birine ihtiyacın oluyo ya bebeği tutacak yada puseti takacak biri lazım yani.puseti ayrı almıştım ben hastaneden çıkarken kullanırız diye zaten bi tek hastaneye giderken kullanıyordum ara arada akşamları büyüklerimizi ziyarete gideceğimizde kullanmıştım.onun dışında çok ihtiyacım olmadı
Aynen canım bende bundan alcam o yüzden hatta bi üst modeli çıkmış kapatıyorsun ayak yerinde tutup cekmek icin sap çıkıyor oda güzel 😊 açıkçası puset bana kullanışlı gelmiyor almicam zaten hastane carsı gidilecek yerler yakın burada bebek arabasına koyar giderim

Yok ama bunun gibi yanında puset olan vardı takılıyor mu bilmiyorum

X