2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bugün yıkanma ve yıkadıklarımızı yavas yavas ütüleyip dizmeye basladım kızlar bu hafta bitiricem inşallah tüm işlerini bebişimin

Eklentiler

• EF5382FE-0A85-4B34-B129-D0C50F578776.jpeg
    183,9 KB · Görüntüleme: 55
  • ABE778DC-5CF1-496D-B90E-EE3241E8FFAF.jpeg
    162,5 KB · Görüntüleme: 62
Aldıklarını Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah canım ben oruç tutamıcam maalesef sabahtan akşama epey ilaç kullanıyorum özellikle rahimi besleyen damarlardaki kan akışında sıkıntı olduğu için kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum hepsinin belli saatleri olunca tutmama engel olacak maalesef ilaçlarım aksarsa bebeğime giden kan akışında sıkıntı olabilir

Bende aynı şekilde bi sürü saatli ilacım var ondan dolayı tutmayacagım

Bugün yıkanma ve yıkadıklarımızı yavas yavas ütüleyip dizmeye basladım kızlar bu hafta bitiricem inşallah tüm işlerini bebişimin
Kolay gelsin canım ben de başlayacam da üstümde bir halsizlik bir yorgunluk kendimi toparlayamadım iyi hissettiğim an ben de yıkayıp ütüleyip çantamı hazırlamaya başlayacam sabırsızlanıyorum o küçük küçük kıyafetleri balkonda çamaşırlığa sermeye başkalarınınkini gördükçe çok heves ederdim çok şükür Rabbim bize de nasip etti

İnşallah canım doğru söylüyorsun hastanede ben bile zayıflamıştım şimdi toparladım bebeğimde toparlamıştır umarım inşallah artık bana gelmene gerek yok der diğeride yarında kendi doktorumdan güzel haberlerle dönerim inşallah çok stresliyim unutmaya çalışıyorum dua edin banada nolur

Ben hâlâ hamile oldgma inanamyorum ya dogumu sanki baskasi yapckms gbi gelyo..hepimiz hayrlsyla,kolaylikla,saglikla doguralm insallah ya. Cok tesekkur ederm cvp icin

Öncelikle geçmiş olsun canım ama ben olsam kendi doktorumla beraber götürürüm işi ama benimki özel olduğu için böyle düşünüyor olabilirim

Bi doktoruna sor canım bence yinede yada niyet etmeden bi dene iyi beslenmeyince bebekte kilo alamıyo bak bana 1 aydır içim içimi yiyo ilk gebeliğimde tutmuştum ben bi problem olmamıştı sahurda iftarda günlük almam gereken proteini alıyodum ama şimdi son 3 aydayız bebeklerin doğumda alacağı kiloları bu zamanda alıyolar zayıf kalmasın bebişin ben kendimi toparlayınca yarım yarım tutucam inşallah daha zor ama yapacak bişey yok

Ben ilk çocuğum da tuttum ama o zaman 3 aylıktı küçüktü şimdi yine deneyecegim tutamazsam hiç zorlamayacagim.
İnşallah tutabiliriz çünkü sonradan borç ödemek benim çok zoruma gidiyor yaaaa

Bir de yeni ciciler aldım bugün teyzeleri şu oyuncak bebeğe giydirdigim takım yeni değil kizimdan kalma. ama oğlana da gider mi bilmiyorum. Kızım onun da resmini çektirdi
Sağlıkla güzel günlerde kullansın inşallah cnm

Cok şeker cnm..
Teşekkürler fikir için
Yaaa.. Yıkamalar bile başlamışşş maşallahhh

Maşallah cnm 22+5 de benimki 539 gr Di. İyi 24 haftalık sin. Maşallah.

Ne güzel takılmalar almışın. Fiyatları ne kadar?
Bu hafta abandim da abandim meyveye yemeğe ayiptir söylemesi doktorum doguma gidecekti acelesi vardi. Yanlış da duymuş olabilirim ama. Ben şu değerlere bi bakıp kilo ölçümünü hesaplayayim akşama. Çünkü karnım gerçekten çok küçük daha.
Teşekkür ederiz canim. Allahım saglikla giydirmeyi nasip etsin. Tulumlar 55-60 tekli zibin 15 alt 10₺ müslin de 30₺ yapti. 100-100 cm.

Doğru söylüyorsun doktorum eyer sahurda 2.5 litre su içersen iftarda da aynı şekil devam edersen sorun olmaz dedi bende denicem kendimi zorlanırsam tutmicam

Allah razı olsun canım Tabikide sonuçta sonra kazasını yapabiliriz bende denicem kendimi yapabilirsem turucam bakalım

Aynen denicem kendimi zorlanırsam tutmicam sonuçta bebeklerimz daha önemli kazası yapılıyor

Ben ilk çocuğum da tuttum ama o zaman 3 aylıktı küçüktü şimdi yine deneyecegim tutamazsam hiç zorlamayacagim.
İnşallah tutabiliriz çünkü sonradan borç ödemek benim çok zoruma gidiyor yaaaa
Evet benimde yaa bende denicem kendimi zorlanırsam tutucam inşallah

Aynen canım cok şükür gercekten cok güzel duygularmış yaptıkca anlıyorum bende hepimiz cok şükür geldik bu haftalara

Tüp bebek miydi canım seninde benim kalbi duran ikizimin düşmemesi yüzünden damarlarım direnç gösteriyormuş o yüzden ilaçları aksatmamam gerekiyor
Yok canım tüp bebek değil ama daha önce 2 düşüğüm vardı genetik testlerim sonucu 2 genimde sorun cıktı pıhtılaşma yapoyormus bende de kanım bebegi beslemiyor olması gerekenden katı diye işte pndan kan sulandırıcı kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…