2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende cok severim soylemesi ayip tek yedigim meyve diyebilirim ama oyle dediler internete de okudum ondan yemiyordum 35 .haftadabaslarim diyordum
Anladım canım çok sık tüketilse belki olur ama ben ara ara yedim bi sıkıntıda görmedim.zaten nefsini köreltecek kadar yesen yine yeter aslında

Ben tadını sevmiyorum canım o yüzden onun yerine muz falan yiyorum ama rahime çok benzer bi yapısı olduğu icin çok faydalıymış pazartesi sorayim doktoruma sana da yazarim
Ay iyi olur ben sormadim acikcasi doktora internetten okudum bir iki kisi de soyledi korktim insallah yoktur oyle biseyde doyasiya yerim 😊 bekliyorum haberini

Bende bugün bebişin kıyafetlerini yıkamaya karar verdim 🤩 yıllardır hayalini kurduğum şeydi. Şimdi makinaya sirke koydum 90 derecede çalıştırdım temizlenir herhalde. Yumuşatıcı gözüne de sirke koydum. Sonra 15 dk bebek deterjanıyla yine boş çalıştırıcam siz başka birşey yaptınız mı?

Bende bugün bebişin kıyafetlerini yıkamaya karar verdim 🤩 yıllardır hayalini kurduğum şeydi. Şimdi makinaya sirke koydum 90 derecede çalıştırdım temizlenir herhalde. Yumuşatıcı gözüne de sirke koydum. Sonra 15 dk bebek deterjanıyla yine boş çalıştırıcam siz başka birşey yaptınız mı?
90 derece cok degil mi

Toparlar annesi bak sana bi örnek vereyim görümcem doğurdu geçenlerde çocuk 32. Hafta da 1900 du 38.0 da 4 kilo doğdu asıl önemli olan bundan sonrası:)
Ay vallaha sevindim canım görümceninde Allah analı babalı büyütsün bebişini darısı bana olur inşallah ☺️
Sorabilirsin bana canım pediatri dersinde gördüğüm terimler kafana takılmasın ben her geldiğimde kırk saat inceliyorum bilmekte kötü🤣
Seni kafama iyice yazdım ben hep sana sorayım ozaman musait olduğunda yazarsın benim beynim durdu bu hamilelikte anlamaz oldum sen tam benim dilimde anlattın negüzel allah razı olsun ☺️
Evet canım tahmin eddiyorum zaten stres olduğunu ondan kaynaklı bende detaylı yazdım cok karısmayı sevmem ama belki bi faydam olur dedim🙏🏻🥰
İyiki yazmışsın uzun uzun Allah razı olsun gerçekten sende burdaki herkezde iyiki varsınız🥰
Canım kilo aldırıyor demiyim yalan olmasın ama içindeki mineraller magnezyum kalsiyum kemik gelişimini vs destekliyor ve bebegin suyunada iyi geliyor faydalı yani genel gelişimi için. Tansiyon riskinde sadece fazla alımını tavsiye etmiyolar yükseltebilir diye. Ama günde bi tane muz bi tane soda seklinde iç bence muz cok cok faydaşı o da hem magnezyum içeriyor hemde kiloda aldırıyor bebişe
Kilodan daha önemli olan o zaten çoooookk sağol mutlaka devam edeceğim içmeye ve muzuda hergün yicem şifa olsun yarasın inşallah bebişimede 😊

Toplam 8 takım canım. Sence yetmez mi? Diğerlerini 3 aylık 6 aylık almıştım.
Yeterli cnm. Bende aynı aldım yani toplam 7 tane takim/tulum olmuş oluyor. Bak resim paylaşıyorum. Bunları aldım. Yeterli bence.
Bir tanede kızlarım zamanında erkek takım gelmişti... Onuda hesaplarda 8 ediyor
Yok canım e bebekte 150 liraydı, şubat ayında yüzde 50 indirimli yakaladım aldim :) hastaneye onun dışında 2 tane beşli takım koydum 1 tane de kalın battaniye yeterli sanırım
Maşallah iyi uyguna almışın. Yok ben tümünü sormuştum sana. Toplam kaç kombin yani takımın var?

Eklentiler

• Screenshot_20210429_090909_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20210429_090909_com.instagram.android.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20210428_164447_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20210428_164447_com.instagram.android.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20210504_133114_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210504_133114_com.android.chrome.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20210504_132923_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20210504_132923_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 43
Yeterli cnm. Bende aynı aldım yani toplam 7 tane takim/tulum olmuş oluyor. Bak resim paylaşıyorum. Bunları aldım. Yeterli bence.

Maşallah iyi uyguna almışın. Yok ben tümünü sormuştum sana. Toplam kaç kombin yani takımın var?
Hepsi çok güzel ama o gömlek yakalıya bayıldımmm🤤🤤🤤 güle güle sağlıkla giysin eskitsin💙

Ya cok tatli seyler almissin ❤

TSk ederim cnm. Tümü bu işte başka yok. (kızlarımla o zamanları mavi takım gelmişti. Pijama diye bilirim. Birde o var)

Yeterli geliyor bana... 3 tanede battaniye olmuş oluyor... Geri kalanda 3-6 ve 6-9 ay
Bencede yeter yaz bebeği zaten çabuk kurur eşyaları. Bende kurutma makinesi var ama bebeğin eşyaları çekebilir diye kullanmayacağım.

5'li takım 8 tane var canım sanırım 3-4 tane de 0-3 ay tulumu var.
Kızlar dün oğlumun odası için bu fon perdeyle halıyı aldım nasıl sizce :) Mobilyaları gri ve beyazlıydı.
Takımlar yeter cnm... Çok bile maşallah.
Yesinler onun haöusini fon perdesiini.
Ben sanırım bir sene sonra kızları bir oda yapacağım. Bu bebisede küçük odayi.

Bencede yeter yaz bebeği zaten çabuk kurur eşyaları. Bende kurutma makinesi var ama bebeğin eşyaları çekebilir diye kullanmayacağım.
Evet yaz bebeği. Ama burasınin havası belli olmuyor. Kurur dediğin gibi çabuk.
TR gibi değil buranın havası. Degisik

X