2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bu gün benim doğum günüm🙈♥️ Ve ilk kadınlar kulübü kutladı...😅🥰

Eklentiler

• 50928763-289B-4CEC-B651-CDB894030677.png
    50928763-289B-4CEC-B651-CDB894030677.png
    515,6 KB · Görüntüleme: 17
Daha once dogum yapmis olan arkadaslara bi sorum olcak nasil bi korse kullandiniz dogumdan sonra
Sezeryan oldugu icin bir seyle karnimi sarmazsam ya da korse kullanmazsam eğilip dogrulurken daha cok agri oluyordu o yuzden ben korseyle daha rahat hissediyordum. Ilk zamanlar 3. Siradakini sonra da 1. Siradakini kullandim ben.

Daha once dogum yapmis olan arkadaslara bi sorum olcak nasil bi korse kullandiniz dogumdan sonra
Benim doktorum medikal den 2. Ye benzer bir korse aldırdı. Onu taktılar öyle taburcu ettiler beni. Sezaryen olmuştum çok işime yaradı. Dikişlerimin acısını azaltiyordu ve daha rahat hareket edebiliyordum. Sonra 1. Ye benzer bir Korsem vardı ona geçtim. Benim zaten doğumdan önce de biraz göbeğim vardı. Yine eski haline döndü..

Ben ilk etapta kanguru puset idare ederim diyorum. Zaten pandemi var sonrası da kış bebekleri bir yere çıkarmam, tek başıma da çıkaramam muhtemelen. Doğumdan sonra ihtiyaca yönelik alırım diye düşündüm.
Anladım canım evet senin zor olabilir ikiz olunca 😘 ben de çıkarız diye düşünüyorum ama tabi biz bebeğe uyacağız bakalım duracak mı🤷🏻‍♀️
Bence hayir 🙈🙈 6 aydan once bebekler direkt arabaya konulamaz sanki. Ekstra yenidogsn icin bi pedi falan yoksa. Ya pusetle koyacaksiniz ya da basinetler var bebek icinde yatiyor o sekilde. 6 ay oncesi baston arabalar sanki uygun olmaz.
Puset konulanlar da sanırım travel sistemler oluyor o zaman mecburen travel olmalı 😬 onlara da 1buçuk yaşından sonra sığmıyorlarmış 😅 e napıcaz biz şimdii
Ben bugun kizzimin kiyafet alisverisini tamamladim allahin izniyle 😊
Maşallah canım güle güle giymek nasip olsun inşallah, onlara bakmak bile mutluluk sebebi olur şimdi sana 😍😍 annemler falan alayım dediğimde daha dur bakalım deyip duruyorlar bana hevesim kursağımda yani 😏 🤦🏻‍♀️

Anladım canım evet senin zor olabilir ikiz olunca 😘 ben de çıkarız diye düşünüyorum ama tabi biz bebeğe uyacağız bakalım duracak mı🤷🏻‍♀️

Puset konulanlar da sanırım travel sistemler oluyor o zaman mecburen travel olmalı 😬 onlara da 1buçuk yaşından sonra sığmıyorlarmış 😅 e napıcaz biz şimdii

Maşallah canım güle güle giymek nasip olsun inşallah, onlara bakmak bile mutluluk sebebi olur şimdi sana 😍😍 annemler falan alayım dediğimde daha dur bakalım deyip duruyorlar bana hevesim kursağımda yani 😏 🤦🏻‍♀️
Puset takılan baston arabalarda var. Onlara bakabilirsiniz

Benim kızım da yaz bebegiydi . Agustos ta dogdu . Ben ilk aylar hep sling kullandım. Evde de çok işime yaradı sling. Dışarıda da . 6 aydan sonra normal pusetsiz bir bebek arabası kullandık. Bu sefer bir de kanguru almayı düşünüyorum

Benimki cadillac air travel dı oğlum 4 yaşına kadar sığdı.

Benim kızım da yaz bebegiydi . Agustos ta dogdu . Ben ilk aylar hep sling kullandım. Evde de çok işime yaradı sling. Dışarıda da . 6 aydan sonra normal pusetsiz bir bebek arabası kullandık. Bu sefer bir de kanguru almayı düşünüyorum
Ya yaz brbeğine kısa kollu şortlu şeyler alalım mı yeni doğan giyebiliyor mu? Benim oğlum kış bebeğiydi onun için şuan kestiremiyorum ne alsam yeni doğan kıyafeti olarak

X